Кисела Вода
                   
369 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rabota vo Germanija

Se baraat shoferi za rabota vo Germanija -Potrebna vi e vozacka so B...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 јан 17:17Промовирано

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 3 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena i 1 pr...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

SE BARA PRODAVAC ZA VO PRODAZEN SALON

Firma od Skopje, ima potreba od prodavac na materijali i alatki za av...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 јан 20:48Промовирано

РЕСТОРАН ЌЕИФ ИМА ПОТРЕБА ОД КУВАРИ/КУВАРКИ

РЕСТОРАН ВО КИСЕЛА ВОДА (РАСАДНИК) ИМА ПОТРЕБА ОД КУВАРИ/КУВАРКИ. ...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 јул 15:00se bara rabotnik - majstor gradeznistvo

Потребни се општи работници во областа на градежништво. Тел. број за ...


8 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 јул 18:42Elektricar za montiranje i instaliranje

Поправка и замена на: табли осигурачи прекинувачи шуковци фид ск...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

26 јун 10:38Вработувам козметичар

Потреба од персонал ! Студиото за убавина LORENS, во Кисела вода (к...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 јун 13:29VS inzinering ima potreba od rabotnici

VS inzinering ima potreba od majstori gipsari i moleri za poveke info...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 јун 23:08VS inzinering ima potreba od rabotnici

VS inzinering ima potreba od majstori gipsari i moleri za poveke info...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 јун 23:08Baram pomosnici ili majstori fasaderi ili malterdzii

Potrebni ni se pomosnici ili fasaderi/malterdzii za rabota niz skopje


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 јун 09:47Majstor pekar

Vo pekara se bara majstor pekar za pecivo, lisnato , i leb tel 075 24...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 јун 05:13Se bara sofer so E kategorija so Bugarski dokumenti

Se bara sofer so E kategorija potrebno e da ima Bugarski dokumenti za...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 јун 12:36Se baraat instalateri na kameri i alarmi

Security Solutions од Скопје бара 1 (еден) искусен инсталатер за без...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 јун 08:49Собарка

Хптел Вила Силиа од нас. Црниче има потреба од СОБАРКА со скратено ра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 јун 13:56Барам возач

Барам возач со Ц категорија мозе и Е за возење низ Македонија


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 јун 07:28MESARI

СТАНЕТЕ ДЕЛ ОД НАШИОТ ТИМ! Месарница ЈУХОР Елена го проширува својот...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мај 23:49Бараме искусни работници за миење коли

Се бараат искусни работници за мење коли телефон: 02 2770 487


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 мај 16:21СТОЛАРИ, ПАКУВАЧИ, ШИВАЧИ

Заради зголемен обем на работа за извоз имаме потреба од квалификуван...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 мај 13:00Монтер во салон за мебел

Андро-промет Мебел во Скопје има потреба од монтер со возачка дозвола...


32.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 мај 11:18Baram zena za cuvanje bebe

Baram zena za cuvanje bebe. Okolina Dracevo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 мај 09:13Собарка

Хотел Вила Силиа од нас. Црниче има потреба од СОБАРКА со скратено ра...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 мај 13:29M E S A R I

СТАНЕТЕ ДЕЛ ОД НАШИОТ ТИМ! Месарница ЈУХОР Елена го проширува својот...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 мај 23:33Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo rab.vreme od 8 do 16 ca...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 мај 18:06Столари и Помошници

Вработуваме Општи работници,Тесари, Столари, Бравари, Гипскартонџии и...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 мај 15:43Restoran Gradina Vrabotuva

Poradi proshiruvanje na timot potrebni se kandidati na slednite rabot...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 апр 15:34Собарка

Хотел Вила Силиа од Скопје нас. Црниче има потреба од СОБАРКА со скра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 апр 11:29Rabota vo Česka

Se baraat opsti gradezni rabotnici za vo Česka Tel 075239799


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 апр 13:00Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena tel....


19.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 апр 18:52Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo od 8 do 16 casot sekoj ...


19.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 апр 16:12Medicinski sestri-Hamburg Germanija

Za intensivna nega vo domasni uslovi na princip 1 pacient 1 vraboten ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 апр 14:18Monter na telekom oprema, bravar i monter elektricar

Фирмата Пасент Дооел Скопје има потреба од вработување на лица на сле...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 апр 10:47Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo rabotno vreme od 8 do 1...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 апр 08:36Barame majstori za masinski malter ili polu majstori

Firma od skopje radi zgolemen obem na rabota ima potreba od majstori ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 апр 20:06Se bara kelner, ka

Get kafe vo kvoda ima potreba od kelner, ka po moznost so iskustvo, p...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 апр 13:24Baram rabotnik

Барам рсботник за холтикултурно уредување на дворови.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 апр 00:03Монтер на мотори за чамци и едноставен сервис

Потребен ни е Монтер/ механичар, за монтажа на нови мотори за чамци....


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 мар 12:11Rabota vo Česka i Germanija

Se baraat rabotnici za rabota vo gradezništvo vo Česka i Germanija po...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 мар 13:00Електро техничари-електроинсталатери

Електро фирма од Скопје бара да вработи електротехничари/електроинста...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 мар 16:32Baram stolar ili pomošnik

baram pomosnik vo stolarska rabotilnica Rabotnoto mesto e vo Staklar...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 мар 17:38Se bara zena za rabota vo kijna vo dom za stari

Potrebna e zena za rabota vo kujna vo dom za stari lica Info na 0706...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 мар 10:27Vrabotuvanje

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има потр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 фев 09:20Mонтажери на лифтови

Се вработуваат монтажери на лифтови. Плата по договор


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 фев 11:34Електроинсталатери

Се вработуваат електроинсталатери на неопределено време. Плата по дог...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 фев 11:30Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам