Кисела Вода
                   
35 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GIPSAR MOLER

Montaza na gips (oblogi, dzidovi, plafoni) i molerski raboti (bandazi...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

02 дек 18:21Gradeznistvo

Изведуваме карабини од темел до кров со изработка на водоводни инстал...


7 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

02 дек 14:27Ovlastuvanje za izvedba proektiranje nadzor za firmi

Arhitekt. Nudam svoi ovlastuvanja A i B od Arhitektura izvedba, B od ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

01 дек 12:59Сечење и уредување на проблематични дрва во вашиот двор

-🌳Сечење дрва, Seceme Drva -ureduvanje ogradi. -vadenje na korenj...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

28 ное 22:55Arhitekt ovlastuvanje A za izvedba arhitektura za licenca

Arhitekt. Nudam svoi ovlastuvanja A i B od Arhitektura izvedba, B od ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

25 ное 11:15Барам да чувам стара жена

Доколку ви треба некој за грижа на жена која што е подвижна слободно ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

30 окт 10:32Molerofarbarski I gipsakrski uslugi

Vrsime izvedba na molerofarbarski, gipsarski I fasaderski uslugi kval...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

29 окт 17:09Nudam rabota kaoo farmacevski tehnicar

Nudam rabota kaio farmacevski tehnicar.Ako imate potreba za rabota vo...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

24 окт 17:38Дадилка и Тутор за деца

Дадилка и тутор со искуство во чување и едукација на деца од сите воз...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

11 окт 09:47Барам работа !!!

Барам работа како ИТ Техничар,одржување на компјутери за фирма или пр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

26 сеп 13:24Elektricar za montiranje i instaliranje

Поправка и замена на: табли осигурачи прекинувачи шуковци фид ск...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

26 јун 10:38Барам да чувам старо лице

Барам да чувам старо лице 5, 6 или 8 часа на ден. По можност да е во...


17.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

26 мај 10:10Baram rabota

Baram rabota za cuvanje postaro lice zena imam 47.. Info kontakt..07...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 јан 14:40BARAM RABOTA - shef vo kujna so 5 godishno iskustvo

RABOTNO ISKUSTVO : 5 godini na krstarecki brod PODGOTVUVANJE HRANA ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

12 јан 22:48Барам работа за обезбедување поседувам лиценца за обезбедува

Барам работа со лиценца за обезбедување 075 46 57 46


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

15 дек 19:12Se bara pomosnik za rabota za gips karton

Se bara majstor ili pomosnik za rabota za gips karton za vrabotuvanje


1.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

11 дек 07:49Cuvam stari lica

Cuvam stari lica, so iskustvo. Prelezan kovid19 i vakcinirana. Cena p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

24 ное 11:56Baram rabota

Baram rabota na pola rabotno vreme samo 1 va smena, samohrana majka s...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

27 мај 12:22Baram rabota kako sobarka vo

Baram rabota kako sobarka so skrateno rabotno vreme so moznost za pri...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

03 мар 12:40Nudam rabota

Baram rabotnicka za vo dukan so skara I pijaloci


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 фев 17:10SOFER NA SLEPER

Baram rabota kako sofer na sleper bez iskustvo so zelba za rabota ima...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

09 фев 21:46Baram rabota

FIRMA ZA CISTENJE. BARA DA CISTI KANCELARII. OBJEKTI.ZGRADI.STANOVI


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

21 јан 23:22Барам работа од дома, call центар

Барам работа од дома, кол центар диспечер (call center dispecer). Одл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

09 дек 22:46Profesionalen vozac

Baram rabota kako vozac so site kategorii ADR dozvola, sertifikat za ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

31 окт 16:35Маж од Скопје, ВСС од Центар на Скопје

Маж, од Скопје, ВСС, возачка Б,Ц и Д кат., Англиски јазик Б1, целосно...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

28 окт 12:14Cistam po vlezovi

Cistam po vlezovi samostojno, so vasa oprema i sredstva, 200 denari o...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

28 сеп 13:33ДАДИЛКА КИСЕЛА ВОДА

Педесет и шест годишна жена, вредна и работоспособна бара чување на д...


14.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 сеп 17:58Барам работа

Барам работа


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

30 јул 16:52Baram Rabota

Nega na stari lica


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

29 јул 21:44Ноќна Смена Чувари за 2 Лица

Бараме работа за Ноќна Смена Чувари


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 јун 14:38BARAM DA CUVAM STARA ZENA OK OKOLINA PRZINO 078292536

cistam stanovi vo okolinata na przino generalno 500 denari od stan 07...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

12 дек 10:47Baram rabota so BG pasos vo EU

Baram rabota so BG pasos vo EU, isklucivo vo ovie evropski drzavi, Da...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

30 ное 13:51Специјалист за социјални медиуми

Професионално одржување на Фејсбук профилот на вашата компанија преку...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

18 окт 00:07Profesionalen sofer C + E kategorija bara rabot

Profesionalen sofer so C + E kategorija so 10-godisno iskustvo vo Evr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

27 авг 17:31baram rabota

baram rabota po moznost ne prijaven


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

31 јул 16:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам