874 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК МАРТ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 76990 ден ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Huawei Mate 10 Lite

Se prodava dobro socuvan telefon raboti na site karticki so maska i p...


4.500 МКД
или предлог цена
24 мар 15:49Google Pixel 6

Се продава одлично зачувам Pixel 6. Официјален Гугл телефон со најн...


320 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
340 €
24 мар 15:34Samsung S21 Ultra 5G

Samsung S21 Ultra 5G + Samsung adapter(super fast charging) complet...


550 €
или предлог цена
24 мар 14:39Samsung note 8 black 6GB ram

Se prodava samsung note 8 Pojakata verzija 6 GB ram 64 gb memorija ...


5.500 МКД
или предлог цена
24 мар 14:36Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


4.900 МКД
или предлог цена
24 мар 13:36Mobilen SAMSUNG A21s

Toj na slikite Komplet kutija/polnac/maska Bez zameni


6.000 МКД
или предлог цена
24 мар 13:04SAMSUNG S22 8/128 24 MESECI GARANCIJA

Novi evropski 24 meseci garancija


560 €
или предлог цена
24 мар 12:57SAMSUNG S22 ULTRA 12/256 24 MESECI GARANCIJA

Novi 24 meseci internacionalna garancija


860 €
или предлог цена
24 мар 12:55IPHONE 13

Nov 680 eu 12 meseci garancija internacionalna Poloven 610 eu 8 mes...


610 €
или предлог цена
24 мар 12:51IPHONE 12

64 GB 430 eu 128 GB 490 eu 256 GB 520 eu Raboteni po nekoj mesec ...


430 €
или предлог цена
24 мар 12:50IPHONE 13 PRO

Extra polovni kako novi 8 meseci internacionalna garancija


760 €
или предлог цена
24 мар 12:47IPHONE 13 PRO MAX NOVI

12 meseci internacionalna garancija


1.050 €
или предлог цена
24 мар 12:45IPHONE 14 PRO MAX NOVI I POLOVNI

Novi 1150 12 meseci internacionalna garnacija Polovni 1050 10 mesec...


1.050 €
или предлог цена
24 мар 12:43Nokia 3.4

Odlicna sostojba !!!


4.500 МКД
или предлог цена
24 мар 12:11Redmi 7A

Odlicna sostojba !!!


3.500 МКД
или предлог цена
24 мар 12:11Xiaomi mi 9 (kako nov)

Se prodava Xiaomi mi 9, 6GB ram i 64GB memorija, super brz snapdragon...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
24 мар 12:04iPhone XR 128GB

iPhone XR Battery - 84% True Tone - nema Face ID - raboti Pukn...


9.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
9.800 МКД
24 мар 11:22Nokia

Funkcionalen


900 МКД
или предлог цена
24 мар 10:36Samsung galaxy s4

Celosno funkcionalen samo staklo skrseno, ekran zdrav Cena 20e


20 €
или предлог цена
24 мар 10:36Iphone XS Max odlicen

Telefonot e staklo


20.000 МКД
или предлог цена
24 мар 10:09Samaung S7 edge so osteten ekran

Osteten ekran od linijata nadolu ne funkcionira, se drugo mozi da se ...


3.000 МКД
или предлог цена
24 мар 10:09SAMSUNG GALAXY S21 FE

Купен април 2022 од телеком, со гаранција 2 години непоправан, неотв...


24.000 МКД
или предлог цена
24 мар 08:33Samsung.s23.s23ult.s2 .s22ult.s21.s21ult.s20.s20ult.mobistrk

Sams.s23.s23ult. s22.s22ult. S21.s21 ult S20.s20ult NOVI 24M.EU G...


500 €
или предлог цена
24 мар 07:01Iph.14.14promax.iph.13.13promax.12.11.xs.novi i raboreni

Iph.14.14pro.14promax.14plus Iph.13.13pro.13promax Iph.12.12pro.12p...


1.000 €
или предлог цена
24 мар 06:54Prodavam Samsung J3 2017

Telefonot e zemen od A1. Ima mala puknatina od desnata strana, ne sme...


3.200 МКД
или предлог цена
23 мар 23:40Nov Asus Zenfon 9 - 16gb RAM , 256gb Memorija

Nov telefon so 16gb ram , 256gb vnatresna memorija 5g , dual sim ...


550 €
или предлог цена
23 мар 23:09Iphone 12 pro max 256gb kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 256gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


35.000 МКД
или предлог цена
23 мар 22:15Iphone 12 kako nov - mobicom

Iphone 12 64gb crna boja. Komplet kutija so site akcesories. Vo dobra...


24.000 МКД
или предлог цена
23 мар 22:09Motorola G60 / Moto G60

Telefonot e prezacuvan, so nego odi i original kutija i polnac. Disp...


200 €
или предлог цена
23 мар 19:43Fax I Tel, odlicni

Malku koristen. Dajte ponuda


3.000 МКД
или предлог цена
23 мар 18:49Apple iPhone Xs Max 256GB Kako Nov

Fabricka sostojba Kako Nov Funkcionira bezprekorno Sledi so polna...


16.000 МКД
или предлог цена
23 мар 18:00Apple iPhone Xs Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xs Black Odlicno zacuvan,Bez zabeleski Garancija Mozi ...


219 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
220 €
23 мар 17:58Huawei p40 lite odlicno socuvan

Se prodava Huawei p40 lite odlicno socuvan so kutija,polnac i maska t...


5.999 МКД
или предлог цена
23 мар 16:35Redmi Note 11 Blue 128GB (Nov)

Nov Neodpakovan


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
23 мар 13:16Apple iPhone Xr 128GB Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xr White 128GB Bez nikakvi zabeleski/Garancija >Mozi...


14.490 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.990 МКД
23 мар 13:15Samsung Galaxy A40 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A40 64/4GB White Bez nikakvi zabeleski,Zacuvan Kako ...


4.990 МКД
или предлог цена
23 мар 13:15Apple iPhone 11 Odlicen Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Black Odlicna sostojba,Bez Zabeleski/Garancija >Sl...


18.990 МКД
или предлог цена
23 мар 13:15Apple iPhone 12 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Red Fabricka sostojba,Kako Nov Battery Health 89% ...


429 €
или предлог цена
23 мар 13:15Apple iPhone 12 Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Odlicna Sostojba,bez zabeleski/Garancija >Mozi da...


429 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
449 €
23 мар 13:15Samsung Galaxy A04s Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija Za drugi gradovi dostava preku ...


8.490 МКД
или предлог цена
23 мар 13:15Страна 2 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам