232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C

Prodavam rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C - NOV, kupen po greska.


1.000 МКД
или предлог цена
02 дек 22:32Ostrilka za burgii PARKSIDE

Ostrilkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na ostr...


3.000 МКД
или предлог цена
02 дек 13:25Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 13:25Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
02 дек 12:31Bormasina Black&Decker, Бормашина

Бормашината е нова неотпакована. Оригинал black&decker е не копија, и...


2.900 МКД
или предлог цена
01 дек 20:58Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:16Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


8.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:14PROFESIONALEN SVAJCAPARAT

Se prodava profesionalen svajcaparat od Germansko proizvodstvo,uvezen...


По Договор
или предлог цена
01 дек 12:08Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:55Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:55Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:55PARKSIDE HEFTALICA 45w

Malku koristena


1.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.000 МКД
01 дек 10:50PARKSIDE bormasina 750w

Malku koristena za domasni potrebi


2.499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.500 МКД
01 дек 10:50Laser PARKSIDE

Laser nov


1.499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 МКД
01 дек 10:50Fen industriski

Fen NOV 2000w


2.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 МКД
01 дек 10:50PARKSIDE BRUSALICA 230mm

Brusalicata e malku rabotena za domasni potrebi


5.499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.500 МКД
01 дек 10:50Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,vo pakuvanjeto odat i gleta i burgii.


80 €
или предлог цена
01 дек 07:01Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
01 дек 07:01Stolbna bormasina Parkside 400w NOVA

Germansko proizvodstvo,NOVA


120 €
или предлог цена
01 дек 07:01pumpa

Se prodava polovna pumpa za gusti proizvodi


1 €
или предлог цена
30 ное 22:41Se prodavaat poveke raboti

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari) Aspiratot kafeav - beko ...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 22:40Agregat 40 kw

Se prodava agregat 40 kw


1.300 €
или предлог цена
30 ное 22:40Cirkular za zelezo

Se prodava Cirkular za zelezo


1 €
или предлог цена
30 ное 22:40Krckalka-Gedore Germanska

Krckalka za patenti klucevi nova


1 €
или предлог цена
30 ное 16:51Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
30 ное 12:48Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata ...


6.000 МКД
или предлог цена
30 ное 12:48Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:34Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:34PARKSIDE HILT 800w

Parkside hammer drill 800w Nov nekoristen Cena po dogovor 070269561


1 МКД
или предлог цена
28 ное 21:55PARKSIDE HILT 1050w

PARKSIDE HAMMER DRILL 1050W NOV NEKORISTEN CENA PO DOGOVOR 0702695...


1 МКД
или предлог цена
28 ное 21:55Freza 1200w PARKSIDE

Frezata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 wati,...


4.000 МКД
или предлог цена
27 ное 15:25Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


3.500 МКД
или предлог цена
27 ное 15:21Baterija 20v-4Ah PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
27 ное 15:21Острилка за бургии PARKSIDE

Острилката е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина на остр...


3.000 МКД
или предлог цена
25 ное 09:27Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
25 ное 09:27Муниција за Хефталица PARKSIDE

Муниција за електрична хефталица PARKSIDE. 1. Паковање 3000 парчина ...


800 МКД
или предлог цена
25 ное 09:27Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
23 ное 14:07Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
23 ное 14:07Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
23 ное 14:07Polnac dupli 20v Parkside

Polnacot e nov,odgovara za site baterii od 20v Parkside.


30 €
или предлог цена
22 ное 16:41Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам