673 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
Денес 12:16Plac

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:48ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА | PLAC ZA GRADBA VO BITOLA

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изгр...


1 €
или предлог цена
Денес 11:33НАЈАТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БИТОЛА | NAJATRAKTIVEN PLAC VO BITOLA

Се продава плац за градба со предлог идејно решение како на сликите. ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:33Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
Денес 11:02Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


200.000 €
или предлог цена
Денес 10:44Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:14Se prodava Mesto/Plac atar Krklino

Se prodava Mesto/Plac atar Krklino Mestototo e na samo 100metri od p...


1 €
или предлог цена
Денес 08:36Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
Денес 08:36Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:53Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 01:31PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 23:36SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:06n.pole se prodava ili zamenuva

parcela broj 854 na 75 metra od pat so chist imoten list cena 25 evr...


25 €
или предлог цена
Вчера 20:42Parcela broj 544 KO Nize Pole

Se prodava del ili 1/4 od parcela broj 544 vo KO Nize Pole, Bitola Pe...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:49Se prodava plac- s. Bistrica- Bitola

Placot e kaj manastirot pred selo Bistrica i ima asfalten pat, struja...


7 €
или предлог цена
Вчера 17:09Se prodava parcela vo Bitola-Kukurecani

Se prodava parcela do benziskata pumpa Pelagonia Petrol -2381 m2 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:18Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 13:10Se prodava parcela Nize pole

078 207 206 Gjoko (samo na ovaj br.) Parcelata e na stariot pat Diho...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:57Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:31Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 6000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со ...


3 €
или предлог цена
Вчера 09:04Placovi Nizo Pole Bitola

Се продаваат следните парцели од имотен лист бр 25 општина Битола , Н...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:00Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:00Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


10 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
29 мар 22:27Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
29 мар 20:05Se prodavaat nivi vo Kukurecani

1. Niva so povrsina 1394m2 vo oblasta Crnotica na patot za Crnobuki. ...


4 €
или предлог цена
29 мар 19:29SE PRODAVA NIVA 071/251-483

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na ...


По Договор
или предлог цена
29 мар 15:19Prodavam plac NIZE POLE

Prodavam plac pokraj glaven pat vo nize pole ima struja voda Broj na...


1 €
или предлог цена
29 мар 12:26Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
28 мар 19:10Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
28 мар 18:55Se prodava niva od 10000 m2

Nivata e so golemina od 12600m2 se naogja vo atarot na selo Brusnik n...


1 €
или предлог цена
28 мар 18:54Gradezna parcela Strezevska naselba Gorno Orizari

Se prodava Gradezna parcela so markica za gradba 8x10 osnova visina8....


12.000 €
или предлог цена
28 мар 18:08Се продаваат ниви во с Трн

Се продаваа нивa во с Трн 15000m2 моб 075 930 395


120 МКД
или предлог цена
28 мар 15:09Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
28 мар 15:09Plac vo Trnovo

Se prodava gradezn plac, legaliziran, sloboden za gradba, Pristap od ...


1 €
или предлог цена
28 мар 15:07ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани КП 1174 2133м2, КП 655 3156М2 И...


120 МКД
или предлог цена
28 мар 15:05Plac na industriski pat

Se prodava plac na industriski pat od 5471m2 Izleguva 20m na patot k...


28 €
или предлог цена
28 мар 12:53Плац со 2 маркици Стрелиште

Плац со две маркици Основа 108 и 130м2 Висина 8,5 м Развиена повр...


40 €
или предлог цена
28 мар 12:52Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


45 €
или предлог цена
28 мар 12:52Dva placa za gradba so 16 markici

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek Cena 90evra...


90 €
или предлог цена
28 мар 12:50Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам