Кичево
                   
722 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

Renault megane 1.6 16v

Prodavam renault megane 1.6 16v godina 2001. So full oprema. Na shfaj...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 ное 11:05Opel Vectra C 2.2 DTi - mozhe zamena, ponudete

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 ное 10:09Kilometraza za audi a6 1.9 tdi 2003

Se prodava kilometraza za audi a6 2001-2004 godina


3.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 ное 07:59Opel Zafira 2007 1.9dizel delovi

078268198 Delovi


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 ное 08:55Chevrolet Kalos 1.4 16v

Full oprema Moze zamena


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 ное 11:44BMW 730 | Na delovi | S-Auto Kicevo

Se prodavaat delovi za BMW 730 2002, se shto vi treba.


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 ное 13:13suzuki vitara 1.6 16v

poveke info 072251614 ili 078457021


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 ное 11:49Opel Vectra C 2.2 DTi - mozhe zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 ное 09:40СЕ КУПУВА МЕРЦЕДЕС 124

Купувам исклучиво 124 во добра состојба, цена по договор


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 ное 09:21JEEP WRANGLER

Се продава JEEP WRANGLER 2.5 бензин, произведен 1995 година.


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 ное 08:43VOLVO XC90 2.4D &STRANSKI TABLI

Euro 3


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 ное 11:04Fiat bravo

Prodavam Fiat bravo 1.6 16V 1998 godina so full oprema imat i klima. ...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 ное 10:04Ford Sierra 2.0i

Prodavam ford sierra 2.0i 1989 gidina. Pominati 128000km nemat koroz...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 ное 10:03Delovi za SUZUKI

Sekakvi delovi za suzuki samurai i vitara 078 538 128 078 933 138


100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 ное 14:07Mercedes W203

C270 cdi registriran cela godina tip top pali vozi avangard opr...


3.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 ное 12:59Opel Vectra C 2.2 DTi - mozhna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 ное 10:08Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 ное 08:43delovi za FORD GALAXI

delovi za FORD GALAXI 1.9 tdi 81kv komplet cela


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 ное 08:21sedista za sharan,galaxi i alxambra

sedista komplet site cena od 1000-1500d. Ima i tapaciri.


1.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 ное 08:21TOURAN 2006 2.0 DPF AUTOMATIK DSG

2.0 dizel Dsg Autoamtik 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 окт 20:52Passat b6 2.0d 140k DPF za delovi

Passat b6 za delovi 078268298


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 окт 20:51Mini Cooper 1.6 benzin za delovi

Sve so vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 окт 20:51Seat Toledo 1.9 2007 na delovi

Seta toledo 1.9 delovii 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 окт 20:51Pezo Partner 2.0dizel 2004 na delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 окт 20:51Audi A3 2.0 2004 na delovi

078268198 A3 2.0 16 ventili


677 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 окт 20:51Slep sluzba-vlecna sluzba

Vrsime prevoz na sekakov vid na vozila 071 254 989 071 750 106


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 окт 12:06Opel Vectra C 2.2 DTi - ponudete zamena

Prodavam ili menuvam (so moja doplata): - Opel Vectra C 2.2 DTi 125k...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 окт 10:02Neuvezena Opel Corsa 2009, benzin/ plin

Se prodava Opel Corsa 1.0 - 2009 godina, benzin i atestiran plin. Reg...


3.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 окт 09:17Se prodava BMW e-46 320d

Se prodava BMW e-46 320d oprema: koza climatronic automatic el. ...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 окт 18:22Opel astra 2013 benzin plin

Super kola imame prostor za dogovor Kontakt 070223507


7.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 окт 19:01Opel zafira 1.9 cdti

Prodavam opel zafira 1.9 cdti , kolata e vo odlicna sostojba kako vna...


3.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 окт 18:23Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks - mozhna zamena - ponudete

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 окт 10:29Hyundai Accent 1.3 so atest plin registrirano

Hyundai Accent 1.3 benzin so atest plin. Ima 86ks ili 64kw. Registrir...


1.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 окт 15:17Opel vecta

Se prodava opel vectra B 1.8 benzin vo super sostojba napraven komple...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 окт 17:56Honda civic 1.4 benzin/plin atest 97 god

Prodavam Honda civic 1.4 benzin/ plin. atest Rag.do17.09.2023 el.na p...


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 окт 10:38Se prodava bmw e46 320d

Bmw 320d e46 100kw 136ks 1999god reg do februar 2023god atest foli na...


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 окт 14:39Audi A4 Quattro 2002

Se prodava Audi A4 2.5tdi Quattro 2002 vo dobra sostojba


2.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 окт 09:44Se Prodava Seat Leon 1.9 TDI

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI Vo ispravno stanje Reg. Mozna Zamena...


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 окт 20:23Volvo XC60

***Volvo xc60*** ***Редовно сервисиран*** ***Full Опрема*** ***Ко...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 окт 00:28KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS***EURO 5**

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS - EURO 5 - PANO...


10.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 окт 21:04Страна 5 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам