Скопје Центар
                   
1102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Royal Burger VRABOTUVA!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Potrebni Gipsari

Firma ima potreba od gipsari za rabota vo Belgrad za podetalni inform...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 сеп 10:12Fasada gips

Se baraat majstori za fasada i majstori za gips karton isto taka majs...


11.443 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

07 сеп 07:36Се бараат мајстори за работа во Германија

Се бараат мајстори за работа со машински малтер, фасадери, гипсери. Р...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

06 сеп 18:52Басе фуд корнер

Сендвичара Басе Фуд Корнер има потреба од работници за припрема на се...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

06 сеп 13:35Restoran cardak ima potreba od novi vrabotuvanja

Restoran cardak poradi kompletnoto renoviranje ima podreba od novi v...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

06 сеп 13:28Sobarka - higienicarka , pola rabotno vreme

РАБОТА ЗА СТУДЕНТИ-ТКИ Дополнителна работа Се ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

05 сеп 11:16Се бараат работници за градежништво во Германијa

Работете како самовработени во Германија под нашата компанија ...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

05 сеп 10:15Професор-ка по Англиски, Германски јазик

Бараме професор-ка по англиски јазик, и по германски јазик. Број на ч...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 сеп 18:24B-Max lighting vrabutuva!!! (Punesojm)

Za poveke info kontakt tel: 071295871


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 сеп 13:54SLOBODEN SOFER BARA RABOTA SAMO ZA EU SO EU DOKUMENTI

Baram rabota kako sofer so e kategorija za vozenje vo EU Germanija, B...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

02 сеп 08:52Restoran vo centar ima potreba od konobar/ka

Kontakt 02/3 200 099


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 сеп 13:43БАРАМ АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА НА ЧАСОВНИЦИ

Нудам две работни места продавач на часовници во компанија која п...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 сеп 06:58ИТНО СЕ БАРААТ РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА

Компанија во Германија итно вработува електричари, ѕидари, фасадери, ...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

31 авг 20:24Gradezni Rabotnici

Se baraat gradezni rabotnici i majstori za rabota vo gradezna firma t...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

31 авг 12:28Pekara vo Centar bara prodavacka i pecivar!

Tel-070-261-035. Baram prodavacka i pecivar za pekara vo centar,pov...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

31 авг 12:20Sobarki

Baram sobarki za rabota vo hotel


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 авг 16:40SOBARKA - HIGIENICARKA

SOBARKA - Higienicarka , za rabota vo centar, moznost i za 4 saati i...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 авг 12:18Baram rabota so C kategorija Kontakt - 071-267-141

Baram rabota so C kategorija Kontakt - 071-267-141


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 авг 10:47Административен Службеник - Работник

Се бара административен службеник Потребни квалификации: Претходно ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 авг 17:35Салатери и помошници во кујна

Ресторан има потреба од перонал за работа во кујна. инфо на 077596786...


666.666.666 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 авг 11:58Емотивна поддршка и личен развој

Здраво живо, Јас сум долгогодишен личен и животен тренер, можам да ...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

27 авг 13:21Se nudi rabota

Se bara prodavacka vo burekdzilnica. Se raboti samo prva smena . In...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

23 авг 07:31Rabotnici za stranstvo!

Potrebni se tesari,zidari i armiraci za vo Belgrad so MK dokumenti. O...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

21 авг 15:53Se bara TAXI shofer

Sakas da rabotis i da si go odredis denot sam kolu da zarabotis. Saka...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

21 авг 13:00Profesionalen vozac / sofer so C+E kat. so EU/BG

Barame profesionalni vozaci na kamioni so Bugarski dokumenti * Relac...


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

19 авг 13:00Rabotnik za proizvodstvo na peleti

Baram rabotnik za proizvodstvo na peleti Plata po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 авг 13:42RABOTA VO GERMANIJA

📢📢Дали сте спремни за одлични понуди во Германија 🇩🇪🇩🇪 🔥🔥🔥�...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 авг 14:45BARAM PRODAVACKA ZA VO MARKET

Се бара женско лице за рабoта во две смени во маркет во Капиштец (кај...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 авг 12:50Vrabotuvame stolar

Firma ima potreba od stolar. Tel.za kontakt 071 332 594


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 авг 12:25Looking for a content creator

YouTube’s favorite quiz channels are looking for a content creator (r...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

12 авг 23:38Baram.majstor(rabotnik) ITNO

ITNO baram majstor za gips karton, fasadi na niski.objekti, gletovanj...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 авг 21:09Baram zavaruvac i pomosnik zavaruvac

Firma bara rabotnik elektro zavaruvac ili rabotnik koj ima poznavanje...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 авг 15:18оглас за хигиеничарка

Ресторан бара хигиеничарка 075-220-504


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 авг 15:28Бараме вработени за палачинки и цедени сокови

КОНТАКТ: Владимир 071-900-160 е-маил: vlatko_daki@hotmail.com ЗА...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

08 авг 13:00SE BARA SOBARKA SO ODLICNI USLOVI

SE BARA SOBARKA SO REDOVNO RABOTNO VREME SO ODLICNI USLOVI ZA PODOLG ...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 авг 22:04Rabota vo fast food

Fast food Base corner vo centarot na gradot bara rabotnici za rabota ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 авг 17:36Fasader

Fasader


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

04 авг 15:11Vozach so E kategirja

Potreben e vozach so C+E za rabota vo Belgija, Holandija, Luxemburg F...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

04 авг 10:01апартмани

Човек за внесување гости во апартмани во Дебар Мало. Екстра заработка


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 22:22Rabota vo burekdzilnica

Burekdzilnica vo centar ima potreba od: Prodavac/ka Majstor za bure...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 авг 08:40Страна 8 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам