Кавадарци
                   
264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава лозје

Се продава лозје спроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС 150...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 јул 11:04Plac - Плац

Се продава урбанизиран плац од 5.935м2 , тампониран, со дренажа и кан...


15 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 јул 13:00Земјиште за градба

Се продава земјиште од 3120 м2 во населба Бел Камен со комплетна инфр...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 јул 15:08Се продава лозје

Се продава лозје спроти Дрекслмајер позади плацот на Оркан Импекс со ...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

11 јул 14:06plac vo centarot na Kavadarci

ulica Pano Mudarov, pozadi Next level shkolo za stranski jazici


40.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 јул 13:002 nivi i plac za kuca vo s.garnikovo

se prodavaat 2 nivi 3 dekari i plac za kuca 645m2 so struja i voda ...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 јун 12:13Се продава лозје

Се продава лозје 15000м2 спроти Дрекслмајер до плацот за камиони на О...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 јун 09:57Se prodava plac

Se prodava plac pozadi kombinatot kaj magacinite na TD . za sekoja in...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 јун 11:19Се издава Нива

Се Изнајмува Нива, нивата е покрај патот Кавадарци- Ресава (Умата). ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 12:45Се Продава Земјиште

Се продава земјиште на катуниште , (над браната на лошата кривина со ...


18 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 мај 20:05Plac so gradezna markica kaj Stadion, Kavadarci

Se prodava plac vo blizina na Stadionot, lokacija na slika, na povrsi...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мај 08:03Се продава лозје

Се продава лозје спроти Дрекслмајер до плацот на Оркан Импекс во повр...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 мај 11:14Се продава лозје

Се продава лозје спроти Деркслмајер до плацот на ОРКАН ИМПЕКС во повр...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 мај 09:30SE PRODAVA PLAC/NIVA VO S. KONOPISTE

Se prodava PLAC/ NIVA pogodna za vikendica na vlezot vo Selo Konopis...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 апр 17:49Се продава лозје

Се продава лозје спроти Дрекслмајер во непосредна близина на плацот н...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 апр 11:15Plac / niva vo s.Krnjevo, Kavadarci

Se prodavaat dva placa za gradba. Eden plac od 970m2 e pokraj reka, a...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 апр 19:17Плац

Се продава плац А1, В1, Д3, Б5 на самиот пат Марена-Сопот 072/250-852


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

13 апр 19:30Урбанизирана нива

Плацот се наоѓа во село Марена, на главниот пат Кавадарци-Неготино. Ц...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

13 апр 19:30Bel Kamen - Kavadarci, gradezno zemjiste

Продавам градежно земјиште 2.444 м² во месност Бел Камен, со маркица ...


40 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 апр 23:27Се продава лозје

Се продава лозје од 15000м2 наспроти Дрекслмаер до плацот на Оркан Им...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 апр 10:42Се продава лозје

Се продава лозје од 15000м2 во спроти Дрекслмаер до плацот на Оркан И...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 апр 10:29Се продава лојзе

Се продава лозје во с.Паликура сорта смедеревка во непосредна близина...


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 апр 10:26Лозје+Нива

Се продава Лозје 5000 м2 сорта Рајски ризлинг + 3500 м2 нива во месн...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

05 апр 14:57Se prodava plac 4853 m2 vo mesnosta Mokliste cena 20 e m2

se prodava


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 мар 17:35Se prodavaat 2 atraktivni placevi Zelkov Dol - Kavadarci

Se prodavaat 2 placevi so slednava kvadratura: Plac 1 - 385m2; Plac...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 20:58ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава плац во градскиот парк во површина од 1315 м2 на одлична л...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

18 мар 17:34Нива,погодна за плац

Нива спроти Југокомерц на 100 метри од регионален и локален асфалтен ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 21:00Нива,погодна за плац

Нива спроти Југокомерц на 100 метри од регионален и локален асфалтен ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 16:06prodazba na niva

Se prodava niva Katastarska opstina Sirkovo - Kavadarci so Imoten ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

15 мар 11:17Se prodava plac

Se prodava plac 550m/2,broj na parcela 6611/3 nad gradski stadion Tik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мар 21:28se prodava plac

se prodava plac na izlezot od gradot Kavadarci prema Rosoman na samio...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

14 мар 21:28Lozje vo blizina na Rosoman

Se prodava lozje 4180m vo blizina na Rosoman.. Cena povolna 07042683...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 мар 15:03plac so kuka

Se prodava plac vo selo Krnjevo-Kavadarci.Za info tel.071288395


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 мар 01:05Лозје кај Росоман

Се продава лозје 4180m Pomegu Rosoman i Kamen Dol (Mnogu blizu do Ro...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 фев 16:20PLACEVIII!!!

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE (PLACEVI) VO BLIZINA NA GABER IGRALISTET...


12 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 фев 23:42Нива во село Шивец, Кавадарци

Се продава нива во месноста на село Шивец Кавадарци погодна за секако...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

16 фев 23:45Lozje pod naem

Davam pod naem lozje , sorta Misel, 3 dekari, von 1 Kavadarci.


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 фев 11:50SE PRODAVA NIVA VO MOKLISTE

SE PRODAVA NIVA VO MOKLISTE SO STRUJA CENA PO DOGOVOR TEL 075-218-557


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

06 јан 13:00Се продава парцела

Се продава плац, 6500 метри квадратни, во индустриска зона во Кавадар...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јан 13:24Se prodava niva vo s.Sivec

Se prodava niva vo s.Sivec 4.5 dekati pod sistem za navodnuvanje ...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 дек 00:12Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам