Подкатегорија:
                   
123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rcf vintage mikrofon

Odlicen Impedansa 200 oma Kapsulata se vadi. Made in italy


35 €
или предлог цена
Вчера 18:42  НОВ ОГЛАС

National GA920P 20W Solid State Tremolo Reverb Amplifier Hea

Odlicno pojacalo so efekti


79 €
или предлог цена
Вчера 18:28  НОВ ОГЛАС

Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:22STROBOSKOP LED Trepkac za zabavi i muzicki nastapi

Led Room Strobe 12 LED Svetlo Trepkac Pogoden e za scenski nastapi, ...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 17:54NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:41NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:41Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:41Fender Frontman 10g (kako nov)

Se prodava fender frontman 10g kako nov so kutija i dokumenti.Malce k...


3.600 МКД
или предлог цена
Вчера 03:49zvucnik Dual IDB1 ,karaoke,so dock za ipod,mic in,aux in,

zvucnik Dual IDB1 ,karaoke,so docking station za ipod,vlez za mikrofo...


4.500 МКД
или предлог цена
14 авг 11:10Se prodavaat

Se prodavaat ispravni se


1 МКД
или предлог цена
12 авг 21:25Bexicni mikrofoni

Prodavam bezicni mikrofoni akg i biema. Biemata e skoro nov. Mikrofon...


80 €
или предлог цена
12 авг 14:11Dynacord 12-3 d- lite

Prodavam orginal dynacord 12-3 d-lite. Sovrseno rabotat 100% ispravni


500 €
или предлог цена
12 авг 14:11JBl zvucnici

Prodavam orginal zvucnici jbl MP415 odlicni mozat da sluzat i za moni...


500 €
или предлог цена
12 авг 14:10Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


3.500 €
или предлог цена
12 авг 14:10Pedala Wah Man Stagg model wm1960bk

Odlicna. Nova. Cena 4300 den


69 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
79 €
12 авг 11:27Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model

Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model


170 €
или предлог цена
12 авг 11:20Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
12 авг 08:50Audio technica bezicenbresiver

Novo


49 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
59 €
10 авг 21:20Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


150 €
или предлог цена
10 авг 12:43mikrofon Monacor ECM-100 Electret Microphone so kabel.

mikrofon Monacor ECM-100 Electret Microphone so originalen kabel.soc...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
09 авг 23:10USB to MIDI kbel

Prodavam USB to MIDI kabel......


800 МКД
или предлог цена
09 авг 21:30NOVA nekoristena kapsula,replika SHURE BETA58

Nova nekoristena kapsula,replika od shure beta58A....Kapsulata ima id...


20 €
или предлог цена
09 авг 14:38Mikrofoni akg beyer telefunken

Odlicni Poveke info po tel


25 €
или предлог цена
08 авг 15:45Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


100 МКД
или предлог цена
08 авг 13:56Prodavam Mikseta Reloop RM 4000Pro

Mikseta reloop rm 4000 pro 4 kanalna ispravna sochuvana 120e


128 €
или предлог цена
07 авг 11:30Prodavam Skretnica Lexsikon LXP 15

Leksikon lxp 15 sochuvana ispravna 100e


100 €
или предлог цена
05 авг 16:32Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
05 авг 16:32Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
05 авг 16:32Prodavam Gitarsko Pojacalo Behringer UltraBass BX 600

Gitarsko pojacalo behringer ultrabass bx 600 isp soch 12ka bas 100e.


100 €
или предлог цена
03 авг 16:38Nova kompaktna mikseta so bloutooth+ mikrofon SHURE BETA58A

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


6.000 МКД
или предлог цена
29 јул 15:52BEYMA VALENSIJA RAZGLASNI ZVUCNI KUTII

BEYMA VALENSIJA SPANIJA OZBILNA FIRMA ZA IZRABOTKA I PROIZVODSTVO NA...


299 €
или предлог цена
25 јул 16:00BOSS KM-60 Vintage Mixer - Миксета

Prodavam BOSS KM-60 mikseta od 70ti mnogu popularna denes poradi svoj...


320 €
или предлог цена
25 јул 06:02Prodavam gramafon Gemini XL500 ll

Prodavam gramafon vo odlicna sostojba model Gemini XL500 ll Mozna za...


300 €
или предлог цена
22 јул 13:01Pojacalo PROEL AUP 240 R

Se prodava pojacalo proel mn malku koristeno vo ispravna sostojba


200 €
или предлог цена
19 јул 18:08JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
13 јул 19:55R. C. F. MUZICKO POJACALO

Ispravno Zvuci odlicno. Mono. Model am 5040. Originalna sostojba,...


25 €
или предлог цена
11 јул 10:12Shure Beta58 so prekidac(nadgradena verzija)

Shure Beta58 so off-on prekidac,"MADE IN MEXICO"proizveden vo Meksiko...


3.000 МКД
или предлог цена
10 јул 12:00NOVI mrezi za SHURE zicani i bezicni mikrofoni

Novi mrezi za shure zicani i bezicni mikrofoni,SM58,BETA58,PG58..


600 МКД
или предлог цена
09 јул 12:10Kapacinja za SHURE daljinskj mikrofoni...

Novi kapacinja za daljinski SHURE mikrofoni,odgovaaraat za PGX,SLX..P...


300 МКД
или предлог цена
09 јул 12:10Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
06 јул 11:50Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам