Неготино
                   
69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava niva gradesno zemjiste.

za zgrada, staben objekt, hala za detalni iformaci javetese na ovoj...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

06 авг 18:33NIVA VO SELO PEPELISTE NEGOTINO

Nivata e 23 dekara poveke info na tel-075 716 733


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 јул 11:43Се продаваат градежни плацеви !!!

Се продаваат градежни плацеви во месноста "Стар Расадник" во близина ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

02 јун 00:20Hitno se bara plac 1000m2 za kuka

Se bara plac hitno vo Negotino za izgradba an kuka Kontakt 071 379...


22 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 апр 20:44Se prodava lozje

Se prodava lozje vo crno pole so povrsina od 5390 m2. Od koe pola e r...


5.300 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 апр 09:26Плац на индустриска зона во Неготино

Се продава плац на одлична локација на ул. Индустриска (индустриска з...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

10 јан 14:08Gradezno zemjiste

Gradezno zemjiste 2440m kv na patot za kurija


20 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 јан 14:05Lozje - Niva so vikendicka - kukja

Se prodava starto lozje vo Negotinsko so vikendicka na sprat (garaza ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

09 ное 07:44Нива до регионален пат

Се продава нива до регионален асфалтен пат Неготино-Демир Капија во б...


2 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 окт 22:09plac

se prodava plac od 500m2 kaj bel sjaj tel.za info. 070 239 212 ce...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 јун 23:02IZDAVAM NIVI VO TREMNIK

IZDAVAM NIVI VO TREMNIK


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 мај 12:02Gradezno zemjiste do samiot avtopat

Se prodava/izdava - Gradezno zemjiste do samiot avtopat


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 мај 12:39Lozje

Se prodava Lozje 10dekara od koj 1dekar sorta Rizling 9dekara sorta K...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

29 апр 23:31Kupuvam plac

Kupuv plac za izgradba na kuca vo Negotino. Za povece informacii ve m...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 апр 20:38Plac

Se prodava stara kukja kako plac vo centarot vo Negotino sproti parko...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

22 апр 09:22Se prodava niva ( suma )

Se prodava niva ( suma ) - 2 dekara vo atarot na s.kurija


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 фев 20:14Niva

Se prodava niva od 14 dekari od koja 10 dekari od nea e nasadeno lozj...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 јан 11:31СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 4.000М2 ВО ТИМЈАНИК

СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 4.000М2 ВО ТИМЈАНИК ЦЕНА ПО ДОГОВОР


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 јан 10:06СЕ ПРОДАВА ЛОЗЈЕ - СОРТА ВРАНЕЦ

СЕ ПРОДАВА ЛОЗЈЕ ОД 4.000м2 СОРТА ВРАНЕЦ, ВЕДНАШ ДО ВВ. ПОВАРДАРИЕ, Н...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 јан 10:05Prodavam lozje

Prodavam smederevka 4dekara , fondovo , so kapka po kapka sistem Ce...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 дек 15:57Се продава лозје, сорта ВРАНЕЦ

Се продава лозје, сорта вранец 4,2 декари под систем за наводнување в...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

23 ное 16:31Се продава лозје (кај Бутче)

ОБНОВЕНО: 26.07.2020 (цената го вклучува родот) Се продава лозје од ...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 ное 19:55Se prodava lozje

Loze 5dekari smederevka tapijalno vo dolni disan ima bunar za voda i...


2 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

20 ное 00:18NIVI VO s.PEPELISTE-NEGOTINO

Se prodavaat dve nivi vo s.Pepeliste vo Negotino. Vo oblast na mesto...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

13 мај 22:34SE PRODAVA NIVA VO INDUSTRISKA ZONA BLIZU ZELEZNICKA STANICA

Se prodava niva so dobra mestopolozba pogodna i za izgradba na indust...


3 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

20 апр 00:26Lozje se iznajmuva

Поседуваме лозје од околу 5 ha на локација 2 км на излез од Неготино ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 фев 18:25Zemjodelsko zemjiste vo Gorni Disan

Zemjodelsko zemjiste(lojze)so sorti Kartosija,Smederevka,Stranosina,p...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 фев 14:43Lojze Gorni Disan

Zemjodelsko zemjiste(lojze)so sorti Kartosija,Smederevka,Stranosina,p...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 фев 14:43NIVI 33 DEKARA VO PRZDEVSKO POLE

Nivite se na poveke mesta..,okolu 8 dekara se pokraj Vardar so moznos...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

14 авг 12:56Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам