Подкатегорија:
                   
124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Daljinski mikrofon DUAL CHANNEL...

NOV PROFESIONALEN daljinski mikrofon dual channel(pilotka,bubica i mi...


150 €
или предлог цена
14 авг 11:23Бас појачало Yamaha JX 30b 65W

Појачалото е свирено во домашни услови и на проби. Покрива гласен тап...


130 €
или предлог цена
21 јул 12:10Soundsense Pico mkII

CUSTOM MADE Кондензаторски микрофон, со вградено предпојачало. Пр...


35 €
или предлог цена
11 јул 22:41Fender Frontman 10g

Se prodava originalno fender pojacalo so dva kanala dirty I clean.Odl...


3.800 МКД
или предлог цена
02 јул 22:29Mikseta Yamaha MG166C-USB

Yamaha MG166C-USB 16 Channel USB Mixer With Compression. Malku koris...


1 €
или предлог цена
02 јул 20:49Kupuvam kufer za klasicna gitara ili zamena

Mozi i zamena za mandolina,prim,gitara aspirator nov za v kujna.Tvrd ...


1 €
или предлог цена
29 мај 08:50PRODAVAM ZVUCHNICI

Se prodavaat par zvuchnici ELIPSI od 200W i 4 oma, bukvalno novi., 15...


1.000 МКД
или предлог цена
06 мај 16:29Nov mikrofon Sennheiser E845s so prekidac....

Nov nekoristen zican mikrofon Sennheiser E845s evolution so futrola ...


50 €
или предлог цена
06 мај 11:22ZVUCNICI CONCEPT 400 WATT

PRODAVAM DVA ZVUCNIKA CONCEPT 400 VO DOBRA SOSTOJBA KUPENI VO ZEC ELE...


100 €
или предлог цена
30 апр 21:30Komplet Vlad Glava 150w so Bugera 4x12

Se prodava Vlad Glava 150w so Bugera kabinet 4x12. Cena 18000 denari....


18.000 МКД
или предлог цена
11 апр 21:19Звучници Zvucnici

Исклучително добар звук. За повеќе детали на телефон. 078361322 Виб...


300 €
или предлог цена
05 апр 21:56Odlicen Fender Frontman 10g

Se prodava odlicen fender so odlicni clean I overdrive super e seuste...


4.500 МКД
или предлог цена
14 мар 20:02YAMAHA EMX3000 300W

Prodavam aktivna mikseta YAMAHA EMX3000 300W, vo odlicna sostojba, 10...


370 €
или предлог цена
11 фев 10:27Gitarsko pojacalo (zasiluvac, појачало, засилувач)

Praveno gitarsko pojacalo, super za probi, dosta silno.


60 €
или предлог цена
08 фев 17:463 PROFESIONALNI SILIKONSKI KABLI

1. 2 PROFESIONALNI SILIKONSKI SIRMOVANI KABLI SO DOLZINA 3.2m ...


300 МКД
или предлог цена
23 јан 13:04Electro Voice EVM 15L

15'' Visoko kvalitetni profesionalni razglasni zvucni kutii izraboten...


530 €
или предлог цена
14 јан 10:01Nova pilotka Sennheiser(samo mikrofon)..

Prodavam nova pilotka Sennheiser(samo mikrofon).....Mikrofonot e kond...


2.500 МКД
или предлог цена
05 јан 15:34Phantom-fantom power-napojuvanje za kondezatorski mikrofon

NOV nekoristen phantom power za kondenzatorski mikrofoni....


1.500 МКД
или предлог цена
31 дек 19:22Mikseta+mikrofon+kabel...NOVO....

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth, efekt DELAY,EQ,izlez ...


3.500 МКД
или предлог цена
31 дек 16:12NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A

NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A


120 €
или предлог цена
29 ное 14:28Gallien Krueger 200MV gitarsko pojacalo, retkost vo Mk.

Prodavam Gallien Krueger 200MV Vintage Guitar Amp. retkost vo Mk. Za ...


250 €
или предлог цена
29 ное 09:39prodavam 2x400W odlicni zvucnici

Prodavam zvucnici 12" bass so visokotonci odlicni za domasno muzicko ...


16.000 МКД
или предлог цена
19 окт 00:15400 W zvucnici 12"

Se prodavaat zvucnici 2x400W muzicka snaga (2x250W RMS), 12" so horni...


14.000 МКД
или предлог цена
19 окт 00:15Soundcraft UI-16 so hardcase

mikserot e malku koristen kako nov


450 €
или предлог цена
29 сеп 18:24Se prodavaat zvucnici 15ki ili zamena za bas binovi

Se prodavaat zvucnici usblaster 15ki so mnogu kvalitetni visokotonci ...


200 €
или предлог цена
16 јул 18:56Fender 10 G + Fuzz

(PRODADENI) - Prodavam ili menuvam pojacalo Fender 10 G + Fuzz, dvete...


По Договор
или предлог цена
10 јул 13:00MIKROFONSKI KVALITETEN KABEL SO UTIKAC

MIKROFONSKI KVALITETEN MIKROFONSKI KVALITETEN PROFESIONAL...


200 МКД
или предлог цена
05 јун 18:52Kondenzatorska pilotka so odlicen kvalitet..

NOVA profesionalna pilotka(kondenzatorska) so mnogu cist ton,dobar si...


1.000 МКД
или предлог цена
10 мај 14:19Telo za Shure SLX.....

Komplet novo telo za Shure SLX,vasiot mikrofon ke izgleda kako nov......


1.500 МКД
или предлог цена
09 мај 15:49Shure sm 57 style mikrofon

Nov mikrofon, odlicen zvuk, klon na legendarniot Shure sm57. 2 komada


1.800 МКД
или предлог цена
04 мај 08:06Studiski akusticni apsorberi

Mnogu kvalitetni apsorberi za akusticki tretman vo studio, dimenzii 1...


1.800 €
или предлог цена
04 мај 08:03Originalen floppy citac za ROLAND

Originalen floppy citac za Roland vo odlicna sostojba,odgovara na E86...


1.000 МКД
или предлог цена
16 фев 18:49ARIA multi effector APE-2 rrr

Prodavam Aria Multi Effector Ape-2. Uredot e vo odlična sostojba kako...


110 €
или предлог цена
21 окт 14:33Prodavam zvucni kutii

Prodavam zvucni kutii Cuki 078269336


1 €
или предлог цена
25 авг 22:04prodavam zvucni kutii

se prodavaat zvucni kutii


1 €
или предлог цена
25 авг 22:04Jbl charge 3+

Zvucnikot e koristen enden mesec i se prodava za 1100 so kutijata i d...


1.100 МКД
или предлог цена
29 јул 17:34FBT MAX5 4OM

Zvucnicite se koristeni samo vo domasni uslovi i se vo mnogu dobra so...


550 €
или предлог цена
09 јул 13:00USB emulator za Roland G1000-G800-G600-E96-E86

USB emulator za Roland G1000-G800-G600-E96-E86 100% kompatibilen.Zase...


2.500 МКД
или предлог цена
06 јул 14:42Se prodava vufer+pojacalo

Zvucnik so pojacalo cena 100€ super rabotat


100 €
или предлог цена
07 апр 22:31Compact flash namesto IDE hard disk

Compact flash za site sajzeri sto podrzuvaat IDE hard disk.Namesto ha...


1.500 МКД
или предлог цена
15 фев 14:55Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам