Кавадарци
                   
264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА НИВА

Хитно! Се продава нива под систем за наводнување во Љубаш М.В. Д'бк...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 апр 16:35Gradezno zemjiste

Se prodava plac vo nas.Glisic na ul.27mi mart so povrsina od 1600 m2


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 апр 07:40Se prodava Plac

Se prodava Urbaniziran Plac so Markica so Asfaltirana ulica, Voda, Ka...


32 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 апр 07:41Се продава нива и овошен насад

Се продава нива и овошен насад во с.Долна Бошава. За повеќе информац...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 апр 21:56ATRAKTIVNA LOKACIA 385 METRA KVADRATNI

071337525 do benziska pumpa DMD OIL


85.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 апр 12:29Се продава/издава/заменува 13.500м2 земјиште

Се продава/издава/заменува земјиште со вкупна површина од 13.500м2. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 апр 09:29Плац

се продава плац во месноста желков дол под базените над школото во ва...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 апр 13:00SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO INDUSTRISKA

SO HALA I KANCELARIJA SO PLATENI DAVACKI NA 150M2 PLACOT E 70% ZAGRA...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

10 апр 18:39Se prodava 7000 m2 Cena 10 eur za m2

Se naogja na patot nakaj Rosoman nasproti kompanija Petrovi Cena 10 ...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 апр 19:56Се продава земјоделско земјиште 13.500м2

Се продава/издава земјиште со вкупна површина од 13.500м2. 📍на па...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 апр 12:38Се продава лозје

Се продава лозје од сортата смедеревка и рибиер во површина од 15000м...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 апр 14:47Plac vo gradezen reon vo Kavadarci

Се продава нива во Кавадарци 1200 м2 на угорнината спроти болницата п...


21 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 апр 14:27Се продава земјиште 13.500м2

Се продава/издава земјиште со вкупна површина од 13.500м2. 📍на па...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

03 апр 12:36Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 апр 11:08Niva

Zemjodelsko zemjiste 4 dekara mesto bel kamen


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

31 мар 21:52PLAC

SE PRODAVA PLAC NASPROTI JUGOKOMERC PRV RED DO ASVALTEN PAT SO POVRSI...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 мар 14:51Se prodava plac vo S.Dabniste-Kavadarecko

Placot vo momentot e lozov nasad pogoden za izgrqdba na vikendica I...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 мар 10:02Kavadarci (Glisic)

Se prodava 479m2 gradezno zemjiste vo Kavadarci (Glisic).Zemjisteto s...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 10:13Plac vo Kavadarci

Prodavam atraktiven plac (2 parceli edna do druga) od 5500m2 mesto v...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 10:13Се продава плац

Се продава плац (1366 М2) во област Домовица над индустриското школо ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мар 00:11Plac vo Vatasha do crkvata

Se prodava plac vo Vatasha do crkvata 268m2 kontakt: 075803755


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 мар 01:07SE IZDAVA PLAC OD 500M2

Se Izdava PLAC od 500m2 na ulica Krste Misirkov nasproti fabrikata Ta...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 21:20Се продава плац

Se prodava 400m2 plac, sproti benzinskata stanica Gala vo pravec na G...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 10:03SE PRODAVA PLAC NA PAT ZA BRANA MOKLISTE KAVADARCI

Se prodava plac na pat za brana na mokliste vo kavadarci. Struja, vod...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

17 мар 11:39плац

Се продава земјиште на атрактивна локација во близина на споменикот 1...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 мар 19:30Lozje stanusina

Se prodava lozje stanusina 4 dekari. Pomegju Vozarci i Drenovo, me...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 18:28Se prodava plac pozadi Grkovata ceshma

Se prodava plac pozadi Grkovata ceshma.Broj za kontakt.078.204.313


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

07 мар 00:05Prodavam niva vo atarot Anzovec Resavsko.

Nivata e 5800m2 so imoten list vo Anzovec resavsko pogodna za lozov n...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 мар 19:13Prodavam niva vo atarot Belgrad ovcka reka.

Se prodava niva vo atarot Belgrad ovcka reka so imoten list 4200m2 po...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 мар 19:13Се продава плац

Се продава плац до хотел Елите (Уни Палас 2). Цена по договор.


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

04 мар 14:52ПЛАЦЕВИ НАД СТАДИОНОТ

Се продаваат ПЛАЦЕВИ над градскиот стадион. . ➡️Плацевите се со м...


30 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 мар 15:08Placevi na bel kamen

Se prodava niva 1635 m2 urbanizirana na bel kamen, so tri placa. Moz...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 фев 21:13lozje/plac

Se prodava lozov nasad rakaceteli/plac, sto se naogja na samiot pat n...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 фев 21:12Се продава лозје

Се продава лозје од сортата смедеревка и рибиер во површина од 15000м...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 фев 12:40Se prodavaat Plac / Placevi kaj ul.Pravednicka

🔛✅ Se prodavaat ✅🔛 🏠 placevi na gradezno zemjiste 🏠 📍kaj ul.Pr...


555 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 фев 09:14Plac na Mokliste

Se prodavaat placevi na mokliste Tel 071 210 821 Tel 071 210 821 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 фев 18:41Нива со викендица и овоштарник до главна јама на АЛШАР!

Алшар! На Кожув планина, во атарот на рудникот Алшар до познатата ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

21 фев 10:25Se prodava plac pozadi Grkovata ceshma

Se prodava plac pozadi Grkovata ceshma.Tel za kontakt :078204313


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 21:32Prodavam plac

Se prodava plac vo Kavadarci vo naselba Bel Kamen.Pogoden za hala,kuk...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 13:26* ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ОД 650м2 *

Се продава градежен плац од 650м2 со 1 маркици за градба, со струја, ...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

19 јан 18:28Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам