Битола
                   
302 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atego 1828

Se prodava atego vo odlicna sostojba 2000 god reg poveke inf Na tel 0...


88 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 апр 22:19Feder platna

Feder platna za mercedes


60 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 апр 08:35Man Tgx 18440 EEV XLX MEGA

*** KONTAKT NA VIBER na brojot*** viber: +359898553338 ...


14.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 апр 19:39Rolni za tahograf novi

Se prodavaat rolni za tahograf. Za povekje informacii na telefon.


200 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мар 14:19Kamion vlekach

Volvo 2009g-dvoosovinec-800 000km-euro5-440ks-vo top sostojba


16.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 мар 13:00GUMA FULDA 315/60 R22.5

Vo dobra sostojba . Kontakt Valentin 070817597 Viber/WhatsApp na isti...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

03 мар 10:16GUMA DUNLOP 315/60 R22.5

Vo dobra sostojba . Kontakt Valentin 070817597 Viber/WhatsApp na isti...


2.499 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

03 мар 10:15Kutija za menjac ZF

Se prodava Kutija od menjac za zf


11 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јан 09:52Profesionalen GPS za vozila

Profesionalen GPS za sledenje na vasite vozila


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 23:19MAN 18410

Se podava Vlekac MAN komplet so se polupriklka Kogel 35m3. Godina na...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 дек 18:03Renault premium vlekac 97g

Vlekac reno premium 1997 god Ispravna sostojba Istecena registracij...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 дек 08:36Drzaci za volan

Vo super sostojba . Kontakt Valentin 070817597 Viber/WhatsApp na isti...


20 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 дек 11:03Komplet plocki za kocnici

Se prodavaat komplet plocki za kocnici skoro novi za kamion, prikolka...


20 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 окт 16:51Tam T80 dupla kabina Patar

Se prodava Tam Patarce vo ispravna sostojba i registrirano. Pali vozi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

25 сеп 17:20Se prodava Zastava 8.35

Napraven servis pali vozi 2 novi akumulatori lamela potisna nova i pu...


100.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

12 сеп 19:23Iveco stralis troosovinec

2006 godina(eur3) 700.000km realni zamena za prikolicar so mk tabli...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

10 сеп 17:21Mercedes Benz-Actros 1844 I Prikolka Meriling

Се продаваат: Камион Mercedes- Benz Actros 1844 2004 година и Прикол...


3 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 авг 17:26Se prodavaat SCANIA I MAN

Se prodavaat Kamion Man 464 2000 god. Kamion SCANIA 124 470 2002 god....


9 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 авг 07:18Motor za brisaci za Mercedes 24V

Kontakt telefon: +38975427593 Zlatko


50 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 авг 07:55SCANIA 124 R420 EEV 2011 MEGA KOMPLET SO KRONE 2005

Se prodava Scania R420 EEV MEGA komplet so poluprikolica Krone Mega 2...


18.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 авг 09:26Продажно камионче Фиат дукато

Продажно камионче Фиат дукато, во возна состојба. Прекрасно опремен п...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

16 јул 14:06MAN 19-39

MAN 19 39 god.06 so kiper sistem,retarder,KLIMA ADR sistem.Smith polu...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јул 15:35Страна 8 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам