Кочани
                   
1105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE D...


7.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.300 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:12Промовирано

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 MJET 90 KS 2010 !

KOLATA E PALI VOZI RABOTI PERFEKTNO MENJAC SUPER ! FIAT GRANDE PUNTO...


3.950 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
5.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:39Промовирано

Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 16:45Промовирано

Suzuki Sx4 4x4

Suzuki Sx4 4x4 1.9 120ks. 6 brzini Vo odlicna sostojba napraven gene...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 21:03Clio

Автомобил во одлична состојба, без никакви забелешки. Редовно сервиси...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 21:03Jeep Compass

Редовно сервисиран и одржаван, на реални километри. Направен генерале...


10.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 21:03Passat b8

Passat b8 1.6 2015 Full Led Full oprema kolata e mnogu zacuvana so r...


15.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 18:51VW TIGUAN 2.0 TDI 110kW Comfortline | Business 5d | 2018god

VW TIGUAN 2.0 TDI 110kW | Comfortline | Business 5d | 2018god Увезен...


22.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 17:12Kia Ceed 1.4 2008g prv sopstvenik

Kupena od salon na Kia prv sopstvenik Redovno odrazavana do posleden ...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 14:00BMW e46 320d 2003 110kw 150ks

BMW e46 320d 2003 FACELIFT -Од опрема поседува: ✅ 2.0 110kw (150ks) ...


3.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 11:49VW Touareg 3.0TDI DSG 4x4

VW Touareg 3.0TDI so 239ks bluemotion DSG so 8 brzini 4x4 (ne e na ja...


18.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 11:39BMW 520D FACELIFT 2008 GODINA 177KS

BMW 520D FACELIFT 2008 GODINA 177KS SO POMINATI 246000KM VOZILOTO E V...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 10:21VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA !

VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA ! - REGISTRIRANA CEL...


4.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 07:59Renault Megane 1.9dti

Se prodava vo odlicna sostojba 1.9 dti so mala potrosnja ne trosi ulj...


950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 07:01Се продава Hover H5

Се продава џип теренец, 4 х 4, бензин\плин, затемнети стакла, поминат...


6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 23:47Opel corsa 1.0

Na delovi se sto vi treba 070594474


2.111 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 21:59Daewoo Tico

4-novi gumi Reg.01.24g. Orginalno radio 2 kluca Mnogu zacuvan ent...


950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 21:35SE PRODAVA RENAULT CLIO 1.4 DCI ( BENZIN )

SE PRODAVA 💥 RENAULT CLIO 1.4 DCI ( BENZIN ) 55KW / 77 KS 🐎 MOTOR...


800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 20:31Opel astra H 1.7 cdti 101ks

Kolata e pali vozi bez denar vlog so ful oprema redovno servisirana ...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 20:16VW POLO 1.4 TDI 200706G. ODLICNO

Registirano potpolno ispravno so novi gumi bandasi klima elektrika ce...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 20:06Mitsubishi Lancer 2010 (VW 2.0 MOTOR) so SERVISNA ISTORIJA

Mitsubishi Lancer Sportback 2.0 DI-D со VW 2.0 140 КС мотор во неа! ...


6.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.900 €
Кочани

Автомобили

21 мар 20:02Land Rover freelander 2 odlicen

Voziloto e vo moja sopstvenost 5 godini 2009 godina Realni 167 000 ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 19:56VW T-CROSS 1.0 TSI 116кс 27.500км

Се продава VW T-CROSS 1.0 TSI 85kw 116кс - Бензин со 6 брзини, купен ...


23.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 18:27VW T-ROC 1.0 TSI 116HP LOUNGE

ОПИС Година: 2020 Марка: VW Модел: T-ROC Гориво: БЕНЗИН Мото...


19.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 14:48VOLVO XC60 2.0 D4 190HP AWD [4x4] GEARTRONIC AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: VOLVO Модел: XC60 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


33.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 14:45MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE AMG-LINE 300CDI 245HP SPORT+ 4-MATI

ОПИС Година: 2020 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: GLC-KLASSE Горив...


54.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 14:18AUDI A6 2.0TDI 204HP S-TRONIC SPORT AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


46.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 14:12AUDI A5 SPORTBACK 40TDI 190HP S-TRONIC PRESTIGE AUTOMATIC

ОПИС Година: 2020 Марка: AUDI Модел: A5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


33.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 14:05SEAT LEON 1.6TDI 116HP STYLE FACELIFT LED NAVI CAMERA

ОПИС Година: 2019 Марка: SEAT Модел: LEON Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


13.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 14:02RENAULT CLIO SOCIETE 1.5dCi 90HP ECO2 AIR MEDIA NAVI [ТОВАРН

ОПИС Година: 2015 Марка: RENAULT Модел: CLIO Гориво: ДИЗЕЛ М...


7.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 13:59VOLVO XC40 R-DESIGN BLACK EDITION 2.0 D4 190HP GEARTRONIC AW

ОПИС Година: 2019 Марка: VOLVO Модел: XC40 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


32.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 13:55VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: VOLVO Модел: XC40 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


27.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 13:44MERCEDES-BENZ A-KLASSE 180CDI 116HP 7G-DCT AUTOMATIC

ОПИС Година: 2020 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: A-KLASSE Гориво:...


24.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 13:41AUDI A6 2.0TDI 190HP

ОПИС Година: 2014 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


17.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 13:37BMW 335i Biturbo Cabrio

BMW 335i E93 2007 • 3.0L Bi-Turbo straight 6, 306hp • Automatic tra...


17.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

21 мар 08:17Zastava 128 078669018

Zastava 128 078669018


350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 15:46Mazda 3 1.6 Hdi 109 hp

Se prodava odlicno zacuvana Mazda 3 1.6 hdi registrirana do 29.12.202...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 15:33VW PASSAT VARIANT

Se prodava VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140 KS..Kolata e bo odlicna sost...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 13:18Peugeot 207 cc (Kabriolet) 2007 godina registrirano

Voziloto e odlicno. Krovot si funkcionira na kopce. I se drugo si fun...


4.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 12:34Passat 1.9 TDI NA DELOVI

Delovi za passat 1.9 tdi 99god 110ks se sto vi treba. Inf samo na ov...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 10:12VW TOURAN COMFORTLINE 1.6TDI 116HP BLUEMOTION DSG7 AUTOMATIC

ОПИС Година: 2017 Марка: VW Модел: TOURAN Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


15.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 09:10BMW 5 520D 163HP AMBI LIGHT | VIRTUAL DASH | HARMAN CARDON

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...


32.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 09:10VW SCIROCCO SPORTLINE COUPE 2.0TDI 150HP DSG Автоматски

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...


17.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 09:10Страна 6 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам