71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43Lift

Se prodava lift


1 €
или предлог цена
Вчера 11:44KAFEMAT ZENITH

Prodavam kafemati od modelot zenith Kombiniran so kafe vo zrno i inst...


По Договор
или предлог цена
07 дек 14:05PRODAVAM KAFEMATI VO ZRNO BRIO 250

Prodavam kafemati vo zrno od modelot brio 250 so citaci i za knizni i...


550 €
или предлог цена
04 дек 15:25PRODAVAM KAFEMATI

Prodavam instant kafemati od modelite Spazio XL, Venezia LX, Bergamo...


По Договор
или предлог цена
04 дек 12:40mlin cekicar

prodavam mlinovi cekicari za stocna hrana.ima so razlicni kapaciteti....


1 €
или предлог цена
02 дек 11:24Pumpa pumpi пумпа пумпи

Голема запчеста пумпа за густи течности воопшто не употребена 90мм ...


1 €
или предлог цена
30 ное 08:15Spiralna zavojna pumpa za gusti materijali пумпа за густо

Спирални пумпи за густи материјали. Имам и редутори за нив


5 €
или предлог цена
30 ное 08:14Каиши kaisi

Pogolema kolicina na razlicni Varijatorski Rebrasti Ramni traki v...


1 €
или предлог цена
30 ное 08:13Se prodava elektro moror 8.8kw 2800ps

.


По Договор
или предлог цена
29 ное 13:53Hidroagregat hidroagregati pumpa pumpi

Golemi i mali


5 €
или предлог цена
28 ное 19:58INSTANT KAFEMATI VENEZIA LX

Se prodavaat vending kafemati so instant kafe od modelot Venezia LX s...


По Договор
или предлог цена
28 ное 17:26Pecka za vo pekara i komora za kisnenje

Se prodava pecka duvalka so 7 spratovi WHISHEU,60x40 golemina na pleh...


900 €
или предлог цена
26 ное 09:27mlin sreder

proizvodstvo i prodazba na mlinovi sreder cekicar chiper i mlin za sl...


5 €
или предлог цена
25 ное 13:08Vakum pumpa pumpi вакум пумпи пумпа

Се продаваат вакум пумпи од марката на busch и becker vo ispravna sos...


5 €
или предлог цена
25 ное 10:15Kafemat Bergamo Instant

Se prodava kafemat Bergamo so instant kafe vo odlicna sostojba, momen...


700 €
или предлог цена
23 ное 12:19KAFEMAT SPAZIO XL

Prodavam kafemati od modelot spazio so dve vrsti instant kafe so cita...


По Договор
или предлог цена
23 ное 12:19VENDING KAFEMAT / KAFEMATI

Se prodavaat vending kafemati so instant kafe Spazio, Venezia LX, Be...


По Договор
или предлог цена
23 ное 12:17Elektro moror sever

Elektro motor sever isprave ne se slusa koga raboti trofazen sever mo...


100 €
или предлог цена
20 ное 09:24KAFEMAT SPAZIO XL / VENEZIA LX INSTANT

Prodavam instant kafemati so ili bez citaci Kafematite se vo ispravn...


По Договор
или предлог цена
17 ное 21:44Машина за паковање

Машина за паковање на различни врсти на семиња и шеќер


4.000 €
или предлог цена
16 ное 13:39Masina, poveke namenska za zelencuk, meso i dr

rezacka polovna za zelencuk (zelka,morkovi, cveklo i dr) ima i dodato...


230 €
или предлог цена
14 ное 09:55ORIGINAL TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI}

TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI} SIRINA 92 MM VISINA 80MM OTVOR N...


1 €
или предлог цена
14 ное 09:53Se prodavaat mashini za prerabotka na mermer granit kamen

Se prodavaat mashini za secenje na blokovi(gater) ,polirka linija za ...


1 €
или предлог цена
07 ное 09:36kamen za brusilica za secejne

walter kamen za secejne za mala brusilica 125m x 1m 25 parcina vo ...


650 МКД
или предлог цена
06 ное 11:16Sushara, sushari!

Prodavam industriski sushari vo odlicna sostojba za sekakva namena. I...


300 €
или предлог цена
30 окт 17:49briketirka linija

kompletna linija za briketiranje biobriketi za ogrev.


12 €
или предлог цена
27 окт 10:03Glodalka Freza Prvomajska UHG

Odlicna sostojba so site popratni dodatoci Telefon za kontakt 071 9...


1 €
или предлог цена
25 окт 12:49Kompresori

SE prodavaat dva neispravni kompresori od 25 I 50 litri


5.000 €
или предлог цена
24 окт 18:25Wiesheu

Se prodava pecka-duvalka so 7 plehovi, dimenzija 60x40 , zaedno so ko...


900 €
или предлог цена
21 окт 15:46Ekcentar Presi za prodavanje

Se prodavaat dve ekcentar presi 25t 1500 eu 40t 2500 eu Vo ispr...


1 €
или предлог цена
05 окт 16:41MASINA ZA BLOKOVI I TRAKTOR SO PRIKOLICA

Se prodava masina za betonski blokoj zaedno so kalapi. Isto taka se p...


1 €
или предлог цена
05 окт 16:04Drebong i agregat

Se prodava drebong i agregat


18.000 €
или предлог цена
22 сеп 13:59se prodava apkan ,апкан 2m

se prodava dobro socuvan apcan,


1.155 €
или предлог цена
11 јул 09:52MASINI ZA DRVO I MERMER

prodavam: - masina kombinirka za drvo 5 operacii - torno za stolbci...


1 €
или предлог цена
04 јул 00:26zavoen kompresor

Сите видови на завојни, клипни, подвижни компресори, дувалки за возду...


По Договор
или предлог цена
03 мај 07:49Mashina za drobene - Drobilica

Нова машина за дробење пластика аламинум електрични апарати др. Одпа...


5.200 €
или предлог цена
22 апр 20:08Se prodava konzola za gradeznistvo

Se prodava konzola za gradeznistvo.Konzolata e ekstra,trofazen motor....


По Договор
или предлог цена
19 апр 11:32Mlin za kafe

Se prodava mlin za melenje kafe 250mm celosen so rolsfajten bunker so...


990 €
или предлог цена
08 апр 20:51briketirka

briktirki od sistemot extruder.kapacitet do max 60kg/h.maksimalna ins...


2.300 €
или предлог цена
07 апр 10:16Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам