Кисела Вода
                   
358 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 4 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena I 2 p...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 17:43Промовирано

Слаткарница вработува

Реномирана слаткарница има потреба од слаткарка со искуство во израбо...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 јан 18:42Elektroinstalater

Elektroinstalater so i bez rabotno iskustvo.


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 дек 13:42BARAM MAJSTORI,BRAVARI I POMOSNICI ZA RABOTA VO GERMANIJA

BARAM MAJSTORI,BRAVARI I POMOSNICI ZA RABOTA VO GERMANIJA !!! -POZNA...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 дек 09:30АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК

Трговска фирма, увозник и дистрибутер од област на хортикултура, САРД...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 дек 22:40Se bara prodavac/ka

Piljara vo kisela voda ima potreba od prodavac ili prodavacka pocetna...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 дек 11:11Инжинер-Архитект

Изработка на проектна документација на ниво на основен проект; Подго...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 дек 10:27Se bara rabotnik za vo garden centar

Se bara rabotnik za vo garden centar,potrebno e osnovno poznavanje n...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 дек 10:55Radio Taxi Staro Vodno vrabotuva 10 taksi vozaci svoi vozila

Aplikacii za rabota na mail : starovodnotaxi@gmail.com


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 дек 12:24BARAM KELNERKA

Слаткарница Стелла има потреба од продавачки/конобарки. Личен проф...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 дек 11:37Вработуваме хаусмајстор на одржување

Вработуваме хаусмајстор со основно познавање електрика,водовод,завару...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 дек 21:22Електроинсталатери

Се барат 4 електроинсталатери на неопределено работно време за работа...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 дек 13:00Инжинер-Архитект

Маб Градба,лиценцирано друштво за градежни дејности, Скопје има потр...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 дек 14:13Baram vozac so E kategorija

Baram vizac so E kategorija za cerada poveke infk na telefon


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 ное 11:13Sobarka

Hotel Vila Silia od nas. Crnice Skopje ima potreba od sobarka so skra...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 ное 17:25Инсталатори и монтажери на лифтови

Се вработуваат 2 инсталатери на лифтови на неопределено време за рабо...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 ное 09:41Вработуваме столар услови одлични

Вработуваме - оператор на кројач за иверка - оператор на кантериц...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 ное 20:23SE VRABOTUVA OPST RABOTNIK I OPERATOR NA MASINA

ВРАБОТУВАМЕ: 1. ОПЕРАТОР НА ЦНЦ МАШИНА (1 работна позиција) 2....


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 ное 09:02Работник во областа на климатизација и греење

"Bane Air" е компанија со 29 годишно работење во областа на климтизац...


28.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 ное 14:27Потребни се Негователки и Медицински сестри

Дом за стари лица има потреба од Негователки ,Медицински сестри и Бо...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 ное 09:20Se bara Kuvar

Za potrebite na renomiran retoran se bara kuvar za redoven raboten od...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 ное 15:40Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena


19.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 окт 22:05Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara samo za prva smena vo Dracevo


19.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 окт 14:14масажа, физиотерапија, хиџаме

Potrebni se iskusni fizioterapevti / hidzame sertificirani i terapevt...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 окт 19:56МАГАЦИОНЕР ВО ГЛАВЕН МАГАЦИН ВО Н.ПИНТИЈА

Приклучете се во тимот на ЗУР и ДИМ маркети, работно место каде може...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 окт 10:03Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara samo za prva smena tel.072691570 M...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 окт 16:24Козметички салон Лина Калиста S&S бара девојчиња за работа

Професионален козметички салон Лина Калиста бара девојчиња за работа ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 окт 23:08Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena tel....


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 окт 16:52Слаткарница вработува

Реномирана слаткарница во Црниче има потреба од две вработени лица во...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 окт 13:51ГРАДЕЖНИ МАЈСТОРИ

Имаме потреба од градежни мајстори за изработка на термо фасади, виси...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 окт 13:00Потребни се хигиеничари

Потребни се хигиеничари со и без работно искуство. Се работи за одрж...


15.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 окт 11:43Gips Karton majstori za rabota vo Avstria

Avstriska firma ima potreba od GIPS KARTON MAJSTORI samo so EU dokume...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

01 окт 14:34Магационери-пакувачи

Заради зголемен обем на работа за инвоз имаме потреба од магационери-...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 сеп 14:22Магационери пакувачи на тапациран мебел

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од пакувачи на тапациран...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 сеп 14:14SE BARA VOZAC SO C I E KATEGORIJA

GEM SPED DOOEL TRANSPORT & lOGISTIKA OD SKOPJE SO POVEKJE OD 20 GODIN...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 сеп 14:05Vrabotuvam spremac na medijapan

Samo so iskustvo!!! Plata po dogovor.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 сеп 21:21Потребни се електричари

Се бара електроинсталатер со искуство


11.111.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 сеп 07:30Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara za prva smena


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 сеп 17:41Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena ili devojce za rabota vo mekicara vo Dracevo za prva sme...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 авг 16:06Rabota od vasiot mobilen

Se barat lica za rabota za simnuvanje na aplikacii od mobilen telefon...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 авг 13:00Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo prva smena


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 авг 21:24Страна 6 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам