Кичево
                   
791 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a4

Audi a4 2.0tdi 143hp Novi gumi Registracia Servis rebrast i dr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 сеп 00:07Промовирано

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

VOLVO XC 90 2.4d-Stranski

Euro 3


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мај 08:04Се продава Ford Focus 1.8 TDCi

Се продава Се продава Ford Focus 1.8 TDCi Дизел регистриран до 12.2022


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 мај 18:50sedista za sharan,galaxi i alxambra

sedista komplet site cena od 1000-1500d.


1.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 мај 16:37Ford Mondeo mk2 1.8 dobra sostojba + 4 aluminiumski bandasi

Ford Mondeo mk2 1.8 vo solidna sostojba EXTRA CENA. Vo cenata se vklu...


990 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 мај 13:48BMW 320d XDRIVE

BMW 320d XDRIVE 2010 godina, 178HP, 4 zimski gumi Good Year i 4 letni...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 мај 18:57Fiat punto na delovi 1.1 benz i 1.7 dizell

Samo na dellovi ima sve sto vi trebet Beloto e dizel


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 апр 15:43Opel tigra delovi 1.6 16 ventili

Ima sve moze I komplet


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 апр 15:43Polo 1.4 na delovi

Se prodava na delovi moze i komplet


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 апр 15:43Audi A6 3.0TDI Quattro Start/Stop S-Line

Se prodava Audi A6 3.0TDI Quattro 2005 Kolata e Vo Perfektna Sostojb...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 апр 00:57Citroen C5 Tourer 2.0 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba napravem mal i golem servis registrirana...


5.990 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 апр 20:14passat b6 2.0 Tdi

Se prodava passat b6 2.0 tdi 2007 godina. Za povekje informacii 077 8...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 апр 15:49Renault 5...9

Prodavam menuvac 5to stepen i dekala za reno 5 i 9 federi so amortize...


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 апр 08:42Lada niva

Dve ladi niva 1.7 Atest plin, edna reg 11.2022,druga za delovi komple...


2.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 апр 10:40Se prodava Mercedes C200

Se prodava Mercedes C klasa odlična sostojba so ful oprema registrira...


12.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 апр 10:15Polo 1.4

Prodavam polo 1.4 benzin godina 1995. Registrirana do 10 mesec 2022. ...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 апр 23:29BMW E91 320D

BMW E91 320D 2007 Greaci na sedista Kozen salon Prskalki na farovi...


8.888 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 апр 20:14Vo super sostojba PALI VOZI

За сите информации ќе го барате Величе 076 451 904


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 апр 19:22Se prodava alhambra 4x4 2007 godina

Seat Alhambra 2007god 1.9 tdi 4×4 so 7 Sedista Uvezen od CH tell ...


5.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 апр 23:40MERCEDES E320 EVO AVANGARDE 08

070666638


6.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 апр 13:00Seat Alhabar 1.9d Sharan1.9d Delovi

Delovii Sharan1.9 110 Sharan 1.9 90 Seat alhabar 131


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:52Citroen c2 1.1 benzin za delovi

Delovi


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:52Touran 2.0d za delovi 078268198

Touran za delovi 2.0 16v 078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:51Audi A4 1.9d 131k 2003 delovii 078268198

Audi a4 delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:50Citroen Xsara Picasso 2004 godina Benzin

Citroen Xsara Picasso 2004 godina Benzin Ljazam 070722839 07072283...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 апр 20:02FIAT ULYSSE 1.9TD +REZERVEN MOTOR

Pezo partner 2007god 1.9hdi so perfekten motor servisiran pred 2000km...


2.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 23:54WV TOUAREG 5.0 REDIZAJN FABRIKA

Komplet servis dzipot e vo fabricka sostojba najfull oprema golem ser...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 08:24Opel astra g 1.8 16v 2003 na delovi

se shto vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 00:40Alfa 159 1.9jtdm 150ks Na delovi 071804867

Nova Roba Alfa 159 1.9jtdm 150ks 2009 Na delovi 071804867 TI kilome...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 00:38Golf 5 ; 1.9 TDI

Kolata ima pominati originalni 266.000km. Napraven e golem servis (se...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 11:39Se prodava opel zafira

Se prodava opel zafira 2012 full oprema tempomat el prozori zimski gu...


78 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мар 15:48Golf 2 na delovi 1.2 benzin

Na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:49Vectra 1.7 dizel na delovi

Motorot prodaden


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:41Reno laguna 1.8 Benz/plin na delovi

Imam sve moze i komplet


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:41Daevo daewu nubira na delovi

Ima sve mozet i komplet


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:41Ford escord eskord na delovi

Dellovi za eskord benzin 1.8 I dizell 1.8


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:41Daevu daevo daewo nexia neksija na delovi

Se prodava daevo nexia na delovi moze i komplet evtino 071536501


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:40Xsara Picasso 2004

Xsara Picasso 2004 Benzin Racen menuvac Neregistrirana


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:17delovi za FORD GALAXI

delovi za FORD GALAXI 1.9 tdi 81kv komplet cela


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 14:48Golf 5 1.6

Prodavam golf 5 1.6 benzin godina 2005 pominati 152000 km. Donesen o...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 23:07Audi A4 2.5tdi Qvatro na delovi

078268198


211 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 20:25Страна 8 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам