Кичево
                   
733 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW Passat 1.8 benzin-plin

Se prodava passat, 1.8, benzin-plin, komplet servis, smeneti: ulje, s...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 јан 11:30BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јан 14:16Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozhe zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Кичево

Автомобили

13 јан 13:50Chevrolet Captiva 2.2 Top cena

120kw/160hp dizel Kupen od Chevrolet Makedonija. Prv sopstvenik 70 ...


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јан 09:09Audi A4, 2006, TOP SOSTOJBA

Voziloto e vo odlična sostojba, realni kilometri, zacuvano kako novo ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јан 09:09alfa romeo 156 vo uba sostojba

alfa romeo 156


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 23:16ALFA ROMEO BRERA 2.2 JTS

Se prodava Alfa Romeo Brera 2.2 JTS , 2009 godina.Vo perfektna moment...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 17:13Audi a6 3.0 TDI

Kolata e Staklo socuvana TOP sostojba Info: barajte na ova Brojc...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 15:11CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD

CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2023 G...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 07:51OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK 74KW 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SOSTOJBA OPEL MERIVA SO FULL OPREMA ...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 07:51MAZDA 1.3 BENZIN NOV UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA NOV UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE DAVACKITE DO REGIS...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 07:51SEAT EXEO 2.0 TDI 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA SEAT EXEO 2.0 TDI 103 KW PLATENI SE DAVACKIT...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 07:51CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 јан 07:51Mustang 2.3 317cv

мултифункционален волан, спортски издувен Speakerphone, USB, екран на...


38.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 15:44Mazda CX7 2.2 Turbo 260ks

Mazdata e od prv sopstvenik. Ekstra socuvana Full oprema


9.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 13:00Bmw 530XD (235ks) Facelift Automatic Kobra menjac

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 11:48Audi 80

Prodavam audi 80 1.8 benzin 66kw 130000km originalni godina 1990 vo e...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јан 10:10PEUGEOT 607 HDI 150 k 🇨🇭🇨🇭.2007god Avtomatik LUX Version

-Se prodava Peugeot 607 HDI 150 kw. 204 ps Facelift🇨🇭🇨🇭 2007...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јан 23:45Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Кичево

Автомобили

10 јан 12:10Golf 5 2.0 8v GOAL

Ekstra Golf 5 2.0 TDI so najdobriot motor 8v Goal seria so full opre...


6.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јан 00:12Daewoo Leganza

Prodavam daewoo Leganza 2.2 benzin plin vo dobra vozna sotojba. Na st...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јан 12:36Se prodava Opel Astra 2006 1.9 CDTI

Se prodava opel Astra 1.9CDTI 2006 Za povjeke informaci javete se na...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јан 22:11BMW 530xd M Enterier

BMW 530xd M Enterier Servisirano full


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јан 19:39Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 c...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јан 17:40Prodavam OPEL INSIGNIA

Prodavam OPEL INSIGNIA Kontakt 071254930


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 20:55Land Rover 2.0 dizel

Prodavam land rover 2.0 dizel godina 2000 vo dobra sostojba zacuvan...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 20:38Hyundai sonata

Delovi za Hyundai sonata 2.0 16v 102kw 1997. Tel. 078-232-799


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 12:24fiat 1.7dizel istecen reg vo dobra sostojba

fiat


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 05:13Vw Touareg 7l

Info na 070 477 152 Petar Se prodava Touareg 2.5 tdi 174hp vo perf...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јан 17:36PEUGEOT 406 2.0 HDI

Исправно се. Регистрин, може и замена


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јан 18:34VW Golf IV 2.3 V5 170hp a-test plin, automatic, full oprema,

VW Golf IV 2.3 V5 170hp a-test plin, automatic, full oprema, bez reg,...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јан 12:24Motor 2.0i ALT za A4 B6 2002

Se Prodava Motor od A4 B6 2.0i ALT 96kw 2002 Imam i : -Bombini x4 ...


360 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јан 01:33AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023 MOZE ZAMENA ZA ...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 14:21Vw Passat 1.8benzin 99g na delovi

Na delovii !! Vw Passat 1.8benzin 99g se shto vi treba 071804867


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 14:13ODKUPUVAM STARI KATALIZATORI I DPF PO NAJDOBRI CENI

ODKUPUVAM STARI KATALIZATORI I DPF PO NAJDOBRI CENI 071804867


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 14:13Alfa 147 Q2 1.9jtdm 150ks 2007 na delovii 071804867

Alfa 147 Q2 1.9jtdm 150ks na delovi 071804867 motor menjac turbo odl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 14:12Na delovi Audi a4 b8 2.0d 143ks 2009 s-line

Na delovi Audi a4 b8 2.0tdi 143ks 2009 Sline ☎️☎️☎️ 071804867 ☎️☎️☎️...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 14:12Alfa romeo 166 se prodava

Servisirana promeneto filter ulje pred 500km Karoseriski zabeleski


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 10:35Mercedes c220

Kolata e bez zabeleski registrirana cela godina vo perfektna sostojba...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 09:42OPEL CORSA NA DELOVI

Se prodava opel corsa na delovi so 5 vrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јан 15:50Страна 5 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам