3149 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vo centarot an OHRID nasproti Waikiki do staroto Kino....


20 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

06 авг 14:16Промовирано

Stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska

Se prodava stan od 64m2 vo nova zgrada na ulica Egejska vo Ohrid. ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 авг 22:35Промовирано

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 16:10Промовирано

Smestuvanje vo Ohrid

Se iznajmuva ednosoben apartman vo Ohrid za odmor, vikendi, praznici....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:51Ohrid, novi kancelarii pozadi opshtinata

Se prodava nov deloven prostor pozadi opshtinata vo Ohrid. Prostorot ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:51Ohrid-Apartman strog centar prva linija do ezero

Ohrid-Se iznajmuva apartman strog centar prva linija do ezero na ul.K...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:48NOV NEOTPAKUVAN 48m2 Stan vo OHRID

Stanot se naoga 100metri od novata avtobuska stanica vo Ohrid Nova zg...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:42Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:38IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Охрид

Станови

Денес 09:38Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:37Ohrid sobi evitino udobno rezervirajte

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ *** П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соб...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:36Se Izdava APARTMAN Vo Ohrid!!!

Se izdava kompletno namesten stan vo Ohrid namenet za sekakov vid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:30VO BLIZINA NA OHRID PLAC/NIVA

SE PRODAVAAT DVA PLACA, 4.359 m22,25 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat...


1 €
или предлог цена
Денес 09:30Apartmani i studia vo Ohrid

Iznajmuvam apartmani i studija vo centarot na Ohrid. Apartmanite se k...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:15SOBI VO NASELBA RACA ! POVOLNO ! VILLA D&M !

SOBITE SE DVOKREVETNI I TROKREVETNI,SO POSEBNI KUPATILA I TERASI, KAB...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:09Се изнајмува гарсоњера за студент

Се изнајмува гарсоњера погодна за студент(максимум двајца). Станчето ...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:05АПАРТМАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД СО СОПСТВЕН ПАРКИНГ!

Апартман со ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА во строг центар на Охрид на 50м од П...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:47СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!! ***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:43Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame na turisti novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:20Iznajmuvame Dvosoben Stan

Se iznajmuvat pod kirija do maj a podocna na turisti i dnevne presto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:20Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:18Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 🔝Cityview apartments🔝 Комплетно ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:18Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Се издаваат трокреветни студија комплетно опремени со сопствено купат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:04VILLA MIMI - PESTANI

Se izdavaat APARTMANI za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto.Sekoj ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:00Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:23Sobi na pochetokot od charshijata,cena povolna.

➡️ 077759263 ⬅️ ‼️300‼️ Izdavam sobi vo kukja na samiot pochetok od...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 07:16Apartman Dialko vo Ohrid

Se izdava Apartmanot e vo najstrogiot i najmirniot del na Ohrid, na...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 06:33Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


60 €
или предлог цена
Денес 05:29Апартмани Даре

Се издаваат апартмани во близина на автобуската станица, со посебен в...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 05:26  НОВ ОГЛАС

Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:55Se izdava apartman vo Ohrid na 50 m do kej

Se izdava apartman vo Ohrid na 50 m do kej, pozadi hotel Milenium Pal...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Охрид

Станови

Вчера 23:37Плац во Охрид - Бејбунар

Се продава плац – градежно неизградено земјиште на одлична локација, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:00Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:51Prodavam garsonjera vo Ohrid

Prodavam garsonjera 20m2 vo Ohrid vo zgradata na Remis na pocetok na...


22.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:25  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan najstrog centar

Stanot e klimatiziran se izdava samo turisticki kapacitetot e 2+2 ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:27Se izdava stan strog centar

Stanot e kompletno namesten klimatiziran kapacitet 2+2 cenata moze d...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:27Поволно се издава еднособен стан

Станот е комплетно опремен за потребите на вашиот престој: кујна, куп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:23Apartman Mirko -Centar

SLOBODEN od 24 Avg.Izdavam apartman vo Ohrid 100m odalecen od pazarot...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:17Ohrid-se izdava stan do ezero vo centar

Ohrid-se izdava celosno opremen stan so obezbeden besplaten parking d...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:17Prodavam mesto vo blizina na ohrid.

Se naogja vo s.Leskoec vo naseleno mesto, broj na parceli: 704/5, 70...


30 €
или предлог цена
Вчера 21:03  НОВ ОГЛАС

⭐⭐⭐ APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД⭐⭐⭐

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:34Се изнајмува стан во Охрид

Се изнајмува стан во близина на центарот на Охрид,комплетно наместен ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:33Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava nov stan vo centarot na Ohrid Stanot e kompletno opremen ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:30  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам