836 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК МАРТ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 76990 ден ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

IPHONE 14 6/128 NOVI 12 MESECI GARANCIJA

Mobi strk


850 €
или предлог цена
22 фев 11:57IPHONE 12 4/64

Odlicno socuvan


27.000 МКД
или предлог цена
22 фев 07:04Samsung a20

Telefonot e donesen od avstralija. Raboti na site sim karticki.


4.800 МКД
или предлог цена
21 фев 07:38Samsung note 5

Telefonlt e donesen od avstralija. Raboti na site sim karticki i e od...


5.500 МКД
или предлог цена
21 фев 07:35Samsung

Vo odlicna sostojba.....sleduva so polnac Ne odgovaram na poraki


1 €
или предлог цена
20 фев 18:24Nokia so polnac i slusalki

Ispraven telefon....sleduva so polnac i slusalki


1.800 €
или предлог цена
20 фев 16:42Razni mobilni telefoni

Telefonite se site ispravni i se so polnaci Na poraki ne odgovaram


1 €
или предлог цена
20 фев 16:38Apple iPhone Xs Max 64/256GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xs Max 64/256GB Zacuvani Maksimalno,bez zabeleski Gara...


15.990 МКД
или предлог цена
20 фев 13:13Samsung Galaxy A04s Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A04s Black Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija Mozn...


7.990 МКД
или предлог цена
20 фев 13:13Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Fabricka sostojba,Kako Nov Garancija Se orginalno,neotvaran,Ne ser...


39.990 МКД
или предлог цена
20 фев 13:13Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Graphite Zacuvan Odlicno,bez nikakvi ...


499 €
или предлог цена
20 фев 13:13Iphone 12 Kako Nov 98% Baterija Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Kako Nov,Neotvaran,Neservisiran 98% battery health...


469 €
или предлог цена
20 фев 13:13Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g 8/256gb NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. ...


44.990 МКД
или предлог цена
20 фев 08:11Apple iPhone 12 Pro Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Gold Fabricka sostojba 10/10 Bez nikakvi zabel...


33.990 МКД
или предлог цена
18 фев 12:14Lg k8

Raboti na site sim karticki komplet so polnac


1.900 МКД
или предлог цена
17 фев 18:44Apple iphone 7

Telefonot e ispraven vo dobra sostojba. Raboti na site sim karticki.


6.500 МКД
или предлог цена
17 фев 07:10SAMSUNG J6 GOLD

Се продава самсунг голд ј6 телефон со полнач и заштитна маска.


3.050 МКД
или предлог цена
16 фев 23:57Xiaomi Redmi A1 NOVI - MOBICOM

Xiaomi Redmi A1 novi. Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakov...


5.490 МКД
или предлог цена
16 фев 08:43Iphone 14 Pro Max 256gb NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


76.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
80.990 МКД
16 фев 08:43Samsung A52s 5G Odlicno zacuvan

Telefonot e odlicno zacuvan,kupen e od neptun,ima garancija uste 1 go...


14.000 МКД
или предлог цена
15 фев 20:45KAKO NOV - SAMSUNG GALAXY NOTE 10 LITE - FUL PAKET 078261421

Odlicen kako nov 078261421


11.500 МКД
или предлог цена
15 фев 16:06Samsung a23.5g.ram 4/64gb.novi 24m.gar.a1

Samsung a23.5g.ram.4/64gb.novi vo site boi 24m.gar a1. 11990d PO NAMA...


11.900 МКД
или предлог цена
15 фев 07:23Redmi note 11s.6/128gb.novi.24m.gar.a1

Redmi note 11s.ram 6/128gb novi 24m.gar.a1 11900d.bat.5000ah. 12990d....


11.990 МКД
или предлог цена
15 фев 07:22Honor x8.5g.6/128gb.novi 24m.gar.a1.mobistrk

Honot x8.5g.ram 6/128gb.kam.5000ah.novi vo site boi 12900d. PO NAMAL...


11.500 МКД
или предлог цена
15 фев 07:22Huawei nova y 70.6/128gb.bat.5000ah.novi 24m.g.mobistrk

Huawei nova y 70 ram 4/128gb kam 65mp.bat.5000ah.novi vo povejke boi ...


7.990 МКД
или предлог цена
15 фев 07:22Sams.a03.3/32gb.novi 24m.gar.a1 mobistrk

Samsung a03.ram 3/32gb. Novi 24m.gar. 7800d. 075303777 Mobistrk


7.800 МКД
или предлог цена
15 фев 07:22Moto g31.ram.4/64gb.novi.24m.gar.mobistrk

Moto g31 Ram.4/64gb. Novi 24m.gar.a1 7990d. PO NAMALENA CENA 6990d. 0...


6.990 МКД
или предлог цена
15 фев 07:21Redmi 10 ram.4/64gb.bat.5000ah.novi 24m.gar.a1

Redmi 10 Ram.4/64gb. Bat.5000ah. Kamera50mp. Novi 24m.gar.a1 9900d. P...


8.500 МКД
или предлог цена
15 фев 07:21Moto g40.ram.4/64g.kam.65mp.bat.6000ah.

Moto g40 Ram 4/64gb Bat.5000ah. Kamera 48mp. Samo aktiviran 5500d 075...


5.500 МКД
или предлог цена
15 фев 07:21SE PRODAVA P SMART Z

se prodava p smart z vo odlicna sostojba celo vreme e rsboten so zast...


6.000 МКД
или предлог цена
14 фев 21:52Samaung A71 so Kutija zacuvan

Sledi so kutija slusalki polnac i maska Bez mana ispraven zacuvan ...


10.000 МКД
или предлог цена
14 фев 16:13Apple iPhone Xr 64GB 128GB Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xr 64/128GB Zacuvani maksimalno Funcioniraat bezpreko...


229 €
или предлог цена
13 фев 11:04Apple iPhone XS 64 gb

Odlicen se originalno na nego 73% baterija drzi cel den


17.000 МКД
или предлог цена
12 фев 20:52Apple iPhone 8 Kako Nov Full Paket Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 8 64GB Fabricka sostojba,Kako Nov Bez nikakvi zabeles...


8.990 МКД
или предлог цена
12 фев 17:46Apple iPhone 11 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Black Fabricka sostojba,Kako Nov,Bez Zabeleski/ Gar...


329 €
или предлог цена
12 фев 17:46SAMSUNG S22 ULTRA 12/256 24 MESECI GARANCIJA

Novi neotpakovani 24 meseci garancija Evropski MOBI STRK


2 €
или предлог цена
11 фев 20:42Samsung A02 s

Se prodava samsung a02s kako nov koristen samo 4 meseci < 075 298 100...


7.000 МКД
или предлог цена
11 фев 19:04Sony Xperia M

Telefonot si e ok samo konektorot za polnenje mu e defekt treba da se...


1.000 МКД
или предлог цена
11 фев 13:23Alkatel 1S 6025D

Telefonceto nema grebka raboteno samo 2 meseci, samo displejot e pukn...


1.500 МКД
или предлог цена
11 фев 13:22Iphone 11 Pro Max

Iphone 11 Pro Max bez nikakvi znaci na koristenje socuvan maximalno, ...


31.000 МКД
или предлог цена
11 фев 00:31Страна 7 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам