Кичево
                           
365 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 авг 13:36Промовирано

Stan na prizemje vo centar

Se prodavaat stanovi od 50m2 ,60m2,75m2 na prizemje so podrum odma p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 фев 23:26Kukja so dvorno mesto i obrabotliva zemja

*Се продава куќа со дворно место *градежно земјиште од 3030м2 и о...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Останато

24 фев 21:24Se prodava plac na patot za Krusino

Se prodava plac na patot za Krusino,so povrsina od 1000m2, plateni ko...


1 €
или предлог цена
04 фев 00:08Se prodava kukja

Kuka vo strog Centar, vo neposredna blizina na Sudot. Imotot e so pov...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 јан 16:14Плацеви за куќи во Кичево

Продавам 4 плацеви секој по 444,25м² урбанизирани со маркици во ДУП, ...


40 €
или предлог цена
30 јан 09:34Prodavam plac vo Ivandol Kicevo

Prodavam plac od 626 m2 na mnogu dobra lokacija vo naselbata Ivandol ...


50 €
или предлог цена
19 јан 10:23VIKENDICA..S.LUPSTE.

Se prodava Vikendica vo S.Lupste, vo blizina na Samokov/Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 јан 22:17Se prodava magacinski prostor kaj Atva

Se prodavaat magacini so vkupna povrsina 1700m2 i moze da se delat ne...


450 €
или предлог цена
15 јан 19:04Se prodava kuka vo strog centar

Se prodava kukja vo strog centar na Kicevo, pozadi benz. pumpa Pucko ...


220 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 јан 19:02Nova kuka nad kasarnata vo Kicevo

Se prodava nova kukja nad kasarnata so povrsina od 432 m2, pokraj izg...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 јан 15:07Plac i suma vo Svinjiste Kicevsko

Se prodava plac za kujka od 1000m2 i suma od 2000m2 vo prodolzenie na...


6.000 €
или предлог цена
10 јан 15:05Kukja vo centralniot del na gradot

Se prodava kukja vo centralniot del na gradot, na ul. Stojan Sandeski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 дек 12:06Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso

Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso. Stanot e so povrs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

21 дек 18:02СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОПШТИНА ДРУГОВО!!!!

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОПШТИНА ДРУГОВО КАЈ СОЦИЈАЛНАТА ЗГРАДА.ИМА ПОВРШИН...


1 €
или предлог цена
19 дек 23:08Se izdava deloven prostor vo centar

Se izdava deloven prostor 150m2 vo centar na gradot ,prostorot moze ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

18 дек 20:53Se prodava deloven prostor vo centar na Kicevo

Se prodava deloven prostor od 152 m2 za sekakva namena moze i restora...


150.000 €
или предлог цена
18 дек 19:59Se izdavaat stanovi

Se izdavaat stanovi 50 do 60m2 071397450


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

17 дек 11:49Stan so ducan vo centarot na gradot

Stanot e kompletno renoviran Vodovod Elektricna instalacija Iberc...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

13 дек 23:03Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje od 50m2 i 2 sprata za...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

04 дек 18:57Kuka NA PAT ZA OSOJ

Кука на два спрата и два влеза + дополнителна надворешна куjна + надв...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 ное 07:44Izrabotka na kontejneri i modularni kuki

Gara Paneli od Kicevo izrabotuva sekakov vid na modularni kuki i kont...


1 €
или предлог цена
18 ное 12:19Garaža

Garaža


200 €
или предлог цена
Кичево

Гаражи

10 ное 22:09Се продава куќа

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 ное 16:56Se iznajmuva

Se iznajmuva opremen dukan za restoran moze i prenamena za market v...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

02 ное 11:47Izdavam stan vo objektot Ra-Ra

Izdavam namesten stan vo objektot na fitness club Ra-Ra vednas do int...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

29 окт 03:04Се продава стан во Кичево

Цена по договор


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 окт 16:13Se prodava kukja

Se prodava kukja vo nova naselba selo Drugovo. Cena po dogovor. Telef...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 окт 17:35SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR POZADI CRKVATA

Se prodava kukja sopovrsina od 166 m2( So moznost za dokupuvanje na +...


33.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 окт 11:29кука кај судот во кицево

Се продава стара куќа непосредно до судот во Кичево со поглед кон бул...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 окт 20:09Plac nad zeleznicka stanica

Se prodava plac od 487m2 nad zeleznica stanica, nad dr. Blaze zabarot...


1 €
или предлог цена
09 окт 20:06SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALEN PAT

Se prodava plac so povrsina od 13430 m2 na magistralen pat Ohrid-Kice...


29 €
или предлог цена
09 окт 20:04Kuka Gjorce Petrov se prodava

Kuka Gjorce Petrov se prodava


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

07 окт 09:40SE PRODAVA KUQA LEGALIZIRANA 2 SPRATA

KUKATA E KOMPLETIRANA VNATRE I PLUS DRUG OBJEKT SO POVRSINA OD 70 KVA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

06 окт 16:19Se prodava Sendvicara, moze i zamena za kola

Se prodava sendvicara vo centarot na gradot. Od oprema ima bukvalno...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

06 окт 11:28Се бара простор/дуќан за под кирија

Друштвото за курирски услуги БРЗА ПРАТКА има потреба од простор за из...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

05 окт 15:38SE PRODAVAAT DVE GRADEZNI PARCELI NAD NORA RANCH

Se prodavaat 2 gradezni parceli nad Nora Ranch, na asvalten pat sprem...


1 €
или предлог цена
29 сеп 23:41SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN ZAD MLINOT VO KICEVO

Se prodava deloven objekt so magacinski prostor, so dva vleza od koi ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Магацини

21 сеп 08:02Kukja so dukjani na 100m od Berzata

Se prodava kukja so dukjani vo Centar, na 100 metri od berzata na ul....


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 сеп 07:49SE PRODAVAAT NIVI VO LAG VO CELOPECI

Se prodavaat nivi od 8000m2 vo lag vo s. Celopeci. Cena 80 mkd po m2....


80 МКД
или предлог цена
17 сеп 21:54Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

09 сеп 12:47Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам