Кисела Вода
                   
369 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 3 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena i 1 pr...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

SE BARA PRODAVAC ZA VO PRODAZEN SALON

Firma od Skopje, ima potreba od prodavac na materijali i alatki za av...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 јан 20:48Промовирано

Rabota vo Germanija

Se baraat shoferi za rabota vo Germanija -Potrebna vi e vozacka so B...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 јан 17:17Промовирано

Gradeznistvo

Изведуваме карабини од темел до кров со изработка на водоводни инстал...


8 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

Денес 14:28Potrebni se sankerki i sankeri za rabota vo kafic

Potrebni se sankerki i sankeri za rabota vo kafic


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 14:07Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 3 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena i 1 pr...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Вработуваме

2 Х ЕЛЕКТРОМОНТЕР/ТЕХНИЧАР за електрични и слабострујни инсталации ...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Negovatel/ka

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има потр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:35Spremac/slajfac na medijapan

Vrabotuvame rabotnik za spremanje I slajfanje na medijapan. Pocetna p...


30.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:20Majstori za niska gradba

Градежна фирма од Скопје има потреба од мајстор за нискоградба. Потре...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 јан 20:32Medicinska sestra/tehnicar

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце од Скопј...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 јан 13:00Baram sofer za vo pekara

Pekara bara sofer za raznesuvane na svoi prozvodi vo skopje.


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 јан 08:37РАБОТА ОД ДОМА

2-3 часа ефективна работа од локација која вас ви одговара не се пот...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 јан 13:00ПОМОШНИК

ДМ пласт фирма за производство на ПВЦ и АЛУ столарија во нас. Пинтија...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 јан 07:41Rabota vo Germanija

Se baraat shoferi za rabota vo Germanija -Potrebna vi e vozacka so B...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 јан 17:17Taxi ELITTE vrsi priem na novi clenovi

Poradi zgolemeniot obem na rabota Taxi Elitte vrsi priem na 50 novi c...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 јан 15:20Бараме Работник

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ Моден салон Борче објавува оглас за шивач, во с...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 јан 12:55Искусен монтер-столар на мебел почетно 180ден. Саат

Вработувам искусен монтер-столар на плочест мебел Плата на саат- поч...


180 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 јан 22:28Мајстори

Фирма што работи со преработка на возила од товарни во патнички, амби...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 јан 20:58Taxi firma bara vozaci pod renta

Se izdravaat licencirani taxi vozila pod renta. Vozilata se celosno i...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 јан 14:03Taxi koli pod renta, Taksi vozila pod renta, такси

Se izdravaat licencirani taxi vozila pod renta. Vozilata se celosno i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 јан 14:03Potrebni se Negovatelki i Bolnicarki za vo dom za stari lic

Дом за стари лица има потреба од Негователки,Медицински сестри и Бол...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 јан 09:52SE BARA VOZAC KOMERCIJALIST

Se bara rabotnik vozac (komercijalist) za prodazba na hemiski proizvo...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 јан 20:49SE BARA PRODAVAC ZA VO PRODAZEN SALON

Firma od Skopje, ima potreba od prodavac na materijali i alatki za av...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 јан 20:48Барам да чувам старо лице

Барам да чувам старо лице 5, 6 или 8 часа на ден. По можност да е во...


17.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

21 јан 12:49Se bara vozac so CE kategorija za megjunaroden transport

Vrabotuvame vozac na vlekac so poluprikolka cerada - destinacija mk-...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 јан 19:10Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik

Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik, ve molam vaseto CV da bi...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 јан 14:26Potreba od prodavacka

Mlecen restoran ima potreba od zena za prodazba na pekarski proizvodi...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 јан 13:34Barame rabonici

E. M. S. ACE Ima potreba od rabotnici so iskustvo (bravarija, stolari...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 јан 11:05Tobako ima potreba od personal

Tobako ima potreba od personal za rabota, se raboti vo 2 smeni prva i...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јан 17:48Медицинска сестра/техничар во старски дом

Приватна установа за социјална заштита на стари лица има потреба од м...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јан 12:29Majstor za gradeznistvo.

FIrma ima potreba od majstor za izvedba na gradezni raboti. Se rabot...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 јан 13:26Kuvarka so iskustvo

Potrebno e kuvarka so iskustvo za rabota vo restoran. Se naogjame sp...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 јан 19:01Бараме промотерки

Тимот на Code Academy бара промотерки кои ќе делат флаери и ќе ја пре...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 јан 15:58Se bara rabotnik za vo prodavnica

Firma od Skopje, ima potreba od prodavac na materijali i alatki za av...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 јан 18:42Бараме монтери на мебел

Можност за добра заработка! Локација Скопје-Пинтија Јавете се за п...


40.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 јан 09:50Burekdzija

Se bara majstor burekdzija za rabota vo burekdzilnica vo Dracevo tel....


40.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 дек 12:23avto servis bara rabotnik

potreben e rabotnik za vo avto servis za montaza na avto stakla so is...


35.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 дек 12:26НАСТАВНИК ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Центарот за странски јазици Лингва Орион вработува: 1. НАСТАВНИК ПО ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 дек 16:43Se bara personal za rabota vo kujna

podgotovka na gotveni jadenja i skara...rabotno vreme treta smena,pon...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 дек 16:53Vozaci

Poradi zgolemen obem na rabota, barame 3 vozaci so C i E kategorija, ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 дек 13:11Farbar za medijapan

Imame potreba od farbar so rabotno iskustvo za farbanje medijapan odn...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 дек 23:25Se baraat traktoristi

Se baraat traktoristi so rabotno iskustvo. Plata po dogovor. Kontak...


30.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 дек 10:39Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам