Битола
                   
301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES 814 AVTOSHLEP

Avtoslep so pustanje platforma Mercedes 814


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мар 20:48Ad blue Man euro 6

Nova pumpa za ad blue Man euro 6 posle 2018 godina,noviot model konta...


300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мар 19:52POLOVNI GUMI ZA KAMIONI

295/55-22.5 295/60-22.5 315/60-22.5 315/70-22.5 355/50-22.5 385/...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мар 11:25UKRASNI RESETKI,SVETLECKA REKLAMA I ROLLBAR ZA SCANIA

Ukrasna resetka za sofersajbna 250 eur Svetlecka reklama 400 eur R...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мар 11:25Termoking Carrier

Raboti i na struja i so kompresor


200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мар 00:33Magirus | 90hp | (Delovi)

Delovi


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мар 00:33GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мар 16:47delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra Glavina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мар 16:47Volvo FH12 460hp / Euro 3 ( Na Delovi)

Kamionot ima iskrivena shasija i osteten dolen del od kabinata, drugo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мар 15:12Volvo FH12 420hp / Moze zamena za kola

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano e do 05/2021


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мар 15:12Scania 380

2003godina registrirana cela godina komplet so prikolica


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мар 15:12Reno Midlum 150

Kamionceto e vo odlicna sostojba. Za cisternite ima atest. Mozi i sam...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мар 15:12Avtodigalka rabotno vozilo

Registriran cela godina Nosivost 3500kg


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мар 15:12Renault Midlum - 150hp | Cisterni (so atest)

Kamion: - Godina na proizvodstvo: 2003 - Motorna sila: 150hp - Nos...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мар 15:10Se prodavaat GUMI 315/70-22.5 PIRELLI

315/70/22.5 ; Pogonski, Pirelli, Dobra sara, Ne se osteteni, Eks...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мар 12:55MAN 32-403

MAN 32-403 Vo super sostojba registriran cela godina.Kamionot ima re...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мар 23:49Volvo FH 440 i Benalu Kiper

Se prodava Volvo FH 440 euro 5, 2007 godina, registrirano servisirano...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мар 19:37Scania 450 e6

Se prodava odlucna scania 450 Novi 6 gumi full oprema visoka kabina...


31.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
32.800 €
Битола

Камиони

22 мар 16:24SANDUK ZA GUBRE

Sanduk za gubre za 2 osovini so presa


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мар 10:41315/70/22.5

...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мар 00:29Se prodava alanser (anlaser) za kamion

Se prodava alanser za kamion 24v 3ka so 9 zabci ispraven Imam i lanc...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

21 мар 23:55Furgon

Se prodavaat razni furgoni so razni dimenzii i ladnjaci so najeftina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 мар 19:41Scania i platforma

Se prodava scania so platforma vo odlicna sostojba registrirani mozi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 мар 18:28TAM 80 PATAR B-KATEGORIJA SE VOZI

🚨🚨🚨!!!!!!075 552-912🚨🚨🚨!!!!!! TAM PATAR 80KA SE VOZI SO B KAT...


1.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 мар 19:20| MAN 464 | Kabina

vrati i dr.


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

20 мар 19:18| TAM - 2001 | Delovi

Razlicni delovi - motor, menjac, deferencijal, itd.


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

20 мар 19:17Man cetiriosovinec 2002 godina registriran

Za povekje info na broj 076/22-11-00 Registriran cela godina


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

20 мар 19:16LIFT ZA KAMION PALFINGER

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER **** ---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

20 мар 14:14Scania 114

Se prodava scania registrirana servisirana zamena za pomala kola


5 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 мар 10:32Zastava 640--Anlaser i alternafor

Anlaser i alternator za 640-- Fiat motor....po dogovor


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 мар 20:06Volvo 420

Se prodava volvo ispravno


5 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 мар 20:27FURGON

Razni vidovi na furgoni mali i golemi po evtina cena


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

18 мар 18:27Gumi 315/70 315/60 315/80.22,5

Prodavam polovni gumi


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 мар 19:02Polovni gumi

1 par (4gumi) 295/60/22,5 2 par (4 gumi) 315/70/22,5 Gumite se v...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

17 мар 15:01SE PRODAVA NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 мар 19:36SLEP SLUZBA SE PRODAVA

se prodava fabricki slep WV L80 140 ks turbo motor MAN FULL hidraulik...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 мар 21:35Delovi man TGA

Menuvac komplet aftomatic HLADNAK za ladenje i dr delovi cena po voln...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

15 мар 20:43Menuvac zf komplet so retarder.

Menuvacot e aftomatik ispraven i e izvaden od man TGA 2003.


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 мар 20:43Man

Se prodava Man kiper. Kontakt tel 076565165.Mile


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 мар 09:09Scania

2007 registrirano EURO 4


15.550 €
или предлог цена
Битола

Камиони

14 мар 13:46Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам