75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќен плац од 650м2 во село Николиќ.

Се продава куќен плац од 650м2 во самиот центар на село Николиќ. Во п...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 фев 13:45Промовирано

plac

placevi vo Nov Dojran pokraj ezero moze da se delat od 300m2 pa nagore


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 07:49Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 мај 12:36Се продава земјиште 25000м2 во близина на Дојран

Се продава земјиште 25000м2. Оддалечено е на 3км од Дојран За повеќ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 мај 12:15nivi vo nov dojran

prodavam dve nivi so povrsina od 2251 m2 i 3734 m2. pogodni za nasad...


7 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 апр 08:20Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 апр 22:06Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 апр 22:06Atraktiven plac vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava plac so s...


55 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 апр 17:10Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 апр 19:42Kupuvam mala kukja ili plac vo Star Dojran

Kupuvam mala kukja ili plac do 300m2 vo Star Dojran. Do 25000evra. Mo...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 апр 08:04ПЛАЦОВИ ВО НОВ ДОЈРАН

• Се продаваат плацови на влезот во Нов Дојран, се наоѓаат на атракти...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 21:04Се продава плац во с. Фурка, Дојран

Се продава плац од 1861м2 во с. Фурка, Дојран, во населено место пово...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 22:11Се продава плац во с. Фурка, Дојран

Се продава плац од 755м2 во с. Фурка, Дојран, во населено место повол...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 22:04Се продава земјиште во Стар Дојран

Се продава земјиште во Стар Дојран ( Деребаш ) 5920 м2 Цена по догов...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 12:17Се продава нива во Црничани, Дојран

Се продава нива од 8211м2 во Црничани, Дојранско на самиот асфалт пок...


8 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 мар 13:00ATRAKTIVNO ZEMJISTE VO DOJRAN

Agencijata za nedviznosti Dojran bilding invesments prodava atraktivn...


6 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 19:27СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО ДОЈРАН

Се продава земјоделско земјиште во Дојран, од 7263м2. Цена: 10 евра/...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мар 17:10Zemjiste na samo ezero

Se prodava zemjiste na samo ezero vo Nov Dojran vo blizina ima strija...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 мар 16:44Се продава нива во Нов Дојран

Се продава нива во градежна зона,во Нов Дојран во град на КП 1292,129...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 10:00Se prodava niva so lozov nasad

Се продава нива со лозов насад на КП 288 во Нов Дојран- вон град, лоз...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 мар 10:00Prodazba na zemjiste do ezeroto

Se prodavaat nekolku zemjodelski zemjista kaj Acikot, blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 мар 06:27Стар Дојран Мардаја 1718 квадрати

Се продава градежно земјиште до главен пат, 150м од плажа близу хотел...


50 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 мар 11:45Купувам плац нива во близина на езерото.

Купувам плац нива во близина на езерото. Може да биде и подалеку али...


2 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 фев 08:20Се продава куќен плац од 650м2 во село Николиќ.

Се продава куќен плац од 650м2 во самиот центар на село Николиќ. Во п...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 фев 13:45Се продава земјиште со површина од 20 000м2

Земјиштето е во близина на Дојранското Езеро,во близина на магистралн...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јан 22:52Se prodava plac vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran so povrshina od 2736m2 oznachen kako gr...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 јан 14:56SE PRODAVA Plac vo Star Dojran (atraktivna lokacija)

Се продава плац со површина од околу 1900м2 на атрактивна локација во...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 ное 07:41Se prodava niva i kukja vo s.Furka, Dojran

Se prodavaat niva i kukja vo selo Furka,Dojran poveke info na 0703...


15.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 авг 16:29Plac, (Zemjishte) vo Nikolic

Zemjishteto se naogja na patot prema Nikolic, vednash do patot prema ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 05:34se prodavat 3 parceli - nivi vo s.Nikolik

se prodavaat 3 parceli - nivi sektor za katastar na nedveznini gevge...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јул 18:16Се купува мал плац

Мал плац по разумна цена со чист имотен лист од 200 до 400 м2


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јул 15:34Kupuvam mal plac vo dojran

Kupuvam mal plac vo dojran od 150-250 m2 so dostapni struja i voda. M...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 јун 23:01Prodavam plac vo Nikolik

Prodavam plac vo Nikolik. Za poveke informacii na tel. Br. 077 528 9...


17 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јун 10:27Prodavam plac vo Nikolik

Za poveke informacii javete se na tel br.077 528 965... Cenata ne e ...


15 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јун 22:55Zemjishte (Plac) vo selo Nikolic

Zemjishteto se naogja vo seloto Nikolic. Ima pat. Ima pristap za prik...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мај 13:20Se prodava niva od 3716m2

Се продава нива во Нов Дојран блиску до езерото со површина од 3716м2...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мај 22:04Plac vo selo Nikolic, Dojran

Placot se naogja vo seloto, na pat prema plazhata, kako shto e pokazh...


12 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 апр 21:00Plac vo centarot na Nov Dojran

Plac e so plateni komunali i cis imoten list mnogu eftino


11.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 апр 18:58Плац во Николиќ | Вода , струја

Се продава нива во Николиќ , 2 декари и 9 ари. 10EUR/1m2


29.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 16:30Plac vo Dojran

Prodavam plac od 3000 kv/m vo blizina na Nov Dojran mesto Aciko mesto...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мар 22:52Niva pred selo Nikolic

Nivata e dva dekara i se naoga pred seloto Nikolic ima pat do nivata ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам