Кичево
                   
791 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a4

Audi a4 2.0tdi 143hp Novi gumi Registracia Servis rebrast i dr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 сеп 00:07Промовирано

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi imam skoro se


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 09:32bmw 320 benzin plin dizna reg

bmw


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 05:00fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacina...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 04:53Opel vecta

Se prodava opel vectra B 1.8 benzin vo super sostojba napraven komple...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 сеп 16:48VW PASSAT 1.9TDI 90 PS

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOV...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 сеп 12:08Mercedes-benz C 200 CDI Facelift

SE PRODAVA MERCEDES C200 CDI 122ks 2006 SEDMI mesec prva reg) RED...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.100 €
Кичево

Автомобили

22 сеп 11:45Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Кичево

Автомобили

22 сеп 09:35Golf 3 1.8 Automatik Automatic

Prodavam golf 3 1.8 66 kw benzin plin so atest avtomatik. Pominati 1...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 21:25Mercedes 190

Prodavam mercedes 190 2.0 obicen dizel godina 1991 so siroki lajsni....


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 21:15Toyota rav4 2.0 d4d

Prodavam rav4 vo odlicna sostojba,vtor gazda so full oprema,elektroni...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 19:13Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 19:12Peugeot 207 1.4 Swiss made

Komplet servis napraveno bez nikakvo vlozuvanje stegnato kolice, so m...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

21 сеп 14:40Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


19.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.999 €
Кичево

Автомобили

21 сеп 11:18Renault megane scenic

Prodavam Renault scenic 1.9 dti 72kw godina 12 mesec 1997. So full op...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 09:13Ford escort 1.8 16V

Prodavam ford escort 1.8 16v 115 ks Zetek motor. godina 1996. 143000 ...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 09:11Audi 80

Prodavam audi 80 1.8 benzin 66kw 130000km originalni godina 1990 vo e...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 09:05Lada Niva

Prodavam Lada Niva vo odlicna sostojba.


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 20:22Prodavam Renault Megane 3

Prodavam Renault Megane 3, 2009 godina, 1.5 dizel, 105 ks vo odlicna...


5.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 €
Кичево

Автомобили

20 сеп 19:33Delovi 2.0 dti vektra b

Se prodava opel vektra b 2.0 dti 60 kw na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 18:36OPEL CORSA NA DELOVI

Se prodava opel corsa na delovi so 5 vrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 18:36Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 16:39Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 16:39Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 16:39Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 16:39BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 15:12WV GOLF 1.4 16V

Motor defekt karoseriski vo dobra sostojba


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 14:51Seat Ibica Facelift 1.2 TDI

Seat Ibiza 2013 Facelift 1.2 TDI - 75hp Reg. do 22.10.2022 Naprav...


6.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 11:43Audi a8 3.0tdi quattro 2005god. Moze Zamena

Full oprema. Registriran cena god Sostojba perfektna Moze zamena ...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 08:26Audi q7 3.0tdi quattro allroad 2006god

Registriran cela godina full oprema allroad Servisiran sostojba pe...


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 08:26VW PO 1.4 FSI 2006 GOD REGISTRIRANA

VOZILOTO E REGISTRIRANA I SERVISIRANA UVEZENA OD SVAJCARIA PRED EDNA ...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 22:44CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 22:44AUDI A4 2.0 TDI 8V 100KW NOV UVOZ OD BELGIJA

AUTOMATIK (AVTOMATIK) MENJAC, NAVIGACIJA,GREACI NA SEDISTA, KOZEN SA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 22:44NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2007 GOD

EXTRA SOSTOJBA PALI VOZI FULL SERVISIRAN


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 22:42VW GOLF V 1.9 TDI 2005 GOD FULL OPREMA

EXTRA SOSTOJBA SERVISIRAN KOMPLET , 4 ZIMSKI GUMI FULL OPREMA


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 22:38Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Passat 20 TDI

Extra sostojba komplet servis napraven


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 16:48Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od ch servisirano...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 13:18OPEL CORSA 1.0 60 KS 101000 KM

OPEL CORSA 1.0 60 KS EURO-4 101000 KM 100 % GARANCIJA ZA KM SERVO...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 12:08Bmw 530XD (235ks) Facelift Automatic Kobra menjac

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 11:18Mercedes 124 AVTOMATIK

Povekje info na telefon 070727790 Na makedonski tablici Benzin plin


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 09:57Страна 2 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам