243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pravosmukalka 1400w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 14...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:31Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Денес 12:30Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:30Prodavam CEKANI

Cekani razni golemini.spakli ,mistrii,klesti,pistol za silikon,za nit...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:50Bormasina Black&Decker, Бормашина

Бормашината е нова неотпакована. Оригинал black&decker е не копија, и...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 07:21Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


80 €
или предлог цена
Денес 00:41Brusalica bateriska Parkside BRUSHLESS NOVA

Brusalicata e nova vo kufer,brushless motor bez cetkici.Bez polnac i ...


80 €
или предлог цена
Денес 00:41PARKSIDE LASERSKA LIBELA

Нова Со статив Точност на мерење - 1мм/м Работен опсег до 2 м


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:56Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:42Муниција за Хефталица PARKSIDE

Муниција за електрична хефталица PARKSIDE. 1. Паковање 3000 парчина ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:42Novi parkside udarni strafilici

Novi so baterija polnac i udarni klucevi vo kufer


8.000 €
или предлог цена
03 фев 18:36Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


6.500 МКД
или предлог цена
03 фев 12:52Штрафилица 12v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 12v -...


5.000 МКД
или предлог цена
03 фев 12:49Freza 1200w PARKSIDE

Frezata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 wati,...


4.000 МКД
или предлог цена
03 фев 12:34Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


4.000 МКД
или предлог цена
03 фев 12:34Baterija 20v-4Ah PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
03 фев 12:33TIG заварување - Керамички гасни млазници

Се продаваат керамички гасни млазници за TIG заварување во различни г...


300 МКД
или предлог цена
03 фев 10:42Фреза за метал LUKAS HFD 1210.06 Z7

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фир...


600 МКД
или предлог цена
03 фев 10:40Инструмент за мерење температура testo 925 и сонда

TESTO 925 e професионален инструмент за мерење температура + површи...


6.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 МКД
03 фев 10:38CIRKULAR TROFAZEN SO ABRIHTER

CIRKULAROT E TROFAZEN SO ABRIHTER ODLICNO RABOTI SO NOVA PILA SONEGO...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
02 фев 22:51PARKSIDE bormasina 750w

Malku koristena za domasni potrebi


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
02 фев 22:50Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
02 фев 12:09Husqvarna 240 motorna pila

Zacuvana


12.000 МКД
или предлог цена
01 фев 22:44PARKSIDE BRUSALICA 230mm

Brusalicata e malku rabotena za domasni potrebi


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.499 МКД
01 фев 22:32Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
01 фев 12:02Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
01 фев 12:02Муниција за Хефталица PARKSIDE

Муниција за електрична хефталица PARKSIDE. 1. Паковање 3000 парчина ...


800 МКД
или предлог цена
01 фев 12:02KOMPRESOR, compresor, компресор

Prodavam kompresor FINI - DUO DRIVE so dve glavi ( ednata 800 l/min ,...


2.200 €
или предлог цена
01 фев 10:53Aparat za zavaruvanje Master(elwe)

Aparat za zavaruvanje Master (elwe) 180 amperi , donesen od Svedska n...


200 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
230 €
31 јан 20:49Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.500 МКД
или предлог цена
31 јан 17:39PARKSIDE

Novi Podmackuvac za pnevmatski alat Prakam po kargo Cena 250 denar...


250 МКД
или предлог цена
31 јан 14:46Drzac za agolna brusilica staticen

Postolje za agolna brusilica 19×29×27cm Staticen drzac mengeme Par...


1 €
или предлог цена
31 јан 13:19Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
31 јан 12:39Alati klucevi Gedore catali imbusi

Klucevi catali racvast.krckalka golema.sredna mala . Okasti krckalka...


По Договор
или предлог цена
31 јан 11:19Se prodavaat poveke raboti

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari) Aspiratot kafeav - beko ...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 09:32Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
30 јан 13:11Убодна пила 800w PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
30 јан 13:09Батер. Брусалица 12v PARKSIDE

Батериската брусалица е нова од германско производство PARKSIDE. Јач...


5.000 МКД
или предлог цена
30 јан 13:08Хилта 1050w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1050 вати ...


6.000 МКД
или предлог цена
30 јан 13:08Cirkular za zelezo

Se prodava Cirkular za zelezo


1 €
или предлог цена
29 јан 16:38Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам