Виница
                   
285 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6

Prodavam Audi A6 S line quattro bez dodaten trosok kako novo , regis...


19.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
19.900 €
Виница

Автомобили

23 јан 18:24Промовирано

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:39Промовирано

Renaul Laguna 2.0 dizel 2008

Kolata e so najvisoko nivo na oprema vo besprekorna sostojba,maksimal...


5.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 фев 16:25Volvo xc60 2019

Kolata poseduva visoko nivo na oprema i ima kompletna servisna istori...


34.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 фев 16:25AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 фев 14:28LANCIA YPSILON 1.4 i 16v-08

Возилото е во перфектна состојба без дополнителни вложувања Инфо на...


2.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.800 €
Виница

Автомобили

03 фев 12:00LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.6 TDV8 HSE

Се продава Range Rover Sport во топ состојба со фул опрема,возилото е...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 фев 12:00Opel Astra 1992 atestiran plin

Opel Astra 1992 atestiran plin Nov akomulator Smeneti plocki so cr...


650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 фев 08:24Reno 4

Cena po dogovor


30 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 јан 15:28Kia Sportage 2.0 dizel 4x4

Цена:4200€ Последна цена:4200€ Цена за да дојдете и да го земете:42...


4.199 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 јан 07:03Renault Kangoo 1.5dci

Se prodava reno kango vo kompletno ispravna sostojba redovno odrzuvan...


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 јан 11:21D e l o v i Alfa Romeo 166

D e l o v i Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Ispravna sostojba pali vozi !!...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јан 22:48Delovi Opel Tigra 1.4

D e l o v i Opel Tigra 1.4 66kw 90ks Kolata e funkcionalna 100% ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јан 22:48Delovi Hyundai Getz 1.3

D e l o v i Hyundai getz 1.3 Info: 077 873 777 Viber - Whatapp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јан 22:48Delovi Mercedes A140 A160

D e l o v i M.B. A140 A160 Benzin 60kw 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јан 22:48Range Rover Sport 3.6 HSE Diesel

Range Rover Sport 3.6 HSE Diesel Automatik so zelen karton reg do 10....


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јан 16:44Yugo Tempo 1.0

Yugoto e kamen zdravo 30000km pominato kamen motor bez ni edna maana ...


1.050 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:50Nissan Patrol

Nissanot e kamen zdrav motor glanc 2.8dizel ima gi i originalnite gum...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:39Opel Vectra A 2.0

Se prodavaat delovi za opel vectra i opel drontera se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 јан 13:30Golf 5 Plus Perfekten 1.9tdi 105 konja

Tip-Top bez nikakvi dopolniteni vlozuvanja, mnogu stegnato vozilo, mo...


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 15:58Opel Rekord Olimpia

Opelot e kamen zdrav ni edna maana na nego samo za meraklii realni ku...


5 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 17:38Се продава POLO во екстра состојба

Се продава POLO во екстра состојба тел 070560742


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 17:27SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 10:29Golf 3 Gti 16v

Prodavam skolka od golf 3 gti 16v mk dokumenti


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 20:23Audi A3 1.6 Sportback Start stop System

Parking senzor Klima/ABS/ AIRBAG Bord kompjuter Elekt, Prozorci-Re...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 13:13Fiat bravo 1.9 JTD

Kozen volan Centralno Servo City volan Abs Elekt. Prozorci -Retr...


4.050 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 13:13Fico

Ficoto e kamen nema maana na nego raboti se samo moze da se vide vo s...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 јан 15:33Chevrolet Epica

Klimatronic,koza,greaci na sedista,svetla za magla, tempomat,volan po...


3.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јан 21:06Audi A6

Prodavam Audi A6 S line quattro bez dodaten trosok kako novo , regis...


19.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
19.900 €
Виница

Автомобили

23 јан 18:24Volvo C30 R-Design 2.0d 2008

Odlicna sostojba Tempomat Klimatronik Komandi na volan Greaci na sedi...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јан 18:17Mercedes-Benz E220d

Mercedes-Benz E220d Donesena od germanija pred 15 dena Necarineta,m...


20.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јан 15:56Audi A6 Avant 3.0tdi quattro

Prodavam Audi A6 Avant 3.0tdi quattro 204ks God. 2013 Menuvac: Avtom...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јан 12:51AUDI A6

SE PRODAVA AUDI A6 3.0 TDI quattro 2012 GODINA! FULL OPREMA! -KOZEN...


19.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јан 14:08Audi A3 1.4 TFSI Avtomatik

Audi a3 1.4TFSI Avtomatik DSG 7 stepen menuvac 2009godina 188.xxx km ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јан 18:29Citroen c3 1.4 hdi 2007G

CITROEN C3 1.4HDI 50KW 2007Godina Registriran do 17.01.2024 So...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јан 08:29Golf 5

1.9 tdi 4motion


5.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 јан 15:19Mercedes cls 250 9g tronic

Se prodava so dva para gumi zimski i letni Poseduva najvisoko nivo n...


25.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 јан 10:25Ford Ka na delovi

Cela za delovi


450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 22:34Se prodava reno 4

Vo mnogu dobra sostojba pali vozi


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 22:34Fiat doblo 1.9d

Se prodava Fiat doblo 1.9d 2001 ne registrirano.. Za poveke informaci...


1.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 22:34Citroen C5 2.0HDI za delovi

Se prodava citroen c5 odjavena vo stranstvo za delovi moze cela kompl...


750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 јан 16:05BMW 630I 2008 CABRIO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO FULL OPREMA KROVOT RABOTI


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 јан 10:49Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам