869 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


485 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
29.990 €
Вчера 13:34Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Xiaomi Redmi 9 (3GB/32GB) Carbon Grey.

Telefonot e kupen pred 2 godini od Anhoch. Odlicno zacuvan, bez ni...


5.000 МКД
или предлог цена
28 јан 14:57IPHONE 14 novi 12 MESECI GARANCIJA

Novi neotpakuvani evropska garancija MOBI STRK


860 €
или предлог цена
28 јан 11:56IPHONE 13 PRO MAX NOVI 12 MESECI GARANCIJA

Novi evropski modeli MOBI STRK


1.170 €
или предлог цена
28 јан 11:55Apple iPhone 14 Pro 14 Pro Max Novi 12m. Internacionalna Gar

Novi,Neaktivirani 12 Meseci Internacionalna Garancija 👉Iphone 14 P...


1.219 €
или предлог цена
28 јан 10:53Se prodava NOKIA 105

Ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
28 јан 08:35Xiaomi 11 ultra

Bez nikakvi ostetuvanja koristen kako vtor tel sleduva so polnac 65w...


42.000 МКД
или предлог цена
27 јан 22:16Samsung Galaxy S9 kako nov

Se prodava mnogu malku koristen Samsung Galaxy S9, kupen od USA. Kak...


14.500 МКД
или предлог цена
27 јан 21:39iPhone 12 Pro 128 Gold full pack

Se prodava 12 Pro 128 GB full pack. Odlicna sostojba. 87% battery he...


36.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
37.000 МКД
27 јан 18:08Samsung Fold 3 kako nov - mobicom

Samsung Fold 3 zelena boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako n...


49.000 МКД
или предлог цена
27 јан 13:32SAMSUNG S21 5G

Se prodava samsung s21 nov ne otvorena kutijata ne e pusten 28000


28.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:49SAMSUNG A71 5G

samsung a71 5g model nekolku meseci raboten vo odlicna sostojba


11.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:44Mobilen Nokia 220 RM-970, LG GB220 preklop, Samsung GT-E1170

Motorola E398 - 150 den. Alcatel Onetouch 891 (tac, Windows) - 300 de...


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
27 јан 12:18PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


49.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:14IPHONE 12 MINI 64 GB EVROPSKI A1 GARANCIJA

Odlicen baterija 89% Komplet pakovanje


20.500 МКД
или предлог цена
27 јан 10:54Samsung note 8 black 6GB ram

Se prodava samsung note 8 Pojakata verzija 6 GB ram 64 gb memorija ...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јан 09:47Фабрика XIAOMI Redmi Note 10 Pro 6 RAM/128 ROM поволно!

Се продава СКОРО НОВ ТЕЛЕФОН САМО 1 МЕСЕЦ малку користен СЛУЖБЕН...


11.770 МКД
или предлог цена
27 јан 08:48iPhone X 100% BatteryHealth

Телефонот е максимално зачуван,без никаква гребнатинка Донесен е од ...


16.000 МКД
или предлог цена
26 јан 19:31Navigacija Telefon-Tablet-GPS ured-LapTop-PDA/PNA-1DIN/2DIN

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
26 јан 18:26SE PRODAVA SAMSUNG S21 ULTRA 256GB

Maksimalno zacuvan bez nitu edna edinstvena grebnatinka, moze da se p...


670 €
или предлог цена
26 јан 16:50Apple iPhone 11 128GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 128GB Black Fabricka Sostojba,Kako Nov Bez nikakv...


389 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
399 €
26 јан 13:04Samsung Galaxy S20 Plus Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S20 Plus Funkcionira bezprekorno bez zabeleski/Garanc...


19.990 МКД
или предлог цена
26 јан 13:04Samsung Galaxy S22 Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S22 White Fabricka Sostojba 10/10 Bez nikakvi zabel...


539 €
или предлог цена
26 јан 13:04IPHONE 11 PRO MAX EVROPSKI “MOBI STRK”

Evropski pazar Sostojba extra Garancija


31.000 €
или предлог цена
26 јан 12:50Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Max Graphite Fabricka Sostojba,Kako Nov/Garanci...


740 €
или предлог цена
26 јан 12:42Xiaomi Redmi Note 11s NOV POD GARANCIJA

Nov Xiaomi Redmi Note 11s zemen od A1 na den 13.01.23 neotpakovan so ...


17.500 МКД
или предлог цена
26 јан 10:13Najsocuvan Huawei Y6 so 3 maski

Se prodava mnogu socuvan telefon so 3 maski komplet, malce krositen b...


69 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
75 €
25 јан 22:47Prodavam iPhone 12

Se prodava iPhone 12 vo odlicna sostojba. Baterijata e smeneta pred...


27.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
28.500 МКД
25 јан 20:53SE PRODAVA P SMART Z

se prodava p smart z vo odlicna sostojba celo vreme e rsboten so zast...


6.000 МКД
или предлог цена
25 јан 19:15Redmi note11pro 6/128gb.kam108mp.mobistrk

Redmi note11pro ram 6/128gb kam108mp.bat.5000ah.samo aktiviran Nov......


11.900 €
или предлог цена
25 јан 10:09Samsung A23 5G NOVI - MOBICOM

Samsung A23 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame po K...


11.990 МКД
или предлог цена
25 јан 09:29Samsung A33 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung A33 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


15.990 МКД
или предлог цена
25 јан 09:28Samsung a03.ram 3/32gb.novi 24m.gar.

Samsung a03.ram 3/32.ram 3/32gb.novi 24m.gar.a1 7800d.075303777 mobis...


7.800 МКД
или предлог цена
25 јан 08:53Honor50lite ram.6/128gb.kam.65mp.novi 24m.gar.mobistrk

Honor 50 lite ram.6/128gb.kam.65mp. Plav malce raboten 20m.gar.a1 8...


8.490 МКД
или предлог цена
25 јан 08:52Iphone 14.14pro.14promax.novi 12m.int.gar.

Iph.14..novi.12m.int.gar Iph.14pro.novi 12m.int.gar. Iph.14promax nov...


1.250 €
или предлог цена
25 јан 08:52Nov crn samsung A33 5G

Se prodava nov neotpakovan samsung a33 5g. Komplet kutija so garancij...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
25 јан 06:59Huawei P30 lite како нов

Се продава екстра зачуван Huawei P30 lite FULL BOX - со оригинална ку...


6.500 МКД
или предлог цена
24 јан 21:31SE PRODAVA VIVO Y 22S SO PISMENA GARANCIJA!!!

SE PRODAVA VIVO Y 22S NEKOLKU DENA E RABOTEN NOV SO PISMENA GARANCIJ...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
24 јан 17:53Apple iPhone 11 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Fabricka Sostojba,Kako Nov Neservisiran,neotvaran ...


359 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
379 €
24 јан 12:35Apple iPhone 6S Plus Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 6s Plus Telefonot e kako Nov,Neotvaran,Neservisiran se...


6.990 МКД
или предлог цена
24 јан 12:31SAMSUNG ZOOM 20X UNIKAT

Redok model so prekrasen zoom I super kamera. Cenata e fiksna. 078 2...


3.000 МКД
или предлог цена
24 јан 12:26Страна 4 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам