121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novi pumpi za gorivo

2 pumpi za gorivo Adast edna so plin edna bez plin montaza gratis t...


По Договор
или предлог цена
09 јул 12:25Hidraulicna pumpa

Hidraulicna pumpan


1 €
или предлог цена
08 јул 19:02FREZA ZA ZA DRVO 350 EVRA

FREZATA E ISPRAVNA, SE PRODAVA BIDEJKI E VISOK,NE SE KORISTI.CENA 350...


350 €
или предлог цена
05 јул 11:05Ekstruder Extruder

Pravi traka vo dve boi 650 mm sirina na traka 2mm deblina 200kg ...


43.000 €
или предлог цена
30 јун 11:36Brizgalka BOY 15

Prodava se brizgalka BOY 15 Bese vo ispravna sosojba se rasturi da ...


400 €
или предлог цена
30 јун 11:35MLINCINJA

Mlinčeto e monofazno, so motor od 2.2kw


330 €
или предлог цена
29 јун 16:00PUMPI ZA BENZINSKA

PUMPI ZA BENZINSKA, ZA PRIVATNI POTREBI KOJ IMA CISTERNA ITN...SKORO ...


200 €
или предлог цена
28 јун 20:13Se prodava krojac

Info: 070236723 Ars dizajn kumanovo


111.111.111 €
или предлог цена
28 јун 09:05Dva industriski ventilatori 30cm

Prodavam 2 industriski ventilatori. Golemina: 300mm Jacina: 100w ...


2.700 МКД
или предлог цена
26 јун 13:50Kantarica ABS i PVC Traka donesena od Svajcarija

Mnogu malku koristena i mnogu socuvana.Ova cena e samo za kes.


2.000 €
или предлог цена
29 мај 07:02Се продаваат машини за сечење на мермер

Се продаваат машини за сечење на блокови за мермер и гранит. Машина г...


1 €
или предлог цена
25 мај 17:15ДИЗЕЛ ПУМПА ЗА ВОДА НОВА! / DIESEL WATER PUMP NEW!!

DIESEL WATER PUMP Type: 3" Power: 3.0HP Max.capacity: 1000L/MIN Tota...


500 €
или предлог цена
17 мај 14:16Prodavam trofazen motor 5.5kw

Prodavam trofazen motor sever 5.5kw 1400 obrtai br za kontakt 0709120...


250 €
или предлог цена
11 мај 08:47Компјутерски кројач BIESSE SELCO EB 70

СЕ ПРОДАВА Компјутерски кројач BIESSE SELCO EB 70 - димензии 4200...


1 €
или предлог цена
05 мај 13:34Se prodavaat mašini za šivalna

*Se prodava komplet šivalna ili poedinačno sekoja mašina posebno -3 ...


По Договор
или предлог цена
04 мај 21:51Masina za ostrenje

prodavam masina za ostrenje kaltenbach


По Договор
или предлог цена
05 апр 19:51Masina za proizvodstvo na betonski blokovi i bekatoni

2 Mashini edna za blokovi, edna za bekatoni Kapacitet na blokovi - ...


40.000 €
или предлог цена
01 апр 12:53FEN UBODNA PILA GERMANSKA

-Se Prodava Fen Marka Ubodna Pila -Prizovstvo Germansko -Vo ispravn...


По Договор
или предлог цена
15 мар 02:35PRO WELD 364 s/2 ac dc pro

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon profesionalen ac dc aparat ...


1.500 €
или предлог цена
09 мар 18:01SELCO GENESIS mig/mag odlicen

SELCO GENESIS Saß Elektrodno ,tig DC ,MiG mag Puls ,MiG mag Synergie...


2.500 €
или предлог цена
08 мар 16:44Fataljka-macka

Nosivost 3 tona Jugoslovensko proizvodstvo +5tona


8.000 МКД
или предлог цена
08 мар 14:46Elektromotor Germanski 1KW monofazen

Elektromotor 1.2 KW monofazen.


120 €
или предлог цена
21 фев 22:35машини за млин

се продават комплет машини за млин кои се малку употребени цена по ...


По Договор
или предлог цена
05 фев 16:40Se prodava Masini dve za sienje skoro novi

Masini dve za sienje skoro novi koristeni edna sezona pigodni za teks...


1 €
или предлог цена
31 јан 11:32Se prodava Masini dve za sienje skoro novi

Masini dve za sienje skoro novi koristeni edna sezona pigodni za teks...


1 €
или предлог цена
31 јан 11:29Pumpa Grunfos za parno

Puma Grunfos za parno


7.500 €
или предлог цена
21 дек 14:50Kompresor doboj

Boca 1570 litra Kompresor Doboj Cena po dogovor VRTETE NA OVOJ BROJ 0...


111 €
или предлог цена
18 дек 23:38PECKA DUVALKA MIWE

Prodavama pecka duvalka marka MIWE so komora za odrzuvanje na gotov p...


12 €
или предлог цена
14 дек 22:06Kantirka(Typical)

Masinata e kako na slikite socuvana maksimalno i odrzuvana za povekje...


500 €
или предлог цена
09 ное 15:17Kantirka(Pffaf)

Kantirkite se soxuvani maksimalno kako na slikite ima 4ri masini edna...


600 €
или предлог цена
09 ное 15:16Kantirka(Taking)

Kantirkata e aoxuvana kako nova za povekje info javete sw


400 €
или предлог цена
09 ное 15:16Dvoiglovka(Pffaf)

Masinata e socuvana za povekje info javete se


400 €
или предлог цена
09 ное 15:16Prava(Pffaf)

Prava masina so dupli transport soxuvani maksimalno kako na slikite c...


400 €
или предлог цена
09 ное 15:16Cik cak(Pffaf)

Cik cak masina socuvana kako na slika za povekje javete se


300 €
или предлог цена
09 ное 15:16Masini za sienje

Prodavam novi ne koristeni industriski masini za sienje marka BROTHER...


300 €
или предлог цена
05 ное 15:04MOTOR REDUKTOR

SE PRODAVAAT DVA MOTORI REDUKTORI CENA PO DOGOVOR KONTAKT: 078-277-...


1 €
или предлог цена
17 сеп 11:02Дробилка две, сеалка, самоодни.

Сеалка и две дробилки самоодни, марка RUBBLE MASTER , земја на произв...


1 €
или предлог цена
14 сеп 16:47Дробилка две, сеалка, самоодни.

Сеалка и две дробилки самоодни, марка RUBBLE MASTER , земја на произв...


1 €
или предлог цена
14 сеп 16:11Masina za cepenje drva

Se prodava hidraulicna masina za cepenje drva


1 €
или предлог цена
26 авг 20:41Fontana

Фонтана за боровница , лимонада, боза и ајран!!!


500 €
или предлог цена
13 јул 11:58Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам