3141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 16:10Промовирано

Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

Сместување во центарот на Охрид на 50м од влезот на охридската чаршиј...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:00Промовирано

Се продава двособен стан во нас.Христо Узунов

Се продава стан со 40м2 станбена површина+5м2 балкон, на приземје во ...


49.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 авг 10:23Промовирано

Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:50Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:49STAN STROG CENTAR

SE PRODAVA STAN STROG CENTAR VO OHRID 63m2 1450 evra od m2.


1.450 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.500 €
Охрид

Станови

Вчера 10:44Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Апартманите се наоѓаат во центарот на Охрид на две различни локации :...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:41Викенд куќа за 2-4 особи

Izdavam kukja so kapacitet od 2-4 osobi!!! Kukjata ima poseben vlez,...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 МКД
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:38Apartman i sobi vo Pestani prv red pokraj ezero

* Se izdava celosno opremen apartman od 45m2 so kapacitet za 5 lica. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:35Apartmani Ristoski * * *

Se izdavaat 3 apartmani vo blizina na novata avtobuska stanica i blis...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:34Продавам плац лозје-Охрид, с. Подмоље

Продавам плац лозје 412m2 во модерна викенд-населба во тишината на с....


20.600 €
или предлог цена
Вчера 10:34Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


8 €
или предлог цена
Вчера 10:11Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


8 €
или предлог цена
Вчера 10:11Се изнајмува стан во центарот на Охрид

Се изнајмува опремен стан во центарот на Охрид, во близина на пазарот...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:10SE IZDAVAAT SOBI VO PESHTANI

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:05stan vo ohrid centar

stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200 metri pozadi Ohridska...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:05Se prodava niva

Se prodava niva pozadi stara carina izmegu okta benziska i hotel flam...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:57Smestuvajne vo Ohrid...REZERVIRAJTE!!!

Izdavame sobi vo nova kujka koja se naojgat vo blizina na gracka boln...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:48Stan vo strog CENTAR so PARKING za 6 lica!!!

Stanot e sloboden posle 10ti avgust!!! Iznajmuvam dvosoben stan 60 k...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:48IZDAVAM APARTMAN NA 50 M DO KEJOT

IZDAVAM GARSONJERA NA SAMO 50 M DO KEJOT .GARSONJERATA POSEDUVA KLIMA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 МКД
Охрид

Соби

Вчера 09:44Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:39Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид

Се изнајмува стан во центарот на градот Охрид на само 700м од градски...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:38*SAJCESKI* Stan vo blizina na RAMSTOR

Se prodava stan vo ponova zgrada vo Ohrid na ul. 8-mi Septemvri vo bl...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:27  НОВ ОГЛАС

Se Izdava APARTMAN Vo Ohrid!!!

Se izdava kompletno namesten stan vo Ohrid namenet za sekakov vid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:12Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 09:05Се изнајмува Вила во Охрид

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:05Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:54Плац 1685 м^2 Велгошти

Се продава плац 1765 метри квадратни ма ул 15ти Корпус Велгошти со тр...


55.000 €
или предлог цена
Вчера 08:52Apartmani Kolevski

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 08:52ОХРИД-СОБИ ЕВТИНО УДОБНО РЕЗЕРВИРАЈ

СЛОБОДНИ СОБИ ОД 9ТИ АВГУСТ !!! ***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 08:39Се изнајмува гарсоњера за студент

Се изнајмува гарсоњера погодна за студент(максимум двајца). Станчето ...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:25СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ 3 СОБИ СО 7 КРЕВЕТИ ВО КУЌА ВО ПОТКРОВЈЕ ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Охрид

Соби

Вчера 08:21MESECNO SE IZDAVA - SEPTEMVRI DO JUNI

MESECNO SE IZDAVA OD SEPTEMVRI DO JUNI MESECNO SE IZDAVA OD SEPTEMVR...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:19APARTMANI - Studija vo PESTANI

Se izdavaat apartmani- studija vo Pestani na okolu 80 metri do hotel...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 08:19Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 08:18Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 07:47SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI

Se izdavaat novi apartmani vo stariot del na gradot so prekrasen pogl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 07:30Apartman vo Ohrid

Apartmanot se naogja vo semejna kuka vo stariot grad na Ohrid vo bliz...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 05:10Sobi Ohrid Gorna Porta - Star Grad

Sobite se naogaat vo stariot grad - Gorna Porta,kaj Anticki Teatar,vo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 05:10Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуп...


6.000.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

14 авг 23:59Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 авг 23:04Се изнајмува/продава

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 авг 22:36Продавам две ниви-парцели

Продавам две ниви парцела 633 и 634 со вкупна површина од 5.652 м2.Ни...


7 €
или предлог цена
14 авг 22:26Страна 4 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам