Кисела Вода
                   
373 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na apartmani !

Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na luksuzni apartmani!


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јул 14:06Промовирано

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 3 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena i 1 pr...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Rabota vo Germanija

Se baraat shoferi za rabota vo Germanija -Potrebna vi e vozacka so B...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 јан 17:17Промовирано

Se bara surogat majka

Po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 мар 19:03Gostilnica ima potreba od personal

Se bara shanker i kelner za vo Meana Gros t.c leptokarija za povekje ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 фев 20:19РЕСТОРАН БАРА КУВАРИ И КЕЛНЕРИ

Поради зголемен обем на работа, Ресторан ЌЕИФ има потреба од кувари/к...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 фев 16:48Baram ucenicka za vo frizerski salon vo Kisela Voda

Baram ucenicka za vo frizerski salon vo Kisela Voda Kontakt tel. ...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 фев 12:46Висинец - монтер

Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има потреба од висинец - монтер за рабо...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 фев 11:37Se bara devojka za rabota vo Salon za ubavina

Salon za ubavina bara devojka za rabota za kozmeticki uslugi ,salonot...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 фев 22:19Baram Frizerka so rabotno iskustvo.

Baram Frizerka so rabotno iskustvo za Frizerski Salon vo naselba Kise...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 фев 22:42Baram frizerka so iskustvo

Frizerski salon vo kisela voda rasadnik bara frizerka so i bez rabot...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 фев 20:43avtodizalicar

Barame avtodizalicar, ili vozac so C kategorija koj bi go osposobile ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 фев 13:00BARAM RABOTNICKA VO UGOSTITELSTVO

Baram rabotnicka za vo ugostitelstvo za neopredeleno vreme.Mesecna na...


6 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 фев 10:18Itno Baram za cuvanje I nega na postaro lice.

Baram zena za cuvanje I nega na postaro lice. Po moznost Dracevo ili ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 јан 10:09Face Cafe ima potreba od kelnerki za rabota

FACE CAFE IMA POTREBA OD KELNERKI I SANKERI (KI)


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 јан 12:35Vozac vo mlecen restoran

Rabota prva smena prijaven obavezno


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 јан 10:10Неговател / ка

Семејство од населба Драчево има потреба од неговател/ка машки или же...


21.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 јан 15:50Семејство има потреба од неговател/ка

Семејство од населба Драчево има потреба од неговател/ка машки или же...


19.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 дек 20:49Се вработува слаткарка

Реномирана слаткарница има потреба способна, динамична и одговорна сл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 дек 18:20Canape Mebel HIGIENICARKA

Canape mebel ima potreba od higienicarka so polno rabotno vreme info...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 дек 07:48Rabota Hrvatska

Trazi se osoba za rad u konobi Larus, nacionalnom parku Kornati, Hrva...


1.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 дек 16:04Неговател/ка

Имаме потреба од машко или женско лице за нега и грижа на возрасно ма...


19.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 дек 16:41BARAM DA CUVAM STARA ZENA OK OKOLINA PRZINO 078292536

cistam stanovi vo okolinata na przino generalno 500 denari od stan 07...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

12 дек 10:47Baram rabota so BG pasos vo EU

Baram rabota so BG pasos vo EU, isklucivo vo ovie evropski drzavi, Da...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

30 ное 13:51Административен работник

Агрометал ДООЕЛ Скопје има потреба од административен работник. По...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 ное 13:00Nudam Rabota

Baram zhena za chuvanje i grizha na postaro lice. Solidna plata. Po m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 ное 17:55Бараме возач за комбе

Бараме возач за комбе за нашите производи низ Македонија.


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

31 окт 12:02Лица со посебни потреби

Трговско друштво за вработување на инвалидни лица, производство и про...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 окт 16:16РАБОТНИЦИ НА МАШИНИ

Реномирана фирма за хартија има потреба од работници на машина за сеч...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 окт 16:15Административен работник

Агрометал ДООЕЛ Скопје има потреба од административен работник. По...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 окт 09:49Дом за стари лица

Дом за стари лица има потреба од 5 негователки и 1 медицинска сестра ...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 окт 17:09Специјалист за социјални медиуми

Професионално одржување на Фејсбук профилот на вашата компанија преку...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 окт 00:07Se bara pomosnik za rabota na masina

Se bara pomosnik za rabota na masina za fiskalni rolni. Prethodno is...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 окт 13:14домашна помошничка

се бара жена за помагање во куќа во Црна Гора, јадење и спиење обезбе...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 окт 12:33Vozaci

Имаме потреба од вработување на неопределено време на двајца возачи с...


92.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 сеп 14:39Baram zena za Cuvanje povozrasna zena

Baram zena za Cuvanje zenski lice povoztasna,svesna,kompaktibilna za ...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 сеп 18:04Baram moleri za rabota na dnevnica

Baram moleri za rabota na dnevnica 070 316 737 dalibor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 авг 14:02Profesionalen sofer C + E kategorija bara rabot

Profesionalen sofer so C + E kategorija so 10-godisno iskustvo vo Evr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

27 авг 17:31ФИРМА ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА - Bane Air

BANE AIR ФИРМА ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА со 27 годишна традиција има потреба ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 авг 14:42Бјути Салон 4У има потреба од фризер

Бјути Салон 4У има потреба од фризер


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 авг 14:29Firmata Dastel Paper ima potreba od rabotnici

Imame potreba od rabotnici vo proizvodstvo.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 авг 09:42baram rabota

baram rabota po moznost ne prijaven


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

31 јул 16:35Distributer

Kompanija koja se zaniava so uvoz i distribucija na kozmeticki proizv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 јул 12:11Страна 9 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам