Кисела Вода
                   
373 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na apartmani !

Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na luksuzni apartmani!


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јул 14:06Промовирано

Krojacki salon Tea-Vidra

Krojacki salon ima potreba od zena za rabota za 4saata dnevno , prerd...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 дек 21:41SE BARA DOSTAVUVAC

POTREBEN E DOSTAVUVAC SO SOPSTVENO VOZILO ZA PICA DOSTAVA VO KISELA V...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 дек 22:54Барам работа од дома, call центар

Барам работа од дома, кол центар диспечер (call center dispecer). Одл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

09 дек 22:46РАБОТНИЦИ НА МАШИНИ

Реномирана фирма за преработка на хартија и хартиени производи има по...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 ное 10:36Majstor za pecivo

Majstor ili cirak da go ucam nokna smena 1000d dnevnica prijaven i 1 ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 ное 10:18Jonil Trans

Firma od Skopje so 30 godisno iskustvo vo proektiranje i izvedbi na p...


30.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 ное 12:21Profesionalen vozac

Baram rabota kako vozac so site kategorii ADR dozvola, sertifikat za ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

31 окт 16:35Маж од Скопје, ВСС од Центар на Скопје

Маж, од Скопје, ВСС, возачка Б,Ц и Д кат., Англиски јазик Б1, целосно...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

28 окт 12:14Нудам работа за такси возач.

Нудам работа за такси возач со лиценцирани возила. Услови за работа с...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 окт 23:24pizza dostava

koj saka da vleze vo dobar biznis SO SAMO 1200 EVRA UCESTVO i da vrsi...


30.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 сеп 23:06SE BARA DOSTAVUVAC

POTREBEN E DOSTAVUVAC SO SOPSTVENO VOZILO.REON SAMO KISELA VODA I 11 ...


750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 сеп 23:05Бравар - висинец

Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има потреба од бравар - висинец. Типот ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 сеп 15:22Cistam po stanovi

Cistam po stanovi, kuki, kancelarii, kafici, vlezovi i sl. tel za kon...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 сеп 13:34Cistam po vlezovi

Cistam po vlezovi samostojno, so vasa oprema i sredstva, 200 denari o...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

28 сеп 13:33Хигиеничари/ки

Агенција за одржување на хигиена Клинер Дооел - Скопје, има потреба о...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 сеп 09:53Vrabotuvam ekonomist so licenca

Vrabotuvam ekonomist vo proizvodstvo na mebel.Rabotni zadaci: -mater...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 сеп 21:38Vrabotuvam farbar za poliuretanski boi

Vrabotuvam farbar so iskustvo vo farbanje poliuretanski boi,lakovi it...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 сеп 18:10ДАДИЛКА КИСЕЛА ВОДА

Педесет и шест годишна жена, вредна и работоспособна бара чување на д...


14.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 сеп 17:58СЕРВИСЕР ЗА КЛИМА УРЕДИ/SERVISER ZA KLIMA UREDI

КИК СЕРВИС ДООЕЛ - СКОПЈЕ НУДИМЕ РАБОТА ЗА СЕРВИСЕР ЗА КЛИМА УРЕДИ Н...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 сеп 11:02Бараме сортирач, виљушкарист,работник на преса

Фирмата Еко Стар Рециклажа Скопје има потреба од вработување во редов...


15.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 сеп 17:23Бараме мајстори за во производство ПВЦ Столарија

Фирма од скопје има потреба од мајстори за работа во погон за произво...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

31 авг 21:54СЕРВИСЕР ЗА РАЗЛАДНИ УРЕДИ

КИК СЕРВИС ДООЕЛ - СКОПЈЕ НУДИМЕ РАБОТА ЗА СЕРВИСЕР ЗА РАЗЛАДНИ УРЕД...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

31 авг 13:00SERVISER ZA RAZLADNI UREDI/СЕРВИСЕР ЗА РАЗЛАДНИ УРЕДИ

КИК СЕРВИС ДООЕЛ - СКОПЈЕ НУДИМЕ РАБОТА ЗА СЕРВИСЕР ЗА РАЗЛАДНИ УРЕД...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 авг 15:46SE BARA ZENA ZA CUVANJE DETE

Se bara dadilka za cuvanje dete na vozrast od 3.5 godini vo naselba d...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 авг 14:24Барам работа

Барам работа


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

30 јул 16:52Такси Тахо издава коли за рентање

Такси Тахо издава коли за рентање


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 јул 14:24Se bara prodavac/ka

De bara prodavacka za vo mini market vo kisela voda. Rab vreme od 07:...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 јул 11:38Baram Rabota

Nega na stari lica


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

29 јул 21:44Gradezen rabotnik so vozacka B kategorija

Gradezna firma ima potreba od gradezen rabotnik ili majstor koj e ak...


1.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јул 07:19Sezonska rabota vo Dojran-ugostitrlstvo

Pica restoran vo Dojran bara kelneri. Odlicni uslovi, smestuvanje ob...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 јул 12:08Барам електромонтери

Фирма од Скопје има потреба од 4 електромонтери со работно искуство. ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 јул 08:39Бараме продавач

Бараме продавач за нашиот салон во населба Пинтија на ул. Борис Трајк...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 јун 09:22Градинарски центар Фоја вработува двајца Презентери- прода

Поради континуиран раст на тимот, Компанијата Фоја има вработува ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 јун 13:44Ноќна Смена Чувари за 2 Лица

Бараме работа за Ноќна Смена Чувари


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 јун 14:38Магационер во Скопје

Прима е најголемиот хрватски ланец на малопродажба на мебел и еден од...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 јун 13:00dom za stari lica

dom za stari lica ima potreba od negovateli /ki i medicinski sestri p...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 јун 13:00Dispatch - Dispecer

USA based Trucking Company is looking for a dispatcher to join our te...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 мај 23:46Se bara rabotnik za avtoperalna

Se bara iskusen rabotnik za polno rabotno vreme vo avtoperalna vo kis...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 мај 21:03Majstor za gradeznistvo.

Firma od Skopje zaradi zgolemen obem na rabota ima potreba od majsto...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 апр 06:12Se bara surogat majka

Cena po dogovor. Telefon za kontakt: 076/781-148


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 мар 19:07Страна 8 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам