Кичево
                   
766 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:05Промовирано

Land Rover 2.0 dizel

Prodavam land rover 2.0 dizel godina 2000 vo dobra sostojba zacuvan...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 20:38fiat 1.7dizel istecen reg vo dobra sostojba

fiat


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 05:13Vw Touareg 7l

Info na 070 477 152 Petar Se prodava Touareg 2.5 tdi 174hp vo perf...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јан 17:36PEUGEOT 406 2.0 HDI

Исправно се. Регистрин, може и замена


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јан 18:34VW Golf IV 2.3 V5 170hp a-test plin, automatic, full oprema,

VW Golf IV 2.3 V5 170hp a-test plin, automatic, full oprema, bez reg,...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јан 12:24Vw Passat 1.8benzin 99g na delovi

Na delovii !! Vw Passat 1.8benzin 99g se shto vi treba 071804867


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 14:13ODKUPUVAM STARI KATALIZATORI I DPF PO NAJDOBRI CENI

ODKUPUVAM STARI KATALIZATORI I DPF PO NAJDOBRI CENI 071804867


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 14:13Alfa 147 Q2 1.9jtdm 150ks 2007 na delovii 071804867

Alfa 147 Q2 1.9jtdm 150ks na delovi 071804867 motor menjac turbo odl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 14:12Na delovi Audi a4 b8 2.0d 143ks 2009 s-line

Na delovi Audi a4 b8 2.0tdi 143ks 2009 Sline ☎️☎️☎️ 071804867 ☎️☎️☎️...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 14:12Mercedes c220

Kolata e bez zabeleski registrirana cela godina vo perfektna sostojba...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јан 09:42OPEL CORSA NA DELOVI

Se prodava opel corsa na delovi so 5 vrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јан 15:50Delovi 2.0 dti vektra b

Se prodava opel vektra b 2.0 dti 60 kw na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јан 15:49Volkswagen LT 35

Prodavam volkswagen LT 35 doka so 7 sedista 2.5 tdi godina 2004. Euro...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 дек 10:18Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - moze zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 дек 09:14Opel vektra

Delovi za vektra 1.8 i.2.0 16ventili


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 дек 19:35Mercedes c200 w202 na delovi

Mercedes c200 benzin plin na delovi. Motor menjat perfektni. Se sto v...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 дек 05:11Opel zafira 1.9 cdti

Prodavam opel zafira 1.9 cdti , kolata e vo odlicna sostojba kako vna...


3.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 дек 23:03Otkupuvam ocuvani avtomobili VW BMW Mercedes nissan toyota o

Otkupuvam ocuvani avtomobili so orginalni kilometri


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 дек 12:53Opel Kadett 1.6

Se prodava: Opel Kadett bes dokumenti Cenata ne e fiksna Whatsapp b...


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 дек 06:40Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks - mozna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 дек 10:50Audi A4 Quattro 2002

Se prodava Audi A4 2.5tdi Quattro 2002 vo dobra sostojba.078 212 771 ...


2.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 дек 12:00Mercedes 190

Prodavam mercedes 190 2.0 obicen dizel godina 1991 so siroki lajsni....


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 дек 10:51sedista za sharan,galaxi i alxambra

sedista komplet site cena od 1000-1500d. Ima i tapaciri.


1.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 дек 08:56Mitsubishi Carisma | Dizel | Za delovi

Se prodava Mitsubishi Carisma DID za delovi....


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 дек 13:42Golf 5

Se prodava golf 5 1.9 tdi 77kw 2008 godina.kolata e so full oprema i ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 дек 18:29BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 дек 16:46Se prodava VW PASSAT 1.9 TDI

Se prodava VW PASSAT 1.9 TDI vo odlicna sostojba servisirana e komple...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 дек 10:52Yugo

Jugo EFI. 1300 kubik plin atestiran registracija do kraj februar gumi...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 дек 22:02Renault megane scenic

Prodavam Renault scenic 1.9 dti 72kw godina 12 mesec 1997. So full op...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 дек 08:25Audi A4 1.6 benzin 900e 078 421 213

Nema reg. Plin ima bez dok. 900e


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 дек 15:33Nissan Quashqai

Nissan Quashqai 1.5 dci Vo odlicna sostojva Lice za kontakt Magi 0...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 19:40Chevrolet AVEO

Kolata e TOP bez maaana, 1.2 benzin 2010 godina potrosnja minimalna ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 13:11Opel corsa 1.3 dizel 2013

Opel corsa 1.3 dizel 2013 Vi odlicna sostojba ,so nmogu oprema ,ser...


5.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 14:01Opel Astra 1.9 TDI AUTOMATIC

Opel astra 1.9 tdi 2008 godina Automatik So full oprema So novi ...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 13:00Citroen c5 2013 prv gazda Mozi zamena

Citroen c5 2013 2.0 oprema full kolata e vo top sostojba prv gazda su...


7.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 ное 19:13VW Golf 4 1.4 16v | S-Auto Kicevo

Se prodava VW Golf 4 1.4 16v vo dobra sostojba se na delovi..


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 ное 13:32Renault laguna

Se prodava renault laguna 2000 god benzin istecena registracija ispr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 ное 22:57Peugeot 308 SW 1.6 HDI

Peugeot 308 SW 1.6 HDi 80 kw g. 2009 Napraven kompleten servis ...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 ное 22:44PEUGEOT 307 SW 1.6HDI "ODLICNA SOSTOJBA"

- max. zacuvana - servisirana komplet (nov set rebrasti, ulje site f...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 ное 19:53Sve za Fiat Punto 1 i 2 do strafcs

Sve za Punto 1 i 2 do strafce


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 ное 16:44Страна 8 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам