Подкатегорија:
                   
38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

sajzer

dobro socuvan moze zamena za skuter


1 €
или предлог цена
03 окт 09:13WELTMEISTER

Unikat harmonika vo odlicna sostojba so 4 registri za klavijatura. ...


1 €
или предлог цена
30 сеп 13:28CRUCIANELLI

Harmonikata e vo odlicna sostojba malku upotrebuvana vo domasni uslov...


1 €
или предлог цена
30 сеп 13:10WELTMEISTER

Vo odlicna sostojba ,super klavijatura


1 €
или предлог цена
30 сеп 13:09WELTMEISTER S5

Dvokabinska 120 basa 13 reg super ton mozje zamena so doplata


50 МКД
или предлог цена
- 94 % Попуст
800 МКД
29 сеп 02:39HOHNER VERDI 3

Трогласна 96 баса 9 регистри може замена


170 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
180 €
29 сеп 02:39WELTMEISTER DIANA

4 GLASNA 96 BASA 11 REGITRI VO DESNA 5 VO BAS VO SUPER SOSTOJBA


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
29 сеп 02:38MELODIJA C -IV-120

Harmonikata e vo odlicna sostojba. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
20 сеп 19:57SERENELLI

3 glasna 80 basa kako nova super klavijatura made in ITALIA


200 €
или предлог цена
14 сеп 01:51DELICIA

HARMONIKA ZA UCHENICI SO 3 REG 48 BASA SO ORIGINALNO KUFERCHE NOVA


70 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
4.500 €
14 сеп 01:51ORFEO

ITALIJANSKA HARMONIKA 3 GLASNA SO PIKOLO 96 BASA 9 REGISTRI 5 GLAS...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
11 сеп 12:52SE ZA SETTIMIO SOPRANI

Komplet registri klavijatura so klapni i glasovi so komplet kozic...


1 €
или предлог цена
07 сеп 18:13Bas gitara akustik-elektrik "Dani"

Prodavam bas gitara akustik-elektrik "Dani" so kufer info na ovo...


350 €
или предлог цена
30 јул 00:12Контрабас

Се продава Контрабас чешки 3/4 без магнет во одлична состојба...


550 €
или предлог цена
30 јул 00:12POPRAVKA NA HARMONIKI

POPRAVAM ODKUPUVAM PRODAVAM KLAVIRNI HARMONIKI


50 МКД
или предлог цена
23 јул 12:53BUTTSTADT

UNIKATNA HARMONIKA ZA KOLEKCIONERI 90 GOD ISPRAVNA


100 €
или предлог цена
06 јул 19:06GUERRINI SUPERIOR 2 PRESIDENT

ORIGINAL ITALIJANSKA 2+2 DVOKABINSKA 120 BASA 11+ MASTER+ BRADENVO ...


50 МКД
или предлог цена
11 мар 02:19DELICIA CORALL

4 GLASNA SO SORDINA EMITACIJA NAKABINA 120 BASA 11+3 REG NOVI KAISHI...


200 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
230 €
23 јан 13:30MELODIJA CARMEN

Polna klavijatura 120 basa 9 reg+3vo bas 3 glasna so hohnerski glas...


150 €
или предлог цена
23 јан 13:29Yamaha 25 i pifla yaganisawa 7ca

Info: 075455240


1 €
или предлог цена
10 мај 13:25Се продава целосно зачуван куфер за KORG PA1,2,3,4X PRO

Куферот е масивен и погоден при транспорт штитејќи од разни удари и о...


1 €
или предлог цена
05 апр 14:44Octave BOSS

Oktaverot e kupen nov od prodavnica proban e samo ednash, moze da se ...


80 €
или предлог цена
16 мар 00:54PIFLI ZA KLARINET I SAKSOFON

Prodavam pifli za klarinet i saksofon. Vandoren B45 Vandoren B46 ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:39SE PRODAVAAT "B" KLARINETI ODLICNI

SE PRODAVAAT KLARINETI SITE SE NAPRAVENI GENERALKA, VO ODLICNA SOS...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:38NOV ALT SAKSOFON саксофон

Se prodava nov alt saksofon...


1 МКД
или предлог цена
24 јан 11:38PRODAVAM KLARINET NOBLET

Noblet vo odlicna sostojba. Prodavam i drugi modeli ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:37KLARINETI SAKSOFONI EKSTRA NISKA CENA!!! RASPRODAZBA!!!

Prodavam klarineti, saksofoni Sredeni...nastimani... Pifli piski


1 €
или предлог цена
24 јан 11:37KLARINET BUFFET кларинет Буфет clarinet

SE PRODAVA KLARINET BUFFET Crampon E11.... Се продава кларинет БУФ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:36se prodava ili menuva hohner verdi 3

se prodava ili menuva harmonika hohner verdi 3 .zamena za sintisajzer...


350 €
или предлог цена
30 јан 18:31Korg pa 80

Sajzerot e vo perfektna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme so f...


380 €
или предлог цена
29 дек 12:08KORG PA2X SETOVI 20 seta = 20 evra

Site setovi se kompletni. kompletot od 20 seta = 20 evra. ne gi delam...


20 €
или предлог цена
22 авг 13:00SET za KORG PA3X 20 seta za 20 evra

Prodavam setovi za korg pa3x 20 seta za 20 evra. Gratis korg program...


20 €
или предлог цена
31 јул 09:39PRODAVAM,KUPUVAM POLOVNI HARMONIKI -SERVISIRAM

WELTMEISTER SUPITA -dvokabinska profesionalna vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
15 фев 23:00HARMONIKI

Хармониките сите се во одлична состојба ,цените се прилагодени на наш...


1 €
или предлог цена
17 ное 20:57Arapski tarabuki

Se prodavaat novi arapski tarabuki po povolna cena 2500 denari dokolk...


2.500 МКД
или предлог цена
12 окт 17:58Modul Roland Td 6

Se prodava nov modul TD6 so sredeni setovi


120 €
или предлог цена
15 сеп 11:10Roland padovi

Se prodavaat roland pd8 padovi hi hat roland fd8,rampa roland mds i k...


50 €
или предлог цена
13 сеп 11:03Продавам клавир Беларус

Продавам клавир/пиано Беларус , многу малку користен во супер состојб...


1 €
или предлог цена
29 јул 22:27Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам