Кисела Вода
                   
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 4 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena I 2 p...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 17:43Промовирано

Baram ra botnicka za vo restoran

Baram zena za sorabotka vo restoran,,, gostilnica vo dracevo tel 072 ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 фев 17:20ГРАДЕЖНИ МАЈСТОРИ

Се бараат градежни мајстори од Скопје и околината за изработка на тер...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 фев 09:50Потреба од град инг/архитект

Фирма од скопје има потреба од градежен инжинер или архитект (за рабо...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 јан 10:57Se bara prodavacka

Se bara prodavacka za vo mini market vo naselba 11Oktomvri- Kisela Vo...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 јан 03:53medicinska sestra/tehnichar медицинска сестра/тех.

Приватната установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има по...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 јан 10:51Градинарскиот центар Фоја вработува Презентери - продавачи

Градинарскиот центар Фоја Објавува конкурс за вработување на Тројца...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 јан 13:48Krojacki salon Tea-Vidra

Krojacki salon ima potreba od zena za rabota za 4saata dnevno , prerd...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 дек 21:41SE BARA DOSTAVUVAC

POTREBEN E DOSTAVUVAC SO SOPSTVENO VOZILO ZA PICA DOSTAVA VO KISELA V...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 дек 22:54РАБОТНИЦИ НА МАШИНИ

Реномирана фирма за преработка на хартија и хартиени производи има по...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 ное 10:36Majstor za pecivo

Majstor ili cirak da go ucam nokna smena 1000d dnevnica prijaven i 1 ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 ное 10:18Jonil Trans

Firma od Skopje so 30 godisno iskustvo vo proektiranje i izvedbi na p...


30.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

08 ное 12:21Нудам работа за такси возач.

Нудам работа за такси возач со лиценцирани возила. Услови за работа с...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 окт 23:24pizza dostava

koj saka da vleze vo dobar biznis SO SAMO 1200 EVRA UCESTVO i da vrsi...


30.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 сеп 23:06SE BARA DOSTAVUVAC

POTREBEN E DOSTAVUVAC SO SOPSTVENO VOZILO.REON SAMO KISELA VODA I 11 ...


750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 сеп 23:05Бравар - висинец

Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има потреба од бравар - висинец. Типот ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 сеп 15:22Cistam po stanovi

Cistam po stanovi, kuki, kancelarii, kafici, vlezovi i sl. tel za kon...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 сеп 13:34Хигиеничари/ки

Агенција за одржување на хигиена Клинер Дооел - Скопје, има потреба о...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 сеп 09:53Vrabotuvam ekonomist so licenca

Vrabotuvam ekonomist vo proizvodstvo na mebel.Rabotni zadaci: -mater...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 сеп 21:38Vrabotuvam farbar za poliuretanski boi

Vrabotuvam farbar so iskustvo vo farbanje poliuretanski boi,lakovi it...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 сеп 18:10СЕРВИСЕР ЗА КЛИМА УРЕДИ/SERVISER ZA KLIMA UREDI

КИК СЕРВИС ДООЕЛ - СКОПЈЕ НУДИМЕ РАБОТА ЗА СЕРВИСЕР ЗА КЛИМА УРЕДИ Н...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 сеп 11:02Бараме сортирач, виљушкарист,работник на преса

Фирмата Еко Стар Рециклажа Скопје има потреба од вработување во редов...


15.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 сеп 17:23Бараме мајстори за во производство ПВЦ Столарија

Фирма од скопје има потреба од мајстори за работа во погон за произво...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

31 авг 21:54СЕРВИСЕР ЗА РАЗЛАДНИ УРЕДИ

КИК СЕРВИС ДООЕЛ - СКОПЈЕ НУДИМЕ РАБОТА ЗА СЕРВИСЕР ЗА РАЗЛАДНИ УРЕД...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

31 авг 13:00SERVISER ZA RAZLADNI UREDI/СЕРВИСЕР ЗА РАЗЛАДНИ УРЕДИ

КИК СЕРВИС ДООЕЛ - СКОПЈЕ НУДИМЕ РАБОТА ЗА СЕРВИСЕР ЗА РАЗЛАДНИ УРЕД...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 авг 15:46SE BARA ZENA ZA CUVANJE DETE

Se bara dadilka za cuvanje dete na vozrast od 3.5 godini vo naselba d...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 авг 14:24Такси Тахо издава коли за рентање

Такси Тахо издава коли за рентање


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 јул 14:24Se bara prodavac/ka

De bara prodavacka za vo mini market vo kisela voda. Rab vreme od 07:...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 јул 11:38Gradezen rabotnik so vozacka B kategorija

Gradezna firma ima potreba od gradezen rabotnik ili majstor koj e ak...


1.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јул 07:19Sezonska rabota vo Dojran-ugostitrlstvo

Pica restoran vo Dojran bara kelneri. Odlicni uslovi, smestuvanje ob...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 јул 12:08Барам електромонтери

Фирма од Скопје има потреба од 4 електромонтери со работно искуство. ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 јул 08:39Бараме продавач

Бараме продавач за нашиот салон во населба Пинтија на ул. Борис Трајк...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 јун 09:22Градинарски центар Фоја вработува двајца Презентери- прода

Поради континуиран раст на тимот, Компанијата Фоја има вработува ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 јун 13:44Магационер во Скопје

Прима е најголемиот хрватски ланец на малопродажба на мебел и еден од...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 јун 13:00dom za stari lica

dom za stari lica ima potreba od negovateli /ki i medicinski sestri p...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 јун 13:00Dispatch - Dispecer

USA based Trucking Company is looking for a dispatcher to join our te...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 мај 23:46Se bara rabotnik za avtoperalna

Se bara iskusen rabotnik za polno rabotno vreme vo avtoperalna vo kis...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 мај 21:03Majstor za gradeznistvo.

Firma od Skopje zaradi zgolemen obem na rabota ima potreba od majsto...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 апр 06:12Se bara surogat majka

Cena po dogovor. Telefon za kontakt: 076/781-148


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 мар 19:07Se bara surogat majka

Po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 мар 19:03Gostilnica ima potreba od personal

Se bara shanker i kelner za vo Meana Gros t.c leptokarija za povekje ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 фев 20:19Страна 8 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам