Дојран
                           
190 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma 28 m2+8 m2 ...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 фев 14:06Купувам плац нива во близина на езерото.

Купувам плац нива во близина на езерото. Може да биде и подалеку али...


2 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 фев 08:20СЕ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН ВО СТАР ДОЈРАН

Се изнајмува деловен простор од 16 м2 + 5 м2 помошна просторија на па...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

14 фев 15:30Prodavam Nov apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba vo naselba Kaldrma nov dojran so povrsina...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

13 фев 14:45Kuka vo Star Dojran

Se prodava kuka vo Star Dojran na mirna lokacija Kukata ima dvnevn...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

10 фев 15:46Kupuvam mala kukja ili plac vo Star Dojran

Kupuvam mala kukja ili plac do 300m2 vo Star Dojran. Do 25000evra. Mo...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 фев 11:29Се продава куќен плац од 650м2 во село Николиќ.

Се продава куќен плац од 650м2 во самиот центар на село Николиќ. Во п...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 фев 13:45Се продава земјиште со површина од 20 000м2

Земјиштето е во близина на Дојранското Езеро,во близина на магистралн...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јан 22:52Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran odlicna lokacija cena 25.000 evra za po...


24.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 јан 01:19Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 01:11Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba so pogled kin ezero i 50 m vozdusna linij...


28.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

21 јан 11:19Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


80.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

20 јан 15:05Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma so pogled k...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

19 јан 12:40Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran kaldrma


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

17 јан 11:36Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma na 50 m voz...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

15 јан 10:24Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran nas.kaldrma na 50 m vozdusn...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

13 јан 16:11Se prodavat stanovi vo Star Dojran

➡️ Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Do...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 јан 16:36Se prodava vila vo Dojran

Se prodava vila vo dojran


7 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

11 јан 20:45Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran nas.kaldrma so celosen pogl...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

10 јан 11:19Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba na 50 m od ezero so pogled na celoto,vo s...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

09 јан 08:15Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba na 50 m od ezero so cel pogled


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

07 јан 17:00Se prodava plac vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran so povrshina od 2736m2 oznachen kako gr...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 јан 14:56Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba na 50 m od ezero so celosen pogled Kon ne...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

30 дек 10:55Novi stanovi Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava novi stan...


850 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

29 дек 01:04Дуќан со летна тераса

Се издава дуќан со летна тераса во центарот на Стар Дојран, на пазаро...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

11 дек 16:29Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

30 ное 16:02Vila vo Davidovo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment pordava vila vo s...


2 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

23 ное 10:38Apartmani dojran Vila OAZA

TEL: 078239888 Вила ОАЗА е оддалечена само 300 метри од центарот на г...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

08 ное 11:52SE PRODAVA Plac vo Star Dojran (atraktivna lokacija)

Се продава плац со површина од околу 1900м2 на атрактивна локација во...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 ное 07:41Kuka so deloven prostor vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka so ...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

11 окт 22:45Hala vo blizina na Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava Hala na ...


500.000 €
или предлог цена
11 окт 22:44Se prodava dvospratna kukja vo s. Furka

Se porodava polustara dvospratna kukja vo s. Furka, Dojran 144m2 kukj...


20.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

02 окт 19:41Se izdavat apartmani

Apartmani vo sekoj period od godinata lokacija centar do hotel Makedo...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

30 сеп 18:45Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 сеп 15:41Издавам дујкан во Стар Дојран

Издавам дујкан во Стар Дојран до старата автобуска кај хотел романтик...


По Договор
или предлог цена
13 сеп 19:37Kuka so deloven prostor

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka vo...


245.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

08 сеп 16:15IZDAVAM SOBI VO DOJRAN

Vila Mitko vi nudi sobi i studija vo vikendica vo Star D...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

05 сеп 09:29Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 авг 21:22Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 авг 21:22SE IZDAVAAT APRATMANI NA PRVI RED

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran na prviot red. So prekrasen pogl...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

21 авг 13:43Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам