Кисела Вода
                   
359 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 4 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena I 2 p...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 17:43Промовирано

Надмини ја финансиската криза-можност за успех

09.10.2022 (Недела), 10:30 часот, Земјоделски Факултет-Скопје Настан...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 окт 12:31Potrebni se gipsari i moleri

Potrebni se gipsari i moleri za rabota vo Skope, so rabotno iskustvo....


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 окт 13:24Prodazba na kozmetika na tezga

Potrebno e Devojce/zena za rabota na tezga na Zeleno Pazarce Prodazb...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 окт 15:25Potrebna e rabitnicka na tezga na zelen pazar

Potrebna e Prodavacka za prodazba na kozmetika na tezga na zelen pazar


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 окт 15:25Имаме потреба од персонал за во тобако

Имаме потреба од персонал за во тобако за во Кисела вода се работи пр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 сеп 08:25Crna Reka Petrol vrabotuva

Poradi otvoranje na nova benzinska vo Kisela Voda, Crna Reka Petrol i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 сеп 08:53Baram zena za rabota

Baram ozbilna zena za rabota cistenje i odrzuvanje na vlezovi


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 сеп 22:42ВРАБОТУВАМЕ оператор на машина за печатење

Отворено работно место во печатница за печатар на глексо машина и маш...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 сеп 10:01Baram rabota

Baram rabota kako farmacevsoi tehnicar


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 сеп 01:10Se bara prodavacka vo pekara

Prodavacka bez i so iskustvo vo pekara 075 246 978 jordan


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 сеп 09:02Rabotnik za reparacija na paleti

Se baraat rabotnici so iskustvo za reparacija na paleti Tel 0726254...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 сеп 10:06Се бара негувател/ка

ПУСЗ на стари лица „Светла надеж“ има потреба од негувател/ка, во ред...


2 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 сеп 20:25Servis ima potreba od avtomehanicar

Servis vo kisela voda ima potreba od avto mehanicar so rabotno iskus...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 сеп 20:55Кувар/ка,Неговател/ка,Медицинска сестра/техничар

Дом за стари лица - Сонце во населба Пржино има потреба од вработувањ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 сеп 11:12Vrabotuvame operator vo proizvodstvo

Фирмата Мајами доо нуди работа за оператор во производство. Со или...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 авг 13:06Se bara devojce za rabota

Se bara organizirano devojce za rabota. Info: +38970307693


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 авг 15:21Market vo pintija ima potreba od magacioner

Market vo pintija ima potreba od magacioner


1.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 авг 21:10Se bara prodavacka za kali kisela voda

Se bara prodavacka za kali kisela voda


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 авг 12:03Отворено работно во печатница

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од флексо печатар. Предност имаат лица...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 авг 09:06се бара порфесор по англиски и германски јазик

Училиште за странски јазици во Кисела Вода има потреба од професор ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 авг 21:22Професор по германски јазик

Училиштето за странски јазици ,,Лингва Орион" - Кисела Вода, има потр...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 авг 18:40Vozac za kombe i solo kamion niz MK

Vozac za kombe i solo kamion niz MK ... se vrsi prevoz/dostava na vek...


27.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 авг 15:30Слаткарница вработува

Потребни се две вработени во производство на слатки од кои една со ис...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 авг 09:03Taksi firma itno bara vozaci za vozila pod renta

Taxi firma bara vozaci za vozila pod renta . Informacii na tel.070383...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 авг 12:41Taxi firma itno bara vozaci za vozila pod renta

Taxi firma bara vozaci za vozila pod renta 070383271


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 авг 12:40Baram Zena

Baram ozbilna Zena za cistenje na vlezovi samo na Viber barajte od 9 ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 авг 07:52Servis ima potreba od avtomehanicar

Servis vo kisela voda ima potreba od avto mehanicar


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 јул 14:36Se bara elektricar - nudam dobra plata!

GoSolar bara elektricari za instalacija i montaza na fotovoltaicni so...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 јул 13:26Барам возач со Е категорија

Реномирана компанија за меѓународен транспорт со долгогодишно искуств...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 јул 13:00Potrebni se devojki za rabota vo kafic

Potrebni se devojki za rabota vo kafic vo tc biser Kontakt tel.07835...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 јул 17:35SE BARA VOZAC

Se bara vozac za utovar istovar na kamion sleper cerada plakjanje p...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 јул 20:03se bara rabotnik - majstor gradeznistvo

Потребни се општи работници во областа на градежништво. Тел. број за ...


8 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 јул 18:42VS inzinering ima potreba od rabotnici

VS inzinering ima potreba od majstori gipsari i moleri za poveke info...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 јун 23:08VS inzinering ima potreba od rabotnici

VS inzinering ima potreba od majstori gipsari i moleri za poveke info...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 јун 23:08Baram pomosnici ili majstori fasaderi ili malterdzii

Potrebni ni se pomosnici ili fasaderi/malterdzii za rabota niz skopje


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 јун 09:47Se bara sofer so E kategorija so Bugarski dokumenti

Se bara sofer so E kategorija potrebno e da ima Bugarski dokumenti za...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 јун 12:36Se baraat instalateri na kameri i alarmi

Security Solutions од Скопје бара 1 (еден) искусен инсталатер за без...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 јун 08:49Собарка

Хптел Вила Силиа од нас. Црниче има потреба од СОБАРКА со скратено ра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 јун 13:56Барам возач

Барам возач со Ц категорија мозе и Е за возење низ Македонија


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 јун 07:28MESARI

СТАНЕТЕ ДЕЛ ОД НАШИОТ ТИМ! Месарница ЈУХОР Елена го проширува својот...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мај 23:49Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам