Кисела Вода
                   
390 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 3 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena i 1 pr...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 фев 13:00Промовирано

Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena tel....


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 окт 16:52Слаткарница вработува

Реномирана слаткарница во Црниче има потреба од две вработени лица во...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 окт 13:51ГРАДЕЖНИ МАЈСТОРИ

Имаме потреба од градежни мајстори за изработка на термо фасади, виси...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 окт 13:00Потребни се хигиеничари

Потребни се хигиеничари со и без работно искуство. Се работи за одрж...


15.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 окт 11:43Gips Karton majstori za rabota vo Avstria

Avstriska firma ima potreba od GIPS KARTON MAJSTORI samo so EU dokume...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 окт 14:34Магационери-пакувачи

Заради зголемен обем на работа за инвоз имаме потреба од магационери-...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 сеп 14:22Магационери пакувачи на тапациран мебел

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од пакувачи на тапациран...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 сеп 14:14SE BARA VOZAC SO C I E KATEGORIJA

GEM SPED DOOEL TRANSPORT & lOGISTIKA OD SKOPJE SO POVEKJE OD 20 GODIN...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 сеп 14:05Vrabotuvam spremac na medijapan

Samo so iskustvo!!! Plata po dogovor.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 сеп 21:21Потребни се електричари

Се бара електроинсталатер со искуство


11.111.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 сеп 07:30Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara za prva smena


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 сеп 17:41Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena ili devojce za rabota vo mekicara vo Dracevo za prva sme...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 авг 16:06Rabota od vasiot mobilen

Se barat lica za rabota za simnuvanje na aplikacii od mobilen telefon...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 авг 13:00Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo prva smena


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 авг 21:24Vodovod i opsti rabotnici

Potreben e majstor vodovodzija i pomosnik so iskustvo ili bez iskustv...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 авг 14:07Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Deacevo samo prva smena


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 авг 08:52POTREBNI SORABOTNICI ZA INTERNACIONALEN PROEKT

Part time ili fokusirano celosno rabotno vreme Sekoja motivirana o...


24.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 јул 16:14Столари и помошници, Тесари, Молери

Нудиме работа со Дрвени Конструкции и Монтазни куки


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 јул 13:00Инсталатори и монтажери на лифтови

ЕТТ Инженеринг лица за инсталација и сервисирање на лифтови.


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 јул 14:20Инсталатори и монтажери на лифтови

ЕТТ Инженеринг лица за инсталација и сервисирање на лифтови.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 јул 14:18Столари за кроење и монтажа

Заради зголемен обем на работа за извоз имаме потреба од столари со и...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 јул 13:00Baram sofer E kategorija

Transportna kompanija ima potreba od sofer so E kategorija za rabota ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 јул 16:47Електроинсталатери

Се вработуваат 3 електроинсталатери за работа во Македонија и Германи...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јул 09:58Se bara kelner i sanker

Lounge bar vo kvoda ima potreba od kelnerka so iskustvo, plata po dog...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 јул 14:32Rabotnici za vo peralna

Se baraat rabotnici za vo peralna vo Pintija,kaj Staklara.Poveke info...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 јул 09:43Se baraat Stolari, tesari, moleri i pomosnici

Firma za drvo bara Stolari i pomosnici, tesari, moleri, gipsari i ops...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 јул 14:16Магационери-пакувачи

Заради зголемен обем на работа за инвоз имаме потреба од магационери-...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 јул 19:41Nudam Rabota

HITNO E POTREBEN COVEK ZA CUVANJE NA PRASINJA I ODRZAVANJE NA NIVATA ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 јул 21:07БИСТРА ВРАБОТУВА - ПЕКАР, ПЕЦИВАР, СЛАТКАР

Млечниот ресторан БИСТРА има потреба од ПЕКАР, ПЕЦИВАР И СЛАТКАР за л...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 јун 14:25Вработување на 3 електроинсталатери

Се барат електроинсталатери за работа во Македонија и Германија


16.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 јун 09:00ВРАБОТУВАМЕ - Пекар

Млечниот ресторан БИСТРА има потреба од ПЕКАР ЗА ЛЕБ И БЕЛИ ПЕЧИВА во...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 јун 18:56Se bara devojka za rabota vo kafana

Se bara devojka za rabota vo kafana samo za seriozni


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 јун 13:24Потребни се хигиеничари

Потребни се хигиеничари со и без работно искуство. Се работи за одрж...


15.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 јун 12:04ГРАДЕЖНИ МАЈСТОРИ

Имаме потреба од градежни мајстори за изработка на термо фасади, месе...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 јун 10:20Се бара помошник - Бушач

Се бара помошник - Бушач Образование: ССС Со/Без работно искуство ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 мај 19:38Baram rabota

Baram rabota na pola rabotno vreme samo 1 va smena, samohrana majka s...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

27 мај 12:22Барам електромонтери

Бареме 3 електромонтери за реон Скопје.


24.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 мај 08:03КАЗИНО ВО СКОПЈЕ

Казино има потреба од касиерки/ опслужувачки Потребни Квалификац...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 мај 13:25Rabotnik/Rabotnicka za vo pecatnica

Se bara rabotnik/rabotnicka za vo pecatnica so i bez rabotno iskustvo...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 апр 13:28Se bara majstor burekszija

Se bara majstor burekdzija za rabota bo pekara vo dracevo


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 мар 21:23Страна 7 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам