Кисела Вода
                   
391 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 3 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena i 1 pr...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 фев 13:00Промовирано

Nudam Rabota

Baram zhena za chuvanje i grizha na postaro lice. Solidna plata. Po m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 ное 17:55Бараме возач за комбе

Бараме возач за комбе за нашите производи низ Македонија.


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

31 окт 12:02Лица со посебни потреби

Трговско друштво за вработување на инвалидни лица, производство и про...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 окт 16:16РАБОТНИЦИ НА МАШИНИ

Реномирана фирма за хартија има потреба од работници на машина за сеч...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 окт 16:15Административен работник

Агрометал ДООЕЛ Скопје има потреба од административен работник. По...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 окт 09:49Дом за стари лица

Дом за стари лица има потреба од 5 негователки и 1 медицинска сестра ...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 окт 17:09Специјалист за социјални медиуми

Професионално одржување на Фејсбук профилот на вашата компанија преку...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 окт 00:07Se bara pomosnik za rabota na masina

Se bara pomosnik za rabota na masina za fiskalni rolni. Prethodno is...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 окт 13:14домашна помошничка

се бара жена за помагање во куќа во Црна Гора, јадење и спиење обезбе...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 окт 12:33Vozaci

Имаме потреба од вработување на неопределено време на двајца возачи с...


92.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 сеп 14:39Baram zena za Cuvanje povozrasna zena

Baram zena za Cuvanje zenski lice povoztasna,svesna,kompaktibilna za ...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 сеп 18:04Baram moleri za rabota na dnevnica

Baram moleri za rabota na dnevnica 070 316 737 dalibor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 авг 14:02Profesionalen sofer C + E kategorija bara rabot

Profesionalen sofer so C + E kategorija so 10-godisno iskustvo vo Evr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

27 авг 17:31ФИРМА ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА - Bane Air

BANE AIR ФИРМА ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА со 27 годишна традиција има потреба ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 авг 14:42Бјути Салон 4У има потреба од фризер

Бјути Салон 4У има потреба од фризер


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 авг 14:29Firmata Dastel Paper ima potreba od rabotnici

Imame potreba od rabotnici vo proizvodstvo.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 авг 09:42baram rabota

baram rabota po moznost ne prijaven


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

31 јул 16:35Distributer

Kompanija koja se zaniava so uvoz i distribucija na kozmeticki proizv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 јул 12:11МАГАЦИОНЕР

Реномирана фирма за преработка на хартија и хартиени производи има по...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 јул 10:31Оглас за работа во Авто Школа Ива Обука

позиција: инструктор


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 јул 14:42Se baraat rabotnici za peralna i vulkanizer

Se baraat rabotnici za peralna i vulkanizer


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 јул 08:47potreben e majstor za fasadi

Se bara majstor za fasadi se raboti samo na kukji kon tel 078 238 730


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 јул 00:23Firmata Dastel Paper ima potreba od rabotnici

Imame potreba od Sofer I rabotnici vo proizvodstvo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 јун 06:14Монтер - заварувач

Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има потреба од монтер – заварувач. Типо...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 јун 12:19Градинарскиот центар Фоја вработува градинари.

-За работа на терен - Одржување и уредување на дворови. -За работа в...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 јун 11:24Se bara majstor knigopovrzuvac

Pecatnicata Propoint Dooel ima potreba od majstor knigopovrzuvac za r...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 јун 08:38Инструктори и предавачи за Авто Школа

Се бараат инструктори за Б категорија . Телефон за контакт 078 424 425


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јун 12:30бараме работници

фабрка за производство на ѓонови има потереба од работници. Информаци...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 јун 08:31Инсталер/монтажер/инсталатер на мрежна опрема

Работни задачи: • Подготовка на внатрешна инсталација кај корисник ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 јун 13:42ЕЛЕКТРО МОНТАЖЕР EM-FIB/002

Работни задачи: • Изведба на високонапонски електро инсталации (напо...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 јун 13:42Барам мајстор и продавачка

Барам мајстор за бурек и бели пецива, и продавачка


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 јун 12:04Страна 10 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам