Неготино
                   
326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12Промовирано

OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g moze zamena

Kolata e vo izvondredna sostojba napraven golem servis moze zamena z...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 фев 17:19SE PRODAVA BMW 320 E90

KOLATA E VO ODLI4NA SOSTOJBA M PAKET SO FULL OPREMA


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 фев 19:31Audi A3 2.0 140KW

Kolata e donesena so voznj,kupena od prv gazda od Germanija. parkin ...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 јан 14:10Mercedes-Benz W124 E250 UNIKAT !!!

Se prodava Mercedes-Benz w124 e250 UNIKAT !!! Samo za seriozni kup...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 19:13opel zafira

150 konja ful oprema servis napraven registrirana so zelen karton...


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 16:29Audi A3 2.0

Audi A3 2.0 140hp disel full oprema.


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 јан 18:13OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata e vo perfektna sostojba ima napraveno golem servis za inf 075\...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 јан 15:00OPEL ASTRA H 1.7cdti

Kolata e vo ekstra sostojba so site potrebni servis za inf 075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 јан 21:54Се продава Peugeot

Возилото е редовно сервисирано, поседувам од прв км сервисна книшка, ...


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 дек 16:44POPRAVKA NA DISPLAY ZA SCENIC

Kartici za Renault


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 дек 13:05#KARTICI#LAGUNA MEGAN SCENIC

Novi kartici za Laguna i za megan, vrsime programiranje i repariranje...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 дек 13:05Se prodava BMW 525 tds e39

Se prodava vozilo BMV 525tds e39 vo odlicna sostojba.Voziloto e so fu...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 дек 18:58Se prodava Peugeot 307

Prodavam Peugeot 307 odlicno socuvan. Napraven redoven servis i e reg...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 дек 08:38Audi A4 2.0TDI -11

Audi A4 2.0TDI 140ks; Proizvedena: 2011 god. Full Oprema Originaln...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 ное 16:04Fiat Bravo 1.9 8V Multijet 120ks 2007/08

2 зонска автоматска клима - климатроник Борд компјутер Фабричко ра...


3.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 ное 20:26Се продава голф - VW Golf

Школката е оштетена во сообраќајна незгода но моторот е во одлична со...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 ное 18:18Perfekten Mercedes-Benz E320CDI Avion vredi dase vidi

SE PRODAVA MERCEDES W211 E320 CDI AVANGARDE PANORAMA KROV, PARKING SE...


6.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 ное 17:33Perfekten Mercedes-Benz E220CDI mnogu zacuvan

SE PRODAVA MERCEDES E KLASA W211 E220 2002god REGISTRIRAN SERVISIRAN ...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 ное 17:33Peugeot 206 2.0 HDI

HITNO Se prodava Pezo 206 2.0 HDI vo odlicna sostojba,zaradi selidba ...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 ное 00:23Mercedes R klasa 320 6 sedista

Mercedes R 320 6 sedista dizel avtomatik


9.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 окт 13:00Se prodava Yugo 55

Se prodava odlicno zacuvano Yugo vo perfektna sostojba pali I vozi,ko...


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 окт 17:03Се продава Алфа ромео 147 1.9jtdm 2007 година

Алфа ромео 147 1.9 jtdm Прва регистрација 2007 година. Колата е во ...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 окт 13:28OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata e vo top sostojba.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 окт 20:15OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata e vo top forma za inf075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 окт 19:05OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata ima standart nivo na oprema,klima koja ladi el prozori i retro...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 окт 20:16OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata e fabrika od oprema ima klima koja ladi,el stakala,retrovizori...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 окт 20:07OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata e vo odlicna sostojba za inf na 075-764-400 so servisna kniska.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 окт 20:11Opel astra

Vo dobra sostoja


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 окт 18:55Се продава

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 сеп 12:36E34ka toppp

Se prodavaa bmw e34 525 tds ,elektrika na stakla ,retrovizori ,klimaa...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 сеп 22:47AUDI A6 2010

SE PRODAVA A6 2.0 170 k.s steptronik Redoven servis, 2 seta gumi so...


13.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 сеп 21:06Fiat Stilo 1.9jtd

Автомобилот е во топ состојба! За подетални информации контактирајте...


2.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 авг 21:44SE PRODAVA FORD FIESTA ! ! !

Регистрирана до 04.2020,одлична состојба,цена по договор на 075762067


900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 авг 19:35Jeep

3.0 dizel mercedes motor so zelen karton cela godina


9.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 јул 17:35Mercedes-benz c200

mercedesot e vo perfektna sostojba registriran kompleten servis full ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 јул 14:56SE PRODAVA MERCEDES CITAN 1.6

SE PRODAVA MERCEDES CITAN 1.6 2014 GODINA IMA POMINATO 40.000 km.VOZI...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јун 10:28SE PRODAVA NOV MERCEDES CLA 220 AMG FULL OPREMA

SE PRODAVA NOV MERCEDES CLA 220 AMG SO FULL OPREMA POMINATI SAMO 2000...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јун 10:22SE PRODAVA NOV MERCEDES CLA 220 AMG FULL OPREMA

SE PRODAVA NOV MERCEDES CLA 220 AMG 2014 GODINA IMA POMINATO SAMO 2.0...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јун 10:11SE PRODAVA FIAT DOBLO 1.3

SE PRODAVA FUAT DOBLO 1.3 Multi dzet 2011 godina 100.000 km


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јун 10:06SE PRODAVA VOLKSWAGEN CADDY 1.9

Se prodava wolkswagen caddy 1.9 2007 godina 180.000km 115 konja


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јун 09:54Страна 8 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам