Кисела Вода
                   
374 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena ili devojce za rabota za vo mekicara vo Dracevo samo za ...


17.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 фев 07:30Se baraat zidari,rabotnici za rusenje so hilti

Se baraat Zidari,rabotnici za rusenje so hilti ili racno za plakanje ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 фев 22:32imame potreba od kelnerka

kafe bar od kisela voda rasadnik ima potreba od kelnerki so i bez isk...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 фев 11:19Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena plat...


170.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 фев 07:14Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena redo...


17.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 фев 13:36SE BARAAT MAJSTORI-MOLERI,MONTERI,MAJSTORI

Se baraat 2ca-MOLERI, 3ca-MONTERI ZA KNAUF 2ca-FASADERI, i OPSTI...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 фев 11:06SE BARA VOZAC KOMERCIJALIST

Se bara rabotnik vozac (komercijalist) za prodazba na hemiski proizvo...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 фев 21:22Market kolonijal vo kisela voda bara prodavacki

Market vo kisela voda-pintija ima potreba od prodavacki Info na tel...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 фев 22:47Мастор за Поставување на Плочки

Се бараат искусни мајстори за поставување на плочки за работа во Беог...


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 фев 16:53Bubi Bis vrabotuva Avto limar i avto spremac

Поради проширување на своите сервисни капацитети, нашата компанија им...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 јан 13:54Bubi Bis vrabotuva Avto spremaci i farbari

Поради проширување на своите сервисни капацитети, нашата компанија им...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 јан 10:21Lice za lepenje PVC folii

Firmata Multi Medija vrabotuva lice za lepenje PVC folija za brendira...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 јан 10:23avto servis

se baraat rabotnici za avto servis promena na avto stakla so rabotno ...


24.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 јан 10:15DOSTAVA ДОСТАВА DELIVERY

ПОТРЕБЕН Е СЕРИОЗЕН РАБОТНИК ЗА ДОСТАВА НА ХРАНА СО Б возачка СО РАБО...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 јан 11:32Baram rabota

Baram rabota za cuvanje postaro lice zena imam 47.. Info kontakt..07...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 јан 14:40АРХИТЕКТ

Изработка на проектна документација на ниво на основен проект; Подго...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 јан 13:01Bubi Bis vrabotuva avto farbar i avto spremac

Поради проширување на своите сервисни капацитети, нашата компанија им...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 јан 11:35BARAM RABOTA - shef vo kujna so 5 godishno iskustvo

RABOTNO ISKUSTVO : 5 godini na krstarecki brod PODGOTVUVANJE HRANA ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

12 јан 22:48Rabota vo stranstvo

Se baraat rabotnici za rabota vo Austrija Uslovi : *EU Dokumenti...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јан 14:56Слаткарница вработува

Реномирана слаткарница има потреба од слаткарка со искуство во израбо...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 јан 18:42Elektroinstalater

Elektroinstalater so i bez rabotno iskustvo.


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 дек 13:42BARAM MAJSTORI,BRAVARI I POMOSNICI ZA RABOTA VO GERMANIJA

BARAM MAJSTORI,BRAVARI I POMOSNICI ZA RABOTA VO GERMANIJA !!! -POZNA...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 дек 09:30АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК

Трговска фирма, увозник и дистрибутер од област на хортикултура, САРД...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 дек 22:40Se bara personal za rabota vo kujna

podgotovka na gotveni jadenja i skara...rabotno vreme treta smena,pon...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 дек 10:01Барам работа за обезбедување поседувам лиценца за обезбедува

Барам работа со лиценца за обезбедување 075 46 57 46


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

15 дек 19:12Se bara prodavac/ka

Piljara vo kisela voda ima potreba od prodavac ili prodavacka pocetna...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 дек 11:11Se bara pomosnik za rabota za gips karton

Se bara majstor ili pomosnik za rabota za gips karton za vrabotuvanje


1.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

11 дек 07:49ISKUSNI ZIDARI ZA GERMANIJA ZA 2022g.

Potrebni se zidari za rabota okolu Frankfurt,12e/cas,neto,obezbedeno ...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 дек 18:00Инжинер-Архитект

Изработка на проектна документација на ниво на основен проект; Подго...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 дек 10:27Se bara rabotnik za vo garden centar

Se bara rabotnik za vo garden centar,potrebno e osnovno poznavanje n...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 дек 10:55Radio Taxi Staro Vodno vrabotuva 10 taksi vozaci svoi vozila

Aplikacii za rabota na mail : starovodnotaxi@gmail.com


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 дек 12:24BARAM KELNERKA

Слаткарница Стелла има потреба од продавачки/конобарки. Личен проф...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 дек 11:37Вработуваме хаусмајстор на одржување

Вработуваме хаусмајстор со основно познавање електрика,водовод,завару...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 дек 21:22Електроинсталатери

Се барат 4 електроинсталатери на неопределено работно време за работа...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 дек 13:00Инжинер-Архитект

Маб Градба,лиценцирано друштво за градежни дејности, Скопје има потр...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 дек 14:13Baram vozac so E kategorija

Baram vizac so E kategorija za cerada poveke infk na telefon


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 ное 11:13Cuvam stari lica

Cuvam stari lica, so iskustvo. Prelezan kovid19 i vakcinirana. Cena p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

24 ное 11:56Sobarka

Hotel Vila Silia od nas. Crnice Skopje ima potreba od sobarka so skra...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 ное 17:25Инсталатори и монтажери на лифтови

Се вработуваат 2 инсталатери на лифтови на неопределено време за рабо...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 ное 09:41Вработуваме столар услови одлични

Вработуваме - оператор на кројач за иверка - оператор на кантериц...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 ное 20:23Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам