Кочани
                   
1067 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA 2.0 CDTI 160 KS SPORT MODEL 2010 FULL OPREMA !

OPEL ASTRA 2.0 CDTI 160 KS SPORT MODEL 2010 FULL OPREMA ! SEGA UVEZEN...


6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:27Промовирано

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN ! KOMPLETNO SERVISIRAN ...


29.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:26Промовирано

AUDI A3 SEDAN 1.6TDI 110HP ATTRACTION

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015 ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ОПРЕМА ABS AirBag ES...


13.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

** BMW 118d ** 2007g (90KW-122KS) STAKLOO PERFEKTNO

VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA !!! FULL OPREMA ... PLATENI DAVACKI...


4.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 22:23VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 HIGH LINE NAVI PANORAMA GERMANIJA

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 HIGH LINE 2009 279 000 KM UVOZ GERMANIJA ...


10.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:32VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE 2009 300 000 KM UVOZ GERMANIJA P...


8.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:32NISSAN JUKE 1.5 DCI 2011 GERMANIJA

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 2011 159 000 KM SERVISNA KNISKA ZAVERENA ...


10.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:31VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA DYNAUDIO

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE 2009 181 000 KM SERVISNA KNISKA ...


8.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:31Lancia Musa 1.9 Multijet

Se prodava Lancia Musa 1.9 Multijet 77kw 105hp, 2005 godina so full o...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 19:05Mercedes C250 Turbo Diesel

Se prodava Mercedes 2.5 Turbo Diesel, 150 konjski sili, ima karoseris...


1.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:24Opel Vectra CDX 2.0 16V

Opel Vectra CDX 2.0 16 V 136 KS PLIN DIZNA SISTEM,potrosnja gradska 1...


1.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:24Mazda 3 1.6 Hdi 109 hp

Se prodava odlicno zacuvana Mazda 3 1.6 hdi registrirana do 29.12.202...


4.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:07VW Polo 1.6 tdi 66kw 2011

VW Polo 1.6 tdi 66kw 2011 Euro 5 Registrirano i ispravno Tel: 0785...


6.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:02  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA

NOV UVOZ HOLANDIJA PARKTRONIK GOD 2012 PLATENI DAVACKI KOMPLET O...


5.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:46VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE PERFEKTNA SOSTOJBA ODLICEN MOTOR ...


4.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.850 €
Кочани

Автомобили

Денес 16:46MERCEDES E 200 KOMPRESOR ***NOVA***

KOLATA E UVOZ GERMANIJA SEGA CARINETA I PLATENI DAVACKI KUPENA OD ...


5.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:46FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVAC...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:46VW POLO 1.2 BENZIN NOV UVOZ ODLICNO

KOLATA E NOV UVOZ SLOVENIJA ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO RE...


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:46VW GOLF 2.0 TDI 110 KS ODLIČNA SOSTOJBA

NOV UVOZ GOLEMA NAVIGACIJA VEBSTO PARKTRONIK PLATENI DAVACKI KOM...


7.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:46FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:46SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA PLATEN...


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:46VW PASSAT 1.9TDI 110KS ODLICEN

Ispravno servisirano i registrirano domakinsko vozilo, za informacii ...


2.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:25  НОВ ОГЛАС

Smart 800 CDI

Super vozilo za grad Smart 800 CDI registriran 28..11 2023 Na l...


2.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:56***VW GOLF 5 2.0 FSI PERFEKT***

SE PRODAVA VW GOLF 5 2.0 FSI,KOLATA E PROIZVEDENA 1.2004G.PERFEKTNO S...


3 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:12Vw fox 1.4 Tdi 70 ks 2006 god. Reg. Cela god.

Voziloto e vo perfektna sostojba. Visoko 25 cm od zemjata kaj pragov...


2.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.950 €
Кочани

Автомобили

Денес 14:47SEAT EXEO 2.0 TDI 88kw/120ks 2011god

Godina na proizvodstvo 10/2010god Registracija do 07/2023 so zelen k...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:28Mercedes ML 320 C.D.I 4X4 Sport vo odlicna sostojba

☎️ 077-802-281 ☎️ 📍 DZIPOT E NA AMORTIZERI NE E NA VOZDUSNI JAST...


6 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:23Audi A7 3.0 245hp 3X SLline 2013g

Audi A7 3.0 245hp 2013g 3X SLine Matrix svetla Memorii vo sedista...


23.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:21Opel corsa 1.3CDTI 2007god

Plateni site davacki ✨Novi gumi so alominski bandasi✨ ✨Perfekno socu...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:20  НОВ ОГЛАС

Seat Leon 1.9tdi 2006god reg cela god

💥Kompleten servis 💥 💥 Reg cela god 💥 💥 Novi zimski gumi 💥 ...


4.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:06Renault MEGANE 1.5dci

Prodavam reno megan 1.5dci 86ks prv gazda ful oprema.Kolata e mat fol...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:04Daewoo Matiz (цена по договор)

За подетални информации обратете се на тел 077/518-523


1.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00AUDI A3 SEDAN 1.6TDI 110HP ATTRACTION

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015 ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ОПРЕМА ABS AirBag ES...


13.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00PRODAVAM VW PASSAT 1.9 TDI 105KS

VO TOP SOSTOJBA,KOMPLETNO SERVISIRAN REG SO ZELEN KARTON DO 9.2023 ...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:30  НОВ ОГЛАС

BMW 520 D 2013G.190KS PERFEKNO

Uvezeno od Italija so plateni komplet davacki do reg. A moze i regist...


14.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:25OPEL AGILA 1.3 DIZEL MULTIDZET .ODLICNA

So klima servo elektrika centralno novi gumi ..Uvezeno od Italija so ...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:23AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - OR...


8.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:11MERCEDES A180 CDI 109 KS 2006 GOD AVANTGARDE !!!

- - UVEZEN OD ITALIJA - - - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRAC...


3.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:11Mercedes Benz E220 Cdi Bg Tabli

Mercedes benz e220 cdi Bg tabli registriran cela god so platen tehnic...


1.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:03Nissan X TRAIL

SAMO PREDNA NE E 4X4 ZELEN KARTON SERVISIRAN A Tes kuka A Tes za...


5.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:35VW PASSAT B6 2.0 8V 2007 G.

So full oprema vo odlicna sostojba 2.0 TDI 140 KS 8 Ventila.


6.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:33" GOLF 6 1.6 TDI 77 KW"

GOLFO E VO TOP SOSTOJBA SO FUL OPREMA SITE MALI I GOLEMIBSERVISI SE N...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.400 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:18☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆

☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆ PLATENI SITE DAVACKI DO ...


3.399 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:59Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам