Кисела Вода
                   
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 4 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena I 2 p...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 17:43Промовирано

Se baraat instalateri na kameri i alarmi

Security Solutions од Скопје бара 1 (еден) искусен инсталатер за без...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 јун 08:49Собарка

Хптел Вила Силиа од нас. Црниче има потреба од СОБАРКА со скратено ра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 јун 13:56Барам возач

Барам возач со Ц категорија мозе и Е за возење низ Македонија


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 јун 07:28MESARI

СТАНЕТЕ ДЕЛ ОД НАШИОТ ТИМ! Месарница ЈУХОР Елена го проширува својот...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мај 23:49Бараме искусни работници за миење коли

Се бараат искусни работници за мење коли телефон: 02 2770 487


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 мај 16:21СТОЛАРИ, ПАКУВАЧИ, ШИВАЧИ

Заради зголемен обем на работа за извоз имаме потреба од квалификуван...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 мај 13:00Монтер во салон за мебел

Андро-промет Мебел во Скопје има потреба од монтер со возачка дозвола...


32.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 мај 11:18Baram zena za cuvanje bebe

Baram zena za cuvanje bebe. Okolina Dracevo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 мај 09:13Собарка

Хотел Вила Силиа од нас. Црниче има потреба од СОБАРКА со скратено ра...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 мај 13:29M E S A R I

СТАНЕТЕ ДЕЛ ОД НАШИОТ ТИМ! Месарница ЈУХОР Елена го проширува својот...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 мај 23:33Столари и Помошници

Вработуваме Општи работници,Тесари, Столари, Бравари, Гипскартонџии и...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 мај 15:43Restoran Gradina Vrabotuva

Poradi proshiruvanje na timot potrebni se kandidati na slednite rabot...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 апр 15:34Собарка

Хотел Вила Силиа од Скопје нас. Црниче има потреба од СОБАРКА со скра...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 апр 11:29Rabota vo Česka

Se baraat opsti gradezni rabotnici za vo Česka Tel 075239799


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 апр 13:00Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo od 8 do 16 casot sekoj ...


19.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 апр 16:12Medicinski sestri-Hamburg Germanija

Za intensivna nega vo domasni uslovi na princip 1 pacient 1 vraboten ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 апр 14:18Monter na telekom oprema, bravar i monter elektricar

Фирмата Пасент Дооел Скопје има потреба од вработување на лица на сле...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 апр 10:47Barame majstori za masinski malter ili polu majstori

Firma od skopje radi zgolemen obem na rabota ima potreba od majstori ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 апр 20:06Se bara kelner, ka

Get kafe vo kvoda ima potreba od kelner, ka po moznost so iskustvo, p...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 апр 13:24Baram rabotnik

Барам рсботник за холтикултурно уредување на дворови.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 апр 00:03Монтер на мотори за чамци и едноставен сервис

Потребен ни е Монтер/ механичар, за монтажа на нови мотори за чамци....


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 мар 12:11Rabota vo Česka i Germanija

Se baraat rabotnici za rabota vo gradezništvo vo Česka i Germanija po...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 мар 13:00Електро техничари-електроинсталатери

Електро фирма од Скопје бара да вработи електротехничари/електроинста...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 мар 16:32Baram stolar ili pomošnik

baram pomosnik vo stolarska rabotilnica Rabotnoto mesto e vo Staklar...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 мар 17:38Se bara zena za rabota vo kijna vo dom za stari

Potrebna e zena za rabota vo kujna vo dom za stari lica Info na 0706...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 мар 10:27Vrabotuvanje

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има потр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 фев 09:20Mонтажери на лифтови

Се вработуваат монтажери на лифтови. Плата по договор


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 фев 11:34Електроинсталатери

Се вработуваат електроинсталатери на неопределено време. Плата по дог...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 фев 11:30Барам помошничка

Барам помошничка за чување на женско инвалидно лице на возраст од 47 ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 фев 11:53Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena


17.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 фев 09:34Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena ili devojce za rabota za vo mekicara vo Dracevo samo za ...


17.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 фев 07:30Se baraat zidari,rabotnici za rusenje so hilti

Se baraat Zidari,rabotnici za rusenje so hilti ili racno za plakanje ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 фев 22:32imame potreba od kelnerka

kafe bar od kisela voda rasadnik ima potreba od kelnerki so i bez isk...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 фев 11:19Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena plat...


170.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 фев 07:14Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena redo...


17.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 фев 13:36SE BARAAT MAJSTORI-MOLERI,MONTERI,MAJSTORI

Se baraat 2ca-MOLERI, 3ca-MONTERI ZA KNAUF 2ca-FASADERI, i OPSTI...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 фев 11:06Market kolonijal vo kisela voda bara prodavacki

Market vo kisela voda-pintija ima potreba od prodavacki Info na tel...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 фев 22:47Мастор за Поставување на Плочки

Се бараат искусни мајстори за поставување на плочки за работа во Беог...


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 фев 16:53Bubi Bis vrabotuva Avto limar i avto spremac

Поради проширување на своите сервисни капацитети, нашата компанија им...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 јан 13:54Bubi Bis vrabotuva Avto spremaci i farbari

Поради проширување на своите сервисни капацитети, нашата компанија им...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 јан 10:21Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам