676 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава парцела во с.Трново

Се продава парцела КП 350 во Трново-вонград, 3128 м2. Цена по догово...


По Договор
или предлог цена
15 фев 14:45Се продаваат повеќе парцели во с.Трново

Се продаваат повеќе парцели: КП 20, КП 71, КП 72, КП 77 и КП 78 во Тр...


По Договор
или предлог цена
15 фев 14:45Niva blok vo Logovardi na glaven pat

Prodavam 14000 m2 zemjiste vo Logovardi. Se naoga pokraj glavniot pat...


По Договор
или предлог цена
15 фев 12:52Градежна парцела (5420м2) - Битола

Се продаваат градежна и земјоделска парцела во Битола (На влезот од О...


По Договор
или предлог цена
13 фев 14:30Se prodava Mesto/Plac atar Krklino

Se prodava Mesto/Plac atar Krklino Mestototo e na samo 100metri od p...


1 €
или предлог цена
12 фев 23:32Se prodava livada kaj kafeanata ELEN

Se prodava livada od 1800 m² vo gorno Orizari, 200 m pod kafeanata El...


1 €
или предлог цена
11 фев 15:39Bukovski livadi,bukovska naselba

Se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 960 kvadrati. Mestoto se...


По Договор
или предлог цена
08 фев 23:23Se prodava parcela vo Bitola-Kukurecani

Se prodava parcela do benziskata pumpa Pelagonia Petrol -2381 m2 ...


По Договор
или предлог цена
08 фев 16:37НАЈАТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БИТОЛА | NAJATRAKTIVEN PLAC VO BITOLA

Се плац за градба со предлог идејно решение како на сликите. Плац...


1 €
или предлог цена
07 фев 15:15ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА | PLAC ZA GRADBA VO BITOLA

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изгр...


1 €
или предлог цена
07 фев 15:02Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
07 фев 13:00СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР НА ПАТОТ ЗА ...


По Договор
или предлог цена
06 фев 11:42Kupuvam niva vo Sopotnica Сопотница

Ponudete so cena i broj na parcela Demir Hisar


1 €
или предлог цена
05 фев 11:33Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol, od 32.024 m2 za pot...


1 €
или предлог цена
04 фев 18:59Se prodava plac vo Bitola

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2 Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
04 фев 18:59Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola

Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola od 1978m2 Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
04 фев 18:59Се продава парцела во близина на клучката кај крклино.

Парцелата е во близина на клучката кај крклино и е на патот кон приле...


По Договор
или предлог цена
03 фев 12:03Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


15.000 €
или предлог цена
03 фев 04:53Градежни парцели

Се продаваат две градежни парцели во населба Г. Оризари од кои едната...


24.000 €
или предлог цена
02 фев 09:08Atraktivno zemjiste nad Grand Premier

Zemjiste so povrsina od 7900m2 nad Grand Premier za patot kon Peliste...


22 €
или предлог цена
01 фев 09:03Gradezno zemjiste na perfektna lokacija

Mestoto se naoga na perfeltna lokacija, ma ulica Dojran vo blizna na ...


20.000 €
или предлог цена
01 фев 09:02МЕСТО 874 М2, СО НОВА ВИКЕНДИЦА

ПРОДАВАМ МЕСТО ОД 874 М2 СО ЛОЗЈЕ НА РОД СО ШПАЉЕР, СО ВИКЕНДИЦА НОВА...


6.000 €
или предлог цена
31 јан 10:45SE PRODAVA NIVA 071/251-483

Se prodava niva 9000m2 na patot za Logovardi posle zelezniot most-na ...


По Договор
или предлог цена
29 јан 20:57Се продава парцела од 4500м2 с.Барешани

Се продава парцела во атарот на село Барешани со довод на вода од Стр...


1 €
или предлог цена
28 јан 18:47Се продава парцела од 4500м2 с.Барешани

Се продава парцела во атарот на село Барешани со довод на вода од Стр...


1 €
или предлог цена
28 јан 18:46СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изгр...


1 €
или предлог цена
28 јан 12:58Se prodava niva na vlezot od s.Dihovo

Se prodava niva na vlezot od s.Dihovo od desna strana okolu 1.700m2 ...


1 €
или предлог цена
26 јан 11:23prodavam mesto vo selo bistrica

Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 prod...


1 €
или предлог цена
26 јан 10:28СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 1300 М2. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА ВЕДН...


14 €
или предлог цена
25 јан 10:07Место на влезот од с.Кравари

Се продава место (земјиште) 2590м2 кое се наоѓа веднаш пред влезот на...


25 €
или предлог цена
24 јан 17:07Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
22 јан 19:10DVE PARCELI po 500 m2 na ul 16sta pod Vodovod

Se prodava gradezno zemjiste,dve parceli po 500 i 600 kvadrati edna d...


По Договор
или предлог цена
21 јан 21:11SE PRODAVA NIVA SO LEGALIZIRANI OBJEKTI

Se prodava niva vo Bitola na industriski pat. Vo sklop na nivata ima ...


10 €
или предлог цена
18 јан 17:33Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
17 јан 11:35Плацеви

Се продаваат 1 до 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се н...


2.500 €
или предлог цена
16 јан 18:26Лозје

Продавам место ( старо лозје ), КП 15726 за КО Битола 1/2, во близина...


20.000 €
или предлог цена
13 јан 09:49Се издава плац од 1200м2

Се издава плац од 1200м2 - покриен простор од 100м2 - канцелариски ...


По Договор
или предлог цена
12 јан 17:24Mesta vo Rastani - 2 x 1000m2

Mesto od 1000m2 rastanska naselba I mesto od 1000m2 rastani na vlezo...


13 €
или предлог цена
12 јан 15:59Se Prodava parcela -lozje 1069 m²

Se Prodava parcela -lozje 1069m² Kukarce 2 sobi edna na edna .Buna...


5 €
или предлог цена
12 јан 13:55СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ ВО БИТОЛА. ПРЕКРАСНА И СОНЧ...


45 €
или предлог цена
12 јан 11:35Страна 5 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам