Кочани
                   
1105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN ...


18.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:21Промовирано

Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.650 €
Кочани

Автомобили

27 мар 23:06Промовирано

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE D...


7.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.200 €
Кочани

Автомобили

29 мар 10:00Промовирано

AUDI Q3 2,0 TDI 120 KS FACELIFT SPORT MODEL !

AUDI Q3 2,0 TDI 120 KS FACELIFT SPORT MODEL ! - SEGA UVEZENA OD GE...


18.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:21VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 PERFEKTNO !

VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 PERFEKTNO ! - SEGA UVEZENO OD ITALIJA SO...


5.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:21VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION 140 KS SPORT& STYLE !

VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION 140 KS SPORT& STYLE ! - REGISTRIRAN NA M...


14.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:21VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN ...


18.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:21Seat Leon FR 2.0 TDI

Se prodava Seat Leon FR 2.0 TDI 125Kw(170hp). Kolata e uvezena od Hol...


8.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:18Seat Altea 1.9tdi

Seat altea 1.9..77kw. 2007godina registirana do 6.2023 Klima. El...


4.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:04Ford Eskord 1.8 td 99ta

Pali vozi motor menjac odlicni moze zamena za zemjodelska mehanizacija


550 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
750 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:49VW PASSAT B6 2.0 8V 2007 G.

So full oprema vo odlicna sostojba 2.0 TDI 140 KS 8 Ventila.


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:21Mercedes E200

Mercedes E200


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 03:59  НОВ ОГЛАС

** VW GOLF 1.9 TDI **2007g (77KW-105KS) GOAL STAKLOO!

VOZILOTO E UVEZENO SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA !!! OPREMA G...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 02:20  НОВ ОГЛАС

** RENAULT CLIO 1.2i ( BENZIN/PLIN ) OD PRV SOPSTVENIK !

VOZILOTO E MAKSIMALNO ZACUVANO !! OD PRV SOPSTVENIK 💥 ATESTIR...


1.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 02:15  НОВ ОГЛАС

VW TIGUAN 2,0 BLUEMOITION 4X4 KAKO NOV

☆VOLKSWAGEN TIGUAN 4X4 2.0TDI 140KS UVOZ AVSTRIJA☆ REGISTRIRAN CELA ...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 23:30VW GOLF VI 1.6 TDI

Registriran do 12.2023 so zelen karton Od oprema ima: -BORD KOM...


8.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:41Ford Mustang 2.3 Eco Boost

Ford mustang 2.3 Eco Boost SHELBY COBRA KIT 4novi gumi Servisiran...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:30Mercedes-Benz GLE 350 AMG coupe NEUVEZUVAN !!!

---BEZ ZAMENI--- MERCEDES-BENZ GLE COUPE 350d AMG 258HP 4-MATIC 9G-TR...


60.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:59  НОВ ОГЛАС

Opel Insignia 2.0 CDTI ecoFLEX (140ks)

Се продава Opel Insignia 2.0 ecoFLEX 140ks со Virtual Cockpit, и Cos...


10.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:02Seat Leon 2.0 TDI 170hp 2007

Kolata e redovno servisirana i odrzuvana Proverka deka sakate po vas...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:24  НОВ ОГЛАС

Se prodava Polo 1.4

Se prodava VW Polo 1.4 TDI 59kw vo odlicna sostojba, registrirano cel...


4.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:06  НОВ ОГЛАС

NISSAN JUKE 1.5 DCI 2011 GERMANIJA

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 EURO 5 2011 160 000 KM SERVISNA KNISKA ZA...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:59SEAT LEON II 1.6 TDI 105 ECOMOTIVE NAVI BI-XENON GERMANIJA

SEAT LEON II 1.6 TDI 105 STYLE ECOMOTIVE FACELIFT COPA 15.11.2011 ...


8.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:59VW POLO V 1.6 TDI 90 2010 COMFORT LINE GERMANIJA

VW POLO V 1.6 TDI 90 COMFORT LINE BLUE MOTION TECHNOLOGY EURO 5 20...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:59VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2010 266 000 KM SERVISNA ...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:59VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA DYNAUDIO

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2009 181 000 KM DVA KLUCA...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:59OPEL AGILA 1.0 BENZIN ///2010 GODINA

OPEL AGILA 1.0 ECOFLEX BENZIN MINIMALNA POTROSUVACKA 4 LITRI 168 00...


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:47SKODA FABIA 1.2 BENZIN UVOZ GERMANIJA

ODLICNA SOSTOJBA FUL OPREMA NOVI GUMI PLATENI DAVACKI 2007 GODINA


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:47SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA PLATEN...


4.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:47MERCEDES E 200 KOMPRESOR ***NOVA***

KOLATA E UVOZ GERMANIJA SEGA CARINETA I PLATENI DAVACKI KUPENA OD ...


6.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:47VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA

NOV UVOZ HOLANDIJA PARKTRONIK GOD 2012 PLATENI DAVACKI KOMPLET M...


5.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:47FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ ITALIJA 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATEN...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:47FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

Вчера 18:47VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE PERFEKTNA SOSTOJBA ODLICEN MOTOR ...


4.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:47NISSAN NOTE 1.5 DCI NOV IVOX

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI 2008 GODINA 1.5 DCI


3.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:47LANCIA YPSILON 1.2 BENZIN ODLICNO

NOV UVOZ 2006 GOD PLATENI DAVACKI ODLICNA SOSTOJBA


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:47OPEL CORSA 1.3 CDTI 2009 GOD. ECOFLEX.

KOLATA E NOV UVOZ 1.3 CDTI ECOFLEX MOTOR PERFEKTEN MINIMALNA POTROS...


4.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:46SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA KAPARIRANA


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:58Opel corsa1.2benzin

Prodavam opel corsa 1.2 benzin kolata e ful oprema i mnogu zacucana.I...


2.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:49  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA 1.3 DIZEL.2010/09g.EKOFLEX

Uvezena od Italija so plateni komplet davacki do reg.So klima servo e...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:22JEEP GRAND CHIROKI 3.0 CDR

SE PRODAVA JEEP GRAND CHIROKI 3.0 CRD 2005 god KUPEN OD OVLASTEN PROD...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:11GOLF 6 1.6 TDI

Se prodava golf 6 1.6 tdi Dizel 173 000 km 2012 god 4 x novi gu...


7.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:31Peugeot 308 1.6 HDI

Се продава Peugeot 308 1.6 HDI 2014 година, максимално сочувана - AB...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.450 €
Кочани

Автомобили

Вчера 15:02Страна 2 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам