874 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК МАРТ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 76990 ден ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Max Graphite Fabricka sostojba,Kako Nov Se orgi...


39.990 МКД
или предлог цена
23 мар 13:14Samsung Galaxy S20 5G 128/12GB Ram Kako Nov Garancija

Samsung Galaxy S20 5G Model 128 Skladisna 12GB Ram Memorija Full Pa...


329 €
или предлог цена
23 мар 13:14Samsung Galaxy J7 Odlicen Garancija

Funkcionira bezprekorno bez zabeleski Mozi da se vidi I testira Na ...


4.500 МКД
или предлог цена
23 мар 13:14LG k22 Odlicen Garancija

Funkcionira bezprekorno bez zabeleski Za drugi gradovi dostava prek...


3.990 МКД
или предлог цена
23 мар 13:14Apple IPhone 11 Pro Max Kako Nov Top Cena Vili Mobile

Apple IPhone 11 Pro max Fabricka Sostojba 10/10,Smenat Ekran/Orginal...


369 €
или предлог цена
23 мар 13:14IPHONE 14 PRO MAX

Продавам Iphone 14 pro max 128gb Deep Purple(Neverlock) нов, неактиви...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
23 мар 12:12Redmi 9at.32gb.novi 24m.gar.mobistrk

Redmi 9at.32gb.bat.5000ah.novi 24m.gar. 4900d. 075303777 Mobistrk


4.900 МКД
или предлог цена
23 мар 11:38Redmi 10 ram.4/64gb.novi 24m.gar.mobistrk

Redmi 10 ram.4/64gb.kam.50mp.bat.5000ah.novi 24m.gar. 7900d. 075303...


7.900 МКД
или предлог цена
23 мар 11:32Redmi note 11 ram.4/128gb.novi 24m.gar.mobistrk

Redmi note 11.ram 4/128gb.bat.5000ah.kam.50mp.novi 24m.gar. 9500d 0...


9.500 €
или предлог цена
23 мар 11:29Honor x8.5g.ram.6/128gb.novi 24m.gar.mobistrk

Honor x8.5g.ram.6/128gb.bat.5000ah.novi 24m.gar. 10900d


10.900 €
или предлог цена
23 мар 11:25Mobilen

Se prodava Iphone 5 so zaklucen i cloud, moznost za delovi.


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
23 мар 11:10Iphone 6s.32gb.odlicno socuvan nava bat.mobistrk

Odlicno socuvan iph.6s.nova baterija 4900d. 075303777


4.900 МКД
или предлог цена
23 мар 10:18Sams.a20e.ram.3/32g.malce rab.mobistrk

A20e 3/32 malce raboten odlicno socuvan 3900d.


3.900 МКД
или предлог цена
23 мар 10:15Sams.a03.ram 3/32gb.novi 24m.gar.mobistrk

Sams a03.ram 3/32gb.novi 24m.gar.mobistrk 075303777 7500d.


7.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:04Huawei p40 lite.ram.6/128gb.malce rab.mobistrk

P40 lite ram.6/128gb.malce rab.kako nov ful pak. 5900d. Mobistrk 0...


5.900 €
или предлог цена
23 мар 10:01Samsung a13 ram.4/128gb.novi 24m.gar.mobistrk

Sams.a13.ram 4/128gb.novi 24m.gar. 9900d. Mobistrk 075303777


9.900 €
или предлог цена
23 мар 09:58Samsung a53.5g.ram 6/128g.novi 24m.gar.mobistrk

A53.5g.6/128gb.novi so 24m gar. 18990d. Mobistrk 075303777


18.990 €
или предлог цена
23 мар 09:55Iphone 11 pro 256gb kako nov - mobicom

Iphone 11 pro 256gb zelena boja. Komplet so site akcesories plus orig...


20.000 МКД
или предлог цена
23 мар 09:31Samsung S20+ 5G 12 ram kako nov - mobicom

Samsung S20+ 5g 12/128gb siva boja. Komplet so site akcesories. Kako ...


23.000 МКД
или предлог цена
23 мар 09:31Samsung Fold 4 kako nov - mobicom

Samsung Fold 4 crna boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako nov...


63.000 МКД
или предлог цена
23 мар 09:31Iphone XS 64gb kako nov - mobicom

Iphone XS 64gb bela boja. Komplet so site akcesories. Nema face id. ...


11.000 МКД
или предлог цена
23 мар 09:31Iphone XS 64gb kako nov - mobicom

Iphone XS 64gb crna boja kako nov vo odlicna sostojba. Prakame po K...


14.000 МКД
или предлог цена
23 мар 09:30Iphone 12 pro kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


25.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
30.000 МКД
23 мар 09:30Iphone 13 Pro 256gb kako nov - mobicom

Iphone 13 pro 256gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


50.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
52.000 МКД
23 мар 09:30Samsung S21 Ultra kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/128gb srebrena boja. Komplet kutija so site akce...


34.000 МКД
или предлог цена
23 мар 09:30Samsung Fold 3 kako nov - mobicom

Samsung Fold 3 zelena boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako n...


47.000 МКД
или предлог цена
23 мар 09:30Samsaung A 22 so garancija uste 14 meseci garancija

Sd prodavaat poveke telefoni .... Samsung A22 so garancija uste 14 m...


10.000 МКД
или предлог цена
23 мар 07:04Honor X6

Телефонот е сосема нов купен е денес 07.03.2023 од А1.


120 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
140 €
22 мар 22:53OnePlus 7 Pro

Одлично сочуван OnePlus 7 Pro 8/256 Доаѓа со фабричка кутија, полнач...


200 €
или предлог цена
22 мар 22:38Iphone X kako nov

Prodavam Iphone X isto kako nov nema edna tocka na nego nee ni edna g...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
22 мар 22:34HONOR 70 nov 24 meseci garancija

Prodavam nov neuklucen Honor 70 kupen na 25.02.2023 od A1 so 24 mesec...


25.000 МКД
или предлог цена
22 мар 22:33Samsung Fold 2

Комплет со кутија и сите додатоци. Има траги на користење, не работи ...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
22 мар 21:20samsung a71 rasipan tach

maticna ispravna rasipan tach potopen so voda.ili jas da kupam diplej...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:13Iphone 7

Odlicno socuvan iphone 7


5.000 МКД
или предлог цена
22 мар 20:35OVATION studio -GPS navigacija za ANDROID + satelit FIX

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
22 мар 18:41Samsung a32 staklo samsung a 32

Samsung a32 staklo socuvan


9.000 МКД
или предлог цена
22 мар 17:34Se prodava nov LG

Nov telefon LG super telefon poveke info na tel 076 599 129 Ni...


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 16:30BATERIJA ZA IPHONE 5S I DVA NOVI EKRANI ZA IPHONE 5S

NOVI EKRANI ZA IPHONE 5S KOMPLETNI:HOME BUTTON,PREDNA CAMERA,SENZOR.I...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 14:58Iphone 12 pro Gold

Telefonot e odlicno zacuvan vo fabricka sostojba, so kutija, bez zame...


570 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
575 €
22 мар 14:01Se prodava telefonot evtino!

See prodava telefon Huawei p 10 s o puknato staklo.


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
22 мар 13:46Страна 3 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам