873 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АПРИЛ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 73990 ден...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Samsung A12 GONI

3 meseci garancija


105 €
или предлог цена
17 мар 12:37Samsung S10e GONI

6meseci garancija


150 €
или предлог цена
17 мар 12:32Iphone

Iphone 6 128gb-6000denari.iphone 6 16gb so skrsen ekran-3000denari.ip...


1 €
или предлог цена
17 мар 09:53Prodavam iPhone 12

Se prodava iPhone 12 vo odlicna sostojba. Baterijata e smeneta pred...


27.000 МКД
или предлог цена
17 мар 00:52iPhone X 64gb NEVERLOCK

Se prodava telefonce zacuvano raboti na site.mrezi baterija promeneta...


11.700 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.000 МКД
16 мар 11:24IPHONE 13 PRO MAX NOVI 12 MESECI GARANCIJA

Novi evropski modeli MOBI STRK


1.080 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.170 €
16 мар 10:27IPHONE 14 PRO MAX NOVI EVROPSKI 12 MES GAR

Mobi strk Novi evropski pazar 12 meseci garancija Polovni evropsk...


1.250 €
или предлог цена
16 мар 10:26SAMSUNG S22 8/128 KAKO NOVI

Evropski


28.000 МКД
или предлог цена
16 мар 10:26Patiki 39 broj zamena za mobilen

Patikite se novi doneseni od avstralia ama gresen broj.zatoa gi menuv...


6.000 МКД
или предлог цена
15 мар 23:00Iphone 8 GONI

100% battery health


180 €
или предлог цена
15 мар 13:40Xiaomi Redmi note 8 pro

Se prodava Xiaomi redmi note 8 pro. Telefonot e prezacucan, koriste...


10.000 МКД
или предлог цена
15 мар 10:50Honor X7 nov so garancija on A1

Se prodava kompletno nov honor x7 mobilen, ne aktiviran so 24m garanc...


10.000 МКД
или предлог цена
15 мар 10:45iPhone 12 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 12 Red, black, white, yellow, green,purple NOVI NEAKTIVIRANI s...


32.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
34.990 МКД
15 мар 10:42Samsung A33 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung A33 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


14.990 МКД
или предлог цена
15 мар 10:41Samsung Note 10 plus

Se prodava Samsung Galaxy Note 10 plus 12gb Ram memory 256Gb memory e...


420 €
или предлог цена
15 мар 10:25IPHONE 13 PRO 128 EVROPSKI

Extra telefoni kako novi za evropski pazar 6 meseci garancija


820 €
или предлог цена
15 мар 09:24iPhone 7 32gb NEVERLOCK

Se prodava iphone 7 32gb raboti na site karticki nikogas ne otvaran s...


5.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 МКД
14 мар 22:24Vivo y22s 6gb ram 128gb NOV!! GARANCIJA

Telefonot e nekoristen kupen na 14 .03 2023so 2 godini garancija. O...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
14 мар 17:50Iphone 6

Prodavam Iphone 6 socuvan ispraven so futrola telefono e bes mana…….....


6.000 МКД
или предлог цена
14 мар 15:03Iphone 6s Gold 32gb/ Mozi zamena

Telefonot e bez mana se orginal na nego Za zamena 6000d


5.000 МКД
или предлог цена
14 мар 14:59Redmi 9T GONI

6 meseci garancija


130 €
или предлог цена
13 мар 15:06Iphone 13mini Rose

Nov seuste ne aktiviran Iphone 13mini-Rose 4GB Ram 128GB tel za info...


39.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
43.000 МКД
13 мар 10:15Samsung note 10 lite mozi ZAMENA

Telefonot e vo ispravna dobra sostojba. Raboti na site sim karticki. ...


210 €
или предлог цена
11 мар 06:49Продажба на мобилен

Се продава, никогаш неотворан ,без никаква грепка, заштита со надворе...


11.200 МКД
или предлог цена
10 мар 19:43Мобилен за продажба

Се продава ,скоро како нов, без ниедна грепка, никојпат неотворан, ра...


11.200 МКД
или предлог цена
10 мар 19:34iPhone X 64GB

Se prodava iPhone X 64GB vo odlicna sostojba. Prv sopstvenik, kupen o...


16.000 МКД
или предлог цена
10 мар 12:45Samsung Galaxy S9 kako nov

Se prodava mnogu malku koristen Samsung Galaxy S9, kupen od USA. Kak...


14.000 МКД
или предлог цена
10 мар 12:30SAMSUNG galaxy J6

Се продава SAMSUNG galaxy J6 сочуван и во одлична состојба


4.000 МКД
или предлог цена
10 мар 09:38Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Dual sim i raboti na site karticki Full pak...


8.500 МКД
или предлог цена
09 мар 23:46Najsocuvan Huawei Y6 so 3 maski

Se prodava mnogu socuvan telefon so 3 maski komplet, malce krositen b...


3.600 МКД
или предлог цена
09 мар 22:06Samsung note 8 black 6GB ram

Se prodava samsung note 8 Pojakata verzija 6 GB ram 64 gb memorija ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
09 мар 20:56Iphone 8 rose gold

Prodavam iphone 8 rose gold 64GB (dobro zacuvan). Kupen od Amerika so...


11.000 МКД
или предлог цена
09 мар 17:19iPhone 11 Red Product *Garancija*

Telefonot e zacuvan kako od prodavnica, poseduva garancija Baterija ...


22.500 МКД
или предлог цена
09 мар 13:01Samsung S23+ NOVI - MOBICOM

Samsung S23+ 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVROPSKI P...


47.990 МКД
или предлог цена
09 мар 08:49Samsung A23 5G

Telefonot e nov zemen od a1 so dogovor ne mie potreben ne e aktiviran


1 €
или предлог цена
08 мар 22:04SAMSUNG A71 5G

samsung a71 5g model nekolku meseci raboten vo odlicna sostojba bez z...


10.500 МКД
или предлог цена
08 мар 13:32SAMSUNG A71

Samsung A71 5 G tel. e vo super sostojba za americki pazar LTE mreza ...


10.500 МКД
или предлог цена
07 мар 13:07Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


34.990 МКД
или предлог цена
07 мар 09:02Iphone XS Max kako nov

Prodavam Iphone Xs Max 256Gb Telefonot e kako nov bez nikakva mana i...


18.000 МКД
или предлог цена
06 мар 12:16Продавам Honor 9 lite

Продавам Honor 9 lite во добра состојба. Телефонот не е користен под...


4.000 МКД
или предлог цена
06 мар 11:47Страна 6 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам