Дојран
                           
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava Objekt Dukan pod kirija so apartman

Se izdava Objekt Dukan pod kirija so apartman na ulica m tito sproti ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

19 јан 20:55Се продава парцела од 10 000 m2

Се продава парцела од 10 000 m2 , погодно е за сеидба или изградба н...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јан 11:59СЕ ПРОДАВААТ НИВИ

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ СО УРЕДНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ВО АТАРОТ НА СЕЛО НИКОЛИЌ О...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 окт 14:35Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi vo Star Dojran

Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Dojra...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 сеп 01:55Купувам плац со поглед на езеро во Стар Дојран

Купувам плац со поглед на езеро во Стар Дојран. Плацот да има пристап...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 сеп 01:48СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ДОЈРАН

Се изнајмува стан во Дојран близу стара автобуска станица. Информаци...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

10 сеп 12:09Издавање Соби Во Стар Дојран

Се издаваат Дво и Тро креветни соби во Стар Дојран на 5 Минути од Цен...


350 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

01 сеп 01:42Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

Се издаваат апартмани во Стар Дојран, комплетно наместени со сопствен...


1.200 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 авг 08:19se izdava dukan vo dojran na pazarot

povolno deloven prostor vo dojran na pazarot vo centralno podracje s...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Деловен простор / Останато

15 авг 08:54IZDAVAM APARTMAN VO DOJRAN - NASELBA KARASH

IZDAVAM APARTMAN VO DOJRAN - NASELBA KARASH VO POVRSINA OD 35 M/2 , A...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

06 авг 14:58Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac na...


45 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 јул 17:45deloven prostor vo Star Dojran

se prodava deloven prostor od 42 m2, vo Star Dojran vo centar nad avt...


40.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Деловен простор / Останато

09 јул 13:00Stan vo Dojran

Kupuvam stan vo Star Dojran. Kontakt : Mile 071632686


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

17 јун 22:19ЕКСТРА обработливо земјиште

Се продава Екстра обработлива земја се наоѓа веднаш до самата брана и...


4 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јун 12:36Vila vo Star Dojran

Вилата е во Стар Дојран. 120 м2 цврста градба. Нов кров со изолација ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

17 мај 12:21Се продава нива во С.Николич

Нивата има пат и пристапна е до струја и вода. Цена по договор


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 мар 20:50Se prodava niva vo Nikolik Dojran

Obrabotlivo zemjiste so kvadratura od 4225m2 cena po dogovor na tel 0...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 08:45PRODAVAM KUKA VO NOV DOJRAN

PRODAVAM KUKA VO NOV DOJRAN OD 70M2 I DVORNA POVRSHINA OD 300M2 VO BL...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 сеп 10:14ЕКСТРА обработлива земја

Се продава екстра обработлива земја до самата брана и река помеѓу с.Ц...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 авг 14:47SE IZBAJMUVAAT LUKSUZNO OPREMENI APARTMANI I SOBI

Se izdavaat luksuzno opremeni apartmani I sobi pokraj Dojransko Ezero...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 авг 09:38Se prodavat novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Se prodavat novi dvosobni stanovi vo Star Dojran . Gradba 2019 godin...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

13 авг 16:46Вила карабина во Нов Дојран со поглед на езеро

Локацијата е во Нов Дојран (KP 1514), практично во центарот, до која ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

18 јул 13:00Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat ednosobni i dvosobni apartmani vo Star Dojran . Site apart...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

16 јул 12:45Se prodavat novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Prodazba na novi stanovi vo Star Dojran! - Cena za samo od 550 do ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 јул 12:07Kujka Vila nov dojran

Prodavam Kujka Vila nov dojran Kujkata e so namestaj so pogled na ese...


39.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 јул 15:41Apartmani

Se izdavaat APARTMANI vo NOV DOJRAN, 4 sobi, dnevna soba, trpezaija, ...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

28 јун 06:08Izdavam sobi vo Dojran

Izdavam sobi vo Dojran na odlicna lokacija


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

08 јун 07:34Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам