Кочани
                   
1110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.650 €
Кочани

Автомобили

27 мар 23:06Промовирано

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE D...


7.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.200 €
Кочани

Автомобили

29 мар 10:00Промовирано

VW PASSAT VARIANT

Se prodava VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140 KS..Kolata e bo odlicna sost...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 13:18Промовирано

skoda octavia

rezervni delovi za skoda octavia rasturena e za delovi ima se.... ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 14:22BMW X5 3.0d 245 KS_2012GOD_FACELIFT

BMW 3.0d 245 KS FACELIFT... PROIZVEDEN 12ti MESEC 2012 GOD... POMIN...


23.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:09KIA RIO 1.1CRDI_75 KS_2012 GOD_162000KM

KIA RIO 1.1 CRDI 75 KS ECO Dynamics ... PROIZVEDEN 6 MESEC 2012 GO...


6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:09HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...


6.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:09VW POLO 1.2 TDI 75 KS BLUEMOTION_NAVI

VW POLO 1.2 TDI 75 KS 2011 GODINA OPREMA: -KLIMA -FABRICKO RA...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:09DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:08RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5dci_65ks_09 god

RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5 DCI 65 KS... PROIZVEDEN 8 MESEC 200...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:08MAZDA 2 1.4 dizel_68ks_2009g

MAZDA 2 1.4 DIZEL 68 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 20...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:08Hyundai i20 1.2 benzin 77ks_2010g

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:08MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g

MAZDA 2 1.4i 80 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2004 ...


3.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:08Mitsubishi Colt 1.5D_95ks_2008god

REGISTRIRAN CELA GODINA DO. DEKEMVRI 2023 GOD. UVEZENO OD GERMANI...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:08PEUGEOT 207 1.4I 95KS_98000KM_2008GOD

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN-70 KW ( 95KS) -EURO 4 PROIZVEDENA 2008 GOD ...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:07Mercedes ML 270 CDI

Se prodava mercedes ML 270 CDI Avtomatik vo odlicna sostojba so full ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 11:26PASSAT 1.9TDI 110KS (PASAT,BORA,GOLF,AUDI,SEAT)

Ispravno servisirano i registrirano domakinsko vozilo, za informacii ...


2.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 10:30Audi A4 b6 2002 God vo odlicba sostojba

Voziloto e Registrirano cela Godina 4 novi zimski gumi do servis ima...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 10:20BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO

BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO Al bandasi El stakla Greaci n...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Кочани

Автомобили

28 мар 08:32VW GOLF 6 1.4 TSI LED NAVI FULL

VW GOLF 6 1.4 TSI LED NAVI FULL Al bandasi so ekstra gumi Klimatr...


8.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.700 €
Кочани

Автомобили

28 мар 08:32BMW 520D FACELIFT 2008 GODINA 177KS

BMW 520D FACELIFT 2008 GODINA 177KS SO POMINATI 246000KM VOZILOTO E V...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 08:27VW Polo 1.4 TDI 2006 God

✅1.4тди 75кс ✅дизел ✅мануел менувач ✅клима ✅електрика на прозори ...


3.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.750 €
Кочани

Автомобили

28 мар 07:45VW Polo 1.4 TDI 2008 God

1.4тди 75кс ✅дизел ✅мануел менувач ✅клима ✅електрика на прозори ...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Кочани

Автомобили

28 мар 07:45BMW 530D E60

BMW 530D 218KS REGISTRIRANO DO 06.2023 SO ZELEN KARTON 4 SKROZ NOVI...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 01:55Passat b8

Passat b8 1.6 2015 Full Led Full oprema kolata e mnogu zacuvana so r...


15.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 00:32Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.650 €
Кочани

Автомобили

27 мар 23:06Opel Corsa 1.3CDTI

Се продава Opel Corsa 1.3CDTI во супер состојба со поминати 180.000км...


5.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 21:46Се продава Hover H5

Се продава џип теренец, 4 х 4, бензин\плин, затемнети стакла, поминат...


6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 21:33MLIN CEKICAR kako nov moze zamena za kola ITNOOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moze da ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 20:22Seat Leon FR 2.0 TDI

Se prodava Seat Leon FR 2.0 TDI 125Kw(170hp). Kolata e uvezena od Hol...


8.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 16:34WV Polo 1.2 fabricki plin

Se prodava wv polo 1.2 so fabricki plin vo odlicna sostojba. Redovno ...


3.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Кочани

Автомобили

27 мар 14:28Mazda 3 1.6 Hdi 109 hp

Se prodava odlicno zacuvana Mazda 3 1.6 hdi registrirana do 29.12.202...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 14:28FORD KUGA 2.0 140ps TDCi Titanium 4x4 SUV

Se prodava FORD KUGA 2.0 4x4 Kolata e vo Avstrija na Avstriski tabl...


14.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 13:00FORD KUGA TITANIUM 2.0 TDCI NAVI FULL

FORD KUGA 2.0 TDCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


11.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 12:53CITROËN C3 1.5 BLUEHDI 102HP FEEL

ОПИС Година: 2019 Марка: CITROËN Модел: C3 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 12:38VW GOLF VI 2.0 TDI 110 HP

Golfot e vo odlicna sostojba God.Proizvodstvo.2010/9 Registriran N...


7.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 12:37CITROËN C3 Société 1.6 BlueHDi 75HP FEEL NAVI

ОПИС Година: 2017 Марка: CITROËN Модел: C3 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


10.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 12:15HUMMER H3 3.7 LPG 245HP Автоматски

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...


24.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 12:15CITROËN C3 Société 1.6 BlueHDi 100HP Feel NavI

ОПИС Година: 2017 Марка: CITROËN Модел: C3 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


9.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 12:14LAND-ROVER RANGE-ROVER VELAR SE R-DYNAMIC 2.0 D 240HP AWD [4

ОПИС Година: 2019 Марка: LAND-ROVER Модел: RANGE-ROVER Гориво:...


53.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 12:10VW PASSAT 1.6TDI 120HP BlueMotion

ОПИС Година: 2018 Марка: VW Модел: PASSAT Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


16.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 12:10BMW X2 sDrive BUSINESS EDITION ADAPTIVE LED 18D 2.0d 150HP

ОПИС Година: 2019 Марка: BMW Модел: X2 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...


25.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 12:09VW ARTEON 2.0TDI COMFORT PLUS 150HP DSG AUTOMATIC

ОПИС Година: 2018 Марка: VW Модел: ARTEON Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


30.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

27 мар 12:09Страна 5 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам