75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќен плац од 650м2 во село Николиќ.

Се продава куќен плац од 650м2 во самиот центар на село Николиќ. Во п...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 фев 13:45Промовирано

Niva

Niva pomegu Nov dojran i s.Nikolic so povrsina od 1370m2 zemjodelsko...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Se prodava niva vo Nov Dojran

Do nivata ima voda i struja kontakt moze i na viber


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Se prodava niva 10dekara

Se prodava niva pred selo Nikolic


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Plac vo Nov Dojran

Plac


10.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Plac na atraktivna lokacija vo Star Dojran

Placot e najdobro da go videte licno


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:37се продава плац во Стар Дојран

плац со поврсина од 400м2 до плацот има асфалтен пат поглед на езеро


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:37Dve parceli vo Nov Dojran

Se prodavaat dve parceli vo Nov Dojran so povrsina od 4500 i 3000 m2 ...


8 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:18Plac vo Nov Dojran

Se prodava gradezen plac vo Nov Dojran na glavna ulica i pogled na ez...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:11Atraktivni placevi vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke p...


30 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 17:45se prodava atraktivna parcela

se prodava atraktivna parcela so objekt vo blizina na granicata so Gr...


95.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јан 11:48Се продава плац во с.Николиќ Дојран 847м2

Се продава плац - градежно земјиште 847 м2, урбанизирано со комплетна...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јан 15:31Se prodava niva/plac vo Star Dojran

Se prodava niva/plac vo Star Dojran


45.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 дек 17:05Се продава плац 500m2

Се продава плац со површина од 500метри квадратни во Нов Дојран до пл...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 дек 09:29Se prodava plac Vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran na atraktivna lokacija so struja i voda...


18 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 дек 09:28Atraktiven plac vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava artraktiv...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 дек 13:55Продавам нива за плацеви

Продавам нива за плацеви. Нивата се наоѓа во село Николиќ, општина До...


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 сеп 12:48NIVA-PLAC VO VEDNAS DO NOV DOJRAN POKRAJ EZERO

SE PRODAVA PLAC0NIVA VO BLIZINA NA EZERO POKRAJ NOV DOJRAN PRISTAPEN...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 сеп 13:10Се продава градежно земјиште на атрактивна локација

Se prodava gradezna parcela (plac) vo urbanizirana zona na opstina No...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 сеп 02:25ГР.ПАРЦЕЛА ВО ЦЕНТРАЛА ЗОНА НА СТАР ДОЈРАН

СЕ ПРОДАВА ГР.ПАРЦЕЛА ВО ЦЕНТРАЛНА ЗОНА НА СТАР ДОЈРАН НА ВТОРА ЛИНИ...


15.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 авг 07:28ГР.Парцели покрај главен пат и на езеро

СЕ ПРОДАВАТ ГР.ПАРЦЕЛИ ВО БЛИЗИНА НА ГЛАВЕН ПАТ И ПОКРАЈ ЕЗЕРО ВО НОВ...


9.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 авг 07:09ЕКСТРА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО НОВ ДОЈРАН (УСЛОВИ ЗА ГРАДБА ВЕДНАШ)

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО НОВ ДОЈРАН АТРАКТИВЕН ПОГЛЕД Н А ЕЗЕРО ...


10.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 авг 19:48NIVA VO BLIZINA NA DOJRANSOKOT EZERO PAT NIKOLIC NOV DOJRAN

SE PRODAVA NIVA POKRAJ SAMOTO EZERO SO OBEZBEDEN PRISTAPEN ZEMJEN PAT...


12.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 авг 19:02ATRAKTIVNA NIVA POKRAJ SAMIOT PAT NOV DOJRAN - NIKOLIC

SE PRODAVA ATRAKTIVNA NIVA POKRAJ SAMIOT PAT OD NOV DOJRAN - NIKOLIC...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 авг 18:56Se prodava plac vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran 0d 7383 kvadrati blizu do ezeroto k.p 1...


1.234 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 20:07Niva na samo ezero vo Dojran

Agencijata za nedviznosti prodava atraktivno zemjiste na samo ezero v...


30 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 апр 22:36Plac vo s.Nikolic DOJRAN

Agencijata za nedviznosti DOJRAN BUILDING INVESMENTS prodava atraktiv...


12 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 23:33Se prodavat nivi vo Nikolic

Se prodava edna niva od 3.5 dekari vo mesnosta Djurluk, so katastarsk...


13.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 јан 21:08Се продава парцела од 10 000 m2

Се продава парцела од 10 000 m2 , погодно е за сеидба или изградба н...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јан 11:59СЕ ПРОДАВААТ НИВИ

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ СО УРЕДНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ВО АТАРОТ НА СЕЛО НИКОЛИЌ О...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 окт 14:35Купувам плац со поглед на езеро во Стар Дојран

Купувам плац со поглед на езеро во Стар Дојран. Плацот да има пристап...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 сеп 01:48Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac na...


45 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 јул 17:45ЕКСТРА обработливо земјиште

Се продава Екстра обработлива земја се наоѓа веднаш до самата брана и...


4 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јун 12:36Се продава нива во С.Николич

Нивата има пат и пристапна е до струја и вода. Цена по договор


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 мар 20:50Se prodava niva vo Nikolik Dojran

Obrabotlivo zemjiste so kvadratura od 4225m2 cena po dogovor na tel 0...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 08:45ЕКСТРА обработлива земја

Се продава екстра обработлива земја до самата брана и река помеѓу с.Ц...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 авг 14:47Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам